Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stils:

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Gan jau te tēmas šādas ir bijušas,bet viss plūst,viss mainās.. :)

Kādas ir jūsu ģērbšanās stils,vai ir kāds noteikts,kā " izaugāt " no iepriekšējā,kā nonācāt līdz šim?
Par sevi,eh..
Esmu tāds brīvais stils - ērtākie apavi kedas,patīk visādi fļimbuki ap rokām,stulbi apdrukāti krekli.
Bet es jūtu,ka lēnām,lēnām man domāšana mainās. T-krekli pret blūzēm/blūzveidigiem topiņiem,kedas pret kurpēm, bezformīgas somas pret vienkāršām.elegantākām,formīgām, visādi fiļķiki ap rokām pret vienu rokassprādzi un pulksteni, nodilušas džinsas pret vienkāršām tumšām skinny džinsām. Nu tā ne pārspīlēti stīvi,bet vienkāršāk,tīrāk,mazliet elegantāk. Nu tā kaut kā...
26.11.2012 14:26 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ģērbjos pēc garastāvokļa.... vienu dienuv aru staigāt botās, platās biksēs un džempītī ar kapuci, otrā varu uzvilkt elegantu kostīmu augstpapēdenes un doties tālāk...
26.11.2012 14:31 |
 
Reitings 108
Reģ: 31.08.2009
Man liekas, jau no bērna kājas esmu vēlējusies būt eleganta un klasiska.
Arī tā ģērbjos ikdienā. Botas kājās neesmu vilkusi kādus 5 gadus laikam, sportojot , protams, jā, bet ikdienā.. nu nē. Man patīk papēži, gaumīgas kurpītes.
Mamma vienmēr ir teikusi, ka redz, kā es varētu strādāt bankā, jo man ļõõõti patik un piestāv uzvalki, blūzīte ar svārciņiem, lietišķas kleitiņas. ahh, super! :)
Pagaidām, kamēr mācos, protams, katru dienu nevelku kostīmu un tml. drēbes, velku skinny džinsas, kādu blūžveidīgu topiņu, papēžu zābaciņus, ko tml. :)

Ir dienas, kad gribas uzvilkt miky peles maiciņu, džinsas, zemos zābaciņus un uzsiet asti. Arī tā es jūtos ļoti ērti, bet katru dienu tā staigāt nevarērtu.
26.11.2012 14:33 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
velku kā jūtos. citreiz patīk sapucēties kaut ejot uz veikalu, nākamajā dienā varu aiziet mājas apģērbā. tā kā tagad ir ziema, tad nekā unikāli neizskatos, uzpūsta jaka un garie zābaki, esmu satuņtuļojusies.
26.11.2012 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Eleganti un klasiski. Diezin vai tagad varētu uzpīt 2 bizes un iet ielās :D
26.11.2012 14:39 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
jorpojām cenšos izkopt savui stilu,bet pārsvarā ģērbjos pēc garastāvokļa
26.11.2012 14:45 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Visu laiku bijis tāds meklējumu ceļš. NEkas konkrēts laikam nav bijis.
šobrīd jūtu, ka ir izveidojies viens stils, kuram nemāku vēl atrast kopsaucēju.
Man patīk gan sievišķīgi, gan vīrisķīgi apģērba gabali. Es viennozīmīgi esmu tumši zilās krāsa piekritēja + brīvi džemperi + brīvi mati + ērtums =kaut kāds angļu bohēmiskais stils. bet es neesmu bohēmiste.
26.11.2012 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 6219
Reģ: 01.04.2009
Man šķiet, ka mans stils neko daudz nav mainījies kopš pusaudzes gadiem, jo arī tad ģērbos diezgan tā klasiski/romantiski, nevis sportiski vai nevērīgi.
26.11.2012 14:51 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Pēdējā laikā vairāk ģērbjos +/- atbilstoši vecumam un ne tik tīniski.
26.11.2012 14:53 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
to sauc par pieaugšanu laikam :D
26.11.2012 14:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ģērbjos pēc garastāvokļa.
26.11.2012 15:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nekad nav bijis posms, kad gribētu vilkt kedas. Nekad. :D Līdz ar to tāds noplukušais stiliņš ar nav nekad bijis. Ģērbjos sakopti, saskaņoju apģērbus. Bet varu būt gan sportiskā stilā, gan elegantā, klasiskā, dažādi, bet vinmēr sakopti un gaumīgi. Nesaprotu to modi ar plēstām biksēm, somām, kas lielākas par pašām, pārlieku augstiem papēžiem ikdienā un tā tālāk. Klasika, manuprāt, ir visglītākā, ja vēl ir kāda odziņa - super. Pie tā arī cenšos pieturēties.
26.11.2012 15:06 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Principā arī bieži ģērbjos garstāvokļa ietekmēta. :D
26.11.2012 15:06 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Nekas nav nemainīgs un nemainās tikai tas, kurš negrib redzēt progresu un evolūciju. Galvenais ir visu darīt secīgi un savā laikā, izmantojot no katra dzīves etapa to, ko tas var sniegt.

Esmu izgājusi daudzu stilu etapus, par to jau daudz iepriekš biju rakstījusi. Pēdējais tāds etaps beidzās pirms nedaudz vairāk kā gada, kad ilgstoši un pastāvīgi biju ģērbusies rozā krāsā. Par to stilu varētu sarakstīt veselu brošūriņu, tas nebija īsti ne sweet lolita, ne cacu stils, nedz arī Bārbiju attēlojums. Tas bija tāds sajaukums, kā izpausmes brīvība, pamatā vairākums bija pieraduši rozā krāsu redzēt uz blondīnēm un tumšmatēm, tāpēc vēlējos sabiedrībai parādīt, ka stereotips par rozā krāsu vs rudiem matiem ir samērā aplams. Veiksmīgi to arī biju rādījusi, neskatoties arī uz diezgan pretrunīgām reakcijām, bet patiesi prieks bija, kad sabiedrībā pazīstamie mākslas cilvēki to varēja novērtēt.

Ja kādam interesē lasīt manus komentārus, tad visnotaļ būtiski ir saistīt ģērbšanās stilu ar psiholoģiju, un dzīves uztveres filosofiju. Neapšaubāmi ģērbšanās stilu ietekmē arī vecums. Lai arī šodien vecuma ierobežojumi kļuva samērā lojāli, neapšaubāmi ikvienam no mums ir priekšstats kā ģērbjas kāda konkrēta vecuma perioda pārstāvji. Pilnīgi saprotami un loģiski - jo vecāks cilvēks, jo konservatīvāks, nopietnāks ir viņa ģērbšanās stils, jo to pieprasa ne tikai atbilstība savam vecumam, bet gan arī darba specifika. Jo pieaugušāka kļūst sieviešu dzimuma pārstāve, jo vairāk parādās elegances un sievišķības, savas seksualitātes apziņa.
Savā veidā mana pēdējā "rozā stila" izpausme bijusi arī kā apziņa tam, ka sāku pieaugt, ka man ir pēdējais laiks izdarīt kaut ko tādu, ko nevarēšu izdarīt ar savu stilu vēlāk... tad, kad man būs 35 un 40, un 50 un 60. Tā kā mans "jājamzirdziņš" ir stereotipu apšaubīšana un dzīvošana pēc saviem principiem, izmantoju savu periodu tam, lai nedaudz "izjauktu" radušos stereotipu, ka rozā krāsu redz jāvalkā tikai blondīnēm un tumšmatēm.
Skatoties savas bijušās bildes, ir neviltots prieks par toreizējo uzdrīkstēšanos.

Kā viss mainījās un kā nonācu pie šodienas ģērbšanās stila?
Vienā dienā pamodos un ieraudzīju spogulī citu cilvēku. Kaut kas bija mainījies... ieraudzīju sevī seksualitāti, sievišķību, eleganci un sapratu, ka mans ģērbšanās stils vairs nesader kopā ar to dvēseles stāvokli un to, ko ieraudzīju spogulī.
Pāris nedēļu laikā visa garderobe tika izrevidēta un nomainīta. Pakāpeniski sāku pētīt, kādas tad sievietes varētu rādīt man piemēru, to atbilstību, kā jūtos un kā sevi redzu. Ņemot vērā manu netipisko ārieni, to, ka pat iepriekšējos stilos cilvēkiem vairāk saistījos ar pagātni nevis ar tagadni, jau labi zināju to, ka piemērus jāmeklē pagātnē. Paspēlējos nedaudz ar dažādām frizūrām, saliku publiskai apskatei un lasu atsauksmes - atgādini franču aktrisi, kā no 50.gadiem, un ļoti daudzi piefiksēja līdzību ar aktrisi B.Bardo. Sāku pastiprināti pētīt 50.un 60.gadu sieviešu tēlus, sāku pastiprināti interesēties par Bridžitu Bardo un jā... esmu atradusi to iedvesmes avotu. Patiesi esmu aptvērusi, ka man piestāv vislabāk kupli, nedaudz haotiski seksīgi, izpūruši mati, augstās "babettas" frizūras, acu izcelšana un 60.gadu franču sieviešu modes un stila elegance.

Neslēpšu, ir patiesi glaimojoši, kad tev izdara komplimentu, pasakot, ka izskaties pēc francūzietes :)

Šodien man ir 26 un turpmāk ceru palikt un attīstīt šo franču retro modi, pasniedzot sevi kā lēdiju.
26.11.2012 15:10 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
bezstils :D Esmu no tām, kas vienu dienu velk kedas, otru 15cm kurpes, es abos variantos jūtos ļoti labi, un kedas vēl tik drīz mest prom netaisos. Taču vislabāk man laikam patīk kleitas - gan klasiskās, gan tādas "brīvā laikā".
26.11.2012 15:11 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
cloo, kāpēc kedas=noplucis stils? Tas, ka ir kedas, nenozīmē, ka tam klāt jāvelk cauras un/vai netīras drēbes. Es sakopta un saskaņoti apģērbusies esmu arī kedās, piemēram. :D
26.11.2012 15:13 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Sporotno
Ar nepacietību gaidīju Tavu komentāru :)


Un jā...tā laikam skaitās pieaugšana. :D Vnk jūtu,ka ir tāds klikšķis iekšā...
26.11.2012 15:15 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Spotorno,pardon!
26.11.2012 15:15 |
 
Reitings 66
Reģ: 24.09.2012
Pārsvarā ģērbjos pēc noskaņojuma.. Tad, kad gribās būt smukai un saņemt komplimentus, tad velku svārkus :D Kopumā gan man jāsaka, ka mans stils iet uz klasisko pusi vairāk. Nu, patīk man tāds. Bet arī sporta tērpā varu iekāpt pa mājām staigājot..
26.11.2012 15:16 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Interesanti, es neesmu dzirdējusi par stereotipu - rozā krāsa tikai blondīnēm vai brunetēm.

Man nav konkrēta stila. Ģērbju ērtas un situācijai atbilstošas drēbes.
26.11.2012 15:16 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
mans stils ir brīvi klasiskais.daudz bikšu,žaketes,svārki,blūzes,krekliņi.staigāju,lai būtu ērti.mēdzu arī sapucēties ejot uz dažādiem pasākumiem.pati kaut kā nebiju ievērojusi,ka esmu "augusi" izskata ziņā,līdz vienam brīdim,kad draudzene pateica,ka es izskatoties pieaugušāka.todien man bija mugurā melnas bikses,balts krekliņš un melnas augstpapēžu kurpes.it kā vienkārši,bet tajā pašā laikā skaisti un eleganti.pie tā arī pieturos..lai būtu vienkārši,bet skaisti un eleganti. :)
26.11.2012 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits