Dāvanas

 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Vakardien ar vīru saņēmām pirmo Ziemassvētku dāvanu , par cik liela daļa cilvēku mūs pazīst ļoti labi un zin mūsu aizraušanos ar vīna kolekcionēšanu, tad uzdāvināja mums protams vīnu. Ja mums dāvina vīnus, parasi tie nepārsniedz divus simtus līdz trīs simtu euro robežu (turklāt arī šādas dāvanas nav gluži ikdiena), bet šoreiz pētu pudeli, pētu etiķeti, siroju internetā un pudeles vērtība ir ļoti augsta mērāma ar trijām nullēm, jo nāk vēl no kolekcijas, kas vīna vērtību protams divkāršo.
Vārdu sakot jautājums šāds, kāda ir jūsu attieksme uz ļoti dārgām dāvanām, kuras saņemat ne no drauga/vīra un ģimenes?
27.11.2012 11:56 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
27.11.2012 16:13 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Lancaster man sports nebija mīļākā nodarbe skolā,bet pa to āzi gan patika lēkāt :D
27.11.2012 16:19 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
roxy +++
27.11.2012 16:21 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ha roxy :D labs
27.11.2012 16:29 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Ja man uzdāvinātu ko dārgu, pirmā doma būtu, ka man ir jāuzdāvina kas līdzvērtīgs pretim. Šoreiz neskatoties, nauda būtu man vai nebūtu pietiekoši. Es uzaicinātu vakariņās, ieslēgtu mierīgu mūziku, uzliktu sveces, izslēgtu gaismu un noskaitītu pašsacerētu dzeju, kā pateicību. Citiem pietiek redzot vien prieku dāvanas saņēmēja acīs, bet citi grib saņemt ko pretim, tomēr to neizrāda. Manā skatījumā: gribi, negribi- no manis būs tieši tāda pati attieksme. Parādā nepaliktu!
27.11.2012 16:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Atkal lielais cepiens :D Un tagad katra centīsies pierādīt, ka NEKAD nepārbaudītu dāvanas vērtību (pat ja tā ir taisnība) utt... Man tādas dāvanas nedāvina, līdz ar to problēma izsmelta, bet kaut kā personīgi to neuztveru...Nu nedzīvoju es to skaisto dzīvi un kas? Man ir sava, esmu apmierināta..Kāpēc katrā līdzīgā diskusijā jāmeklē attaisnojumi tam, ka tāda dzīve nav Jūsu - te DIO nav bagāta, tusē pa cosmo.lv, nevis čalo ar bagātām draudzenēm utt.

Tas norāda uz to, ka daudzas gribētu tādu dzīvi, tikai nevar atzīties. Kaut gan - kas tur slikts? Bet ja tiešam esat apmierinātas ar savējo (runāju par sevi) pat galvā neienāks plēsties, apskaust vai noniecināt
27.11.2012 16:40 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka es gribu buut bieza, kura tad negrib, kas par mulkibaam, ka negrib neviena to atzit... :D
Un kaa vel visas grib :D
Vienigaa probleema, ka ar to, ka esi paryikusi vairaak kaa citas nav jabaz visu lsiku gjimii, mes tapat saprotam ar pirmo reizi :D
Srit cosmo videe ari ir viena meica, kura ir partikusi vairask nekaa vinai vajadzetu, bet kapec shamejaa visu laiku to nebaaz citam gjiimos? Ir jasaprot no kurienes ta nauda naak, no vaaveres vai praata...
27.11.2012 17:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
cilvēks , kurš patiešām ir bagāts, interneta foruma turēs mēli aiz zobiem par saviem vai drauga/vīra īpašumiem. nebūtu prātīgi vietā , kur visi var piekļūt informācijai lielīties
27.11.2012 17:22 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir jasaprot no kurienes ta nauda naak, no vaaveres vai praata...

un ja arii naaktu no vaaveres, ko tad? ja ar vaaveri var dabuut miljonus, tad taa nav parasta vaavere, bet gan ljoti, ljoti laba vaavere, katraa zinjaa labaaka par daudzaam citaam vaavereem.
27.11.2012 17:25 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu ir gan viedoklis- :D vai tad ja cilvekam ir bagāts vīrs, tad uzreiz nauda nāk no vāveres?:D stulbums
27.11.2012 17:28 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
ja ar vaaveri var dabuut miljonus, tad taa nav parasta vaavere, bet gan ljoti, ljoti laba vaavere, katraa zinjaa labaaka par daudzaam citaam vaavereem.


Nepiekrītu - drīzāk tā ir vāvere, kas pirmā paspējusi uzlekt uz īstā mieta! Tādā gadījumā tas jāpraktizē bieži un ar lielu entuziasmu, lai nepalaistu garām dzīves lielo iespēju un nenākas strādāt Maximā pie kases, jo kam mitrs 'pagrabiņš', tam bēniņos parasti pelējums.. if u know what i mean!
27.11.2012 17:30 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Es neesmu pret prostituciju, katrs pelna kaa mak, bet ja negribas savu nopelnito naudinju lukot ar prieka aciim, bet gan ar to, ka pareizsjaa momentas atpleta kaajas, vot tas ir smags seklums...
27.11.2012 17:38 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
taatad ja ir turiigs viirs ,tas uzreiz sievieti padara par prostituutu? un ja naudu ir nopelniijis viirs, tad sievai ir aizliegts par to priecaaties, jo luuk vinja nav to pati nopelniijusi? hmm... te izskataas peec lielas, zaljas skaudiibas.
27.11.2012 17:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patiik lasiit DIO komentaarus -interesanti,ka es nemaz nezinaaju ,ka sii sieviete tik turiiga!Mani kaut kaa tas neuztrauc!
Par teemu-mums arii kaimini uzdaavinaaja daargo sampaanieti par maajas pieskatiisanu!Mees te taa daram,ja kads aizbrauc kaut kur ,tad "nocekojam "maaju-atsleegas viens otram uzticam!Varu nemt daarzaa visus daarzenus ,auglus ,kas nogatavojusies-tas man parasti loti patiik-ievaakt razu:D
Tiesi sie konkreetie kaimini loti daudz celo un vienmer tiesi taadaa veidaa pasaka paldies-man buutu protams pilniigi vienalga ,cik maksaa sii daavana,bet nenokliegsu,ka peedeejo reizi priecaajos par Dom Perignon!:)
Zinu,ka viirs savai pirmai sievai uzdaavinaaja masiinu,vins zinaaja,cik loti vina veelas kaut vienu reiz veel izbraukt ar savu sapnu masiinu!To arii izdariija...!Man vienmer nobirst asara,ka vins staastaa,kaa vina izbraukusi to liikumu-peedeejo reizi...!
27.11.2012 18:34 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
emmanuelle-ņem mani pie sevis
27.11.2012 18:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nazic:)-tu zini ,es tik daudz esmu iemaaciijusies ,dziivodama seit!:)
Es tagad pat nezinu,vai Latvijaa arii biju taada,ka gruuti bija priecaaties par kaada turiibu,veiksmi!
Es atceros kaimins-maakslinieks brauca uz Vaaciju 5reizes gadaa ar saviem darbiem!Maajaas vienmeer atbrauca prieciigs!Staastija par savu veiksmi,kaa darbus paardevis utt!Godiigi-es priecaajos liidzi!
Tagad draudzene Pariizee staaastija ,ka paardevusi vienu no saviem lieliem ziida darbiem-gleznoumu uz ziida-milziigu!Paardevusi par loti labu naudu japaaniem!Veel smeejaas,ka francuuzi nepeerkot tos milzziigos darbus!Godiigi-man bija prieks,jo zinu ,kaa vinai gaajis visu laiku...!Tagad "uzspiideeja saule" :)
Es laikam neesmu iista latviete,manii ir noteikti kaadas citas asinis!:D!Nu nemaak latviesi priecaaties par otru!
27.11.2012 18:51 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
man liekas šoreiz kristai taisnība, tāda dāvana nav vienkārši tāpat dāvināta, katrā ziņā diskusija tomēr bija tendēta, nevis uz manu saņemto dāvanu, bet gan kāds ir jūsu skatījums uz dārgām dāvanām. Un vēl šajā diskusijā uzzināju, ka esmu miljonāre, aristokrāte, man patīk par sevi uzzināt jaunas lietas, jo kā senā teicienā, citi vienmēr par Tevi labāk zinās visu, nekā pats :D
27.11.2012 19:39 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Dargākā dāvana dzīvē bija vienā dzimšanas dienā,meiteni vienu ,kuru 2 gadus pazinu sevi uzdāvināja.Tik laba viņa bija
28.11.2012 12:38 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Protams tas nebija tā,cumshot tev ir dz.diena un es tev sevi uzdāvināšu.Viss bija otrādāk,man bij daudz darbu un tālu no mājām,un izdomāju,ka nedarīt neko tā nevar,ka vismaz līdz jūrmalai uz dažām stundām ar kādu jāaizbrauc.Kad pēc viņas aizbraucu,viņa teica pie manis tu nevarēsi palikt nekādā gadījumā.Teicu,man pat domās nevarēja ienākt kādreiz pie tevis palikt:D
Un no jūrmalas,kad braucām mājās viņu vedu,skatos viņa uz manis jau lielām acīm skatās./Bet tas jau bija zinām,kad meitenes tevi grib viņas uztaisa lielas acis skatās uz tevis hipnotizē tevi un pie sevis kaut ko galvā sapņo,to skatienu ne ar ko nevar sajaukt.Tas jums tikai tā liekas,ka esat dažādas.Visas jūs uz mani vienādi skataties,kad jums kaut ko vajag no manis:D
28.11.2012 13:12 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Rīt jāpiezvana kādai maznodrošinātai ģimenei un jāparasa, ko lai dara ar shtuku latiem, jo nav kur likt. Nav jau mans slānis,bet jāzina taču viņiem,kā vajadzētu rīkoties. Tas taču nebūtu nevietā,vai ne? Tāpat kā šī problēma :)


Bet man ir cits jautājums: kurš tad beigās dzers to vīnu?? Dzert uzreiz nevar,izsolē jāpārdod,tālāk mantojumā jānodod utt. Kura paaudze tad dabūs padzerties,m?
28.11.2012 20:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits