Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jā vai nē?

 
Reitings 29
Reģ: 18.07.2012
Sveikas : )

Kā Jums liekas vai sievietei ar vīrieti var būt tikai draudzīgas attiecības? Vai tomēr kāds iemīlas. Lūdzu padalieties ar pieredzi. ;)

Un... jums ir labs pretējā dzimuma draugs? Ko par to saka jūsu otrā pusīte? Ir greizsirdīgs vai nē? Man pašai ir šāda problēma un vēlos zināt kā Jums ir.
26.11.2012 13:20 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.09.2012
Draudzība vairāk var būt no meitenes puses, puisis arī var būt labs draugs, bet teiksim ja tā viņa draudzene piedāvātu viņam pārgulēt tad 70% gadījumu arī viņš piekristu :D Puisis to pašu piedāvātu meitenei varbūt 10% piekristu :D

Pašam ir pāris labas draudzenes, un draudzību var uzturēt. Bet nu arī atkarīgs no puisi.
Tā kā man draugi svarīgāki par to kas nāks un ies tad ja otrai pusei nepatīk ka man ir kāda draudzene meitene un negrib to saprast tad tās jau vairs nav manas problēmas. Bet nu ja esmu ar kādu kopā tad nu tā draudzīa paliek tādā drusku ierobežotāka.

Līdz šim nevienu draudzeni neesmu iemīlējis, bet nu piedevām ja nav otra puse un vēl tā iemīlēšanās notiek palēnām tad tas pat varētu būt solis uz ideālām attiecībām, jo tu to pusi būsi iepazinusi visādos veidos, pret tevi viņš būs atklāts un visas lietas notiksies vienkāršak :)
26.11.2012 13:26 |
 
Reitings 108
Reģ: 31.08.2009
Ak dies, tik daudz diskusijas bijušas par šo tēmu.
Pameklē foruma vēsturē.

Lielākoties jau visas lielās draudzības noved pie kopā būšanas, vismaz pēc manas pieredzes.
Un zinu, ka puisim noteikt nepatiktu, ja man būtu labākais draugs, kuram uzticētos vairāk nekā savam puisim. Nu tas tā.
26.11.2012 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nē, es uzskatu ka nē.
26.11.2012 13:29 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man tīņu gados bija 2 labi draugi, pavadījām kopā laiku dien dienā, bijām pat ballītēs atlīsuši vienā gultā, bet nekad nekādas tuvības nebija... esam draugi vēl tagad, bet nu jau vars ne tik tuvi, katram savas draudzenes un man arī un tad nu pa retam kopīgi ko sadaram, uztaisam suši, filmu vakaru vai ko tādu, bet vairs nevaru saukt tos par labākajiem draugiem... vienk čomi no draugu pulka :D

Bet tā arī entie gadi pavadīti, bez nekādu jūtu uzplūdiem no kāda puses utt..
26.11.2012 13:30 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Jā, var būt tikai draudzība. Taču abpusējas simpātijas noteikti arī būs. Un flirts arī neizpaliks. Bet, jā, protams, var būt.
26.11.2012 13:31 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.09.2012
Bet nu viss arī ļoti atkarīgs no abiem cilvēkiem
26.11.2012 13:33 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Jā, joprojām ir, bērnības mīlestība :D Ideālākais cilveks ar kuru pārrunat visas tēmas. Vienmēr var paļauties.
Ne es, ne viņš nealkstam attiecības, jo abi saprotam, ka tas būtu tikai īslaicīgi. :)
26.11.2012 13:35 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Tiešām jau simts reizes ir rakstīts šeit par šo pašu tēmu, bet nu labi, lai iet vēlreiz mans viedoklis - par šo tēmu man vienmēr ir, ko teikt :)
Es pilnīgi noteikti varu teikt, jā. Man ir labākais draugs. Mēs kopā pavadām laiku, runājām par visu, ko var un nevar iedomāties, kopā ballējamies, pēc darba mēdzam sazvanīties, braucam ciemos viens pie otra ģimenēm, pārspriežam savas attiecības, kopā paklusējām un visskaļāk izsmejamies. Mēs esam ļoti saraduši viens ar otru, zinām, ka varam paļauties kā ne uz vienu citu un domājam ļoti līdzīgi. Ar ko mūsu attiecības atšķiras no pāru attiecībām? Ne man, ne viņam nekad (draudzējamies 7 gadus) nav radušās seksuālas domas vai vēlmes attiecībā vienam pret otru. Esam par to runājuši un secinājuši, ka tieši šis aspekts mūsu attiecības padara tik unikālas un tuvas. Man nekad nav bijis vecākais brālis, bet es zinu, kāda ir sajūta, kad tāds ir. Vai mūsu attiecības netraucē attiecībām ar pretējo dzimumu? Šobrīd nē. Esmu precējusies, manam draugam ir pastāvīgas, stabilas attiecības ar lielisku meiteni (manu bērnības draudzeni) un mēs ļoti daudz laika pavadām četratā. Nevarētu gan teikt, ka tik gludi ir gājis vienmēr – ar viņa iepriekšējām draudzenēm ir bijis visādi. Viņas ir bijušas greizsirdīgas uz mani, es esmu bijusi greizsirdīga uz dažām no viņām, bet nevis tāpēc, ka gribētu ieņemt viņu lomu, bet gan tādēļ, ka ir bijusi sajūta, ka viņas mani mēģina izstumt mana drauga dzīves. Ar ko atšķiras draudzība ar vīrieti no draudzības ar sievieti? Pašos pamatos ne ar ko, atšķiras draudzēšanās ar dažādiem cilvēkiem. Šajās attiecībās es visvairāk novērtēju sava drauga prasmi paskatīties uz lietām objektīvi, ne tikai no manis aizstāvošās pozīcijas, un pateikt, kad es kaut ko daru galīgi garām, vienlaikus ļaujot man just drauga plecu un atbalstu. Mans draugs ir daļa no manas ģimenes un ir gluži vienalga, kas viņam vai man starp kājām.
26.11.2012 13:54 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nu ja spēj noturēt savus dzīvnieciskos instinktus- protams, var būt draudzība. :D Bet ne vienmēr tas ir tik vienkārši.
26.11.2012 13:55 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Maman puisim ir divas draudzenes .. meitnes.. kā viņš saka - čomi. Abām meitenēm ir otras pusītes ... viena pat tūlīt .. tūlīt precēsies :)

Nu man, protams, ir maza greizsirdībiņa ... bet es sevi esmu nostādījusi, ka viņas ir tikai draudzenes .. tikai "čomi" - un tā kā es viņas pazīstu ilgus gadus .. tad es zinu, ka viņas nekad nemēģinās ar manu puisi uzsākt jebkāda cita veida attiecības.

Un viņš arī neslēpj, ja kaut kur ar tām meitenēm iet - tikai divatā vai trijatā - viņš man paska - kur iet, kad būs atpakaļ, kas ir vakara plānā .. utt.. tā kā man teorētiski pat nav pamata greizsirdībai.
26.11.2012 14:01 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
nē, nevar.
vienīgi, ja 1 no viņiem ir galīgi nesimpātisks.
26.11.2012 14:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu varbūt 1 no 10 000 tas ir iespējams. bet parasti vienam no viņiem iepatīkas otrs ar laiku, vai uzreiz, pēc kopīgiem pārdzīvojumiem utt. agrāk tam ticēju, ka sieviete ar vīrieti var būt tikai draugi. nu var, ja otrs to nepieļauj. bet nu patikšana vai nepatikšana ir cita tēma.
26.11.2012 14:25 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Kādu laiku var būt - pat vairākus gadus, bet es arī par šo tēmu esmu rakstījusi gan savu viedokli, gan pieredzi, manuprāt, jau vairākas reizes. Katrā ziņā, neesmu mainījusi domas, ka viens vai abi vienmēr beigu beigās iemīlas un saiet kopā. Pēdējā laikā manu vairāku paziņu dzīvē arī tā ir noticis un atkal pierādījās, ka nevar. ;)
26.11.2012 14:30 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man vienam bijušajam bija tāda labākā draudzene, ok, kamēr neredzēju bildes, kur šie bučojušies.. pa draugam :D Man tomēr ir apslēpts prieks, ka tagadējam nav nevienas tādas draudzenītes, neuzticos sievietēm, ko lai dara.
26.11.2012 18:35 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
neuzticos sievietēm, ko lai dara.

Man tas pats, bet man pašai ir tāds draugs, esam pazīstami 6 gadus, patstāvīgākais vīrietis kāds man bijis, reizēm iesmejam par to, un tur tiešām ir TIKAI draudzīgas attiecības, lai gan nevienam manam draugam viņš nav paticis. Pēdējā laikā kontaktējamies retāk, bet kad sanāk, tad visu dienu pavadām kopā , runājamies, smejamies. Nu tā kaut kā. :)
26.11.2012 18:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-:DTiesaam taalak no greeka!
Man ir bijis draugs viirietis un nesleepsu-tas bija loti interesants laiks!Nesleepsu -patika arii paflirteet ,bet tikai...!
26.11.2012 18:43 |
 
Reitings 141
Reģ: 15.11.2012
Mademoiselle!- Tev vēstulīte!
26.11.2012 18:49 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
http://m.youtube.com/watch?v=T_lh5fR4DMA
Interesants video par šo tēmu. Domāju, te viss izteikts. :)
26.11.2012 19:04 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Man ir tāds diezgan konkrēts viedoklis šajā jautājumā, ka katra noturīga, ilgstoša draudzība, agrāk vai vēlāk, iziet cauri tam posmam, ko, atkarībā no situācijas, var saukt par iemīlēšanos/laišanu/mīlestību/seksu/patikšanu, vienalga.

Kā es to domāju? Tā, ka varbūt vienam patīk otrs, varbūt otrādāk, varbūt abiem patīk, bet izpatīk, varbūt nejauši dzērumā sanāk pabučoties, varbūt ir bijusi doma par kopābūšanu, varbūt kaut vismazākā dzirkstelīte ir bijusi, bet ir! Varbūt to neviens nekad neuzzina, varbūt arī pats cilvēks jau aizmirsis, bet ir.

Tā rāda pieredze. Bet noteikti, ka arī ne 100% gadījumos ir tieši tā! Pašreiz pati kopā esmu ar savu labāko draugu - ilgstoši bijām tikai draugi. Tajā pašā laikā ir puiši, ar kuriem man vienlaicīgi arī radās draudzīgas saiknes un tās joprojām tādas ir - tikai draugi! :) BET noteikti neviens puisis nav un nedomāju, ka jebkad arī būs, svarīgāks, tuvāks vai saprotošāks par manu mīļoto cilvēku!
26.11.2012 19:37 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Karamelle,

interesants video, bija jāpasmaida. Īpaši, kad tas puisis teica -yes! Look at her! :)
26.11.2012 19:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!