Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība visu sabojā

 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes! Lasu forumu jau vairākus gadus, nekad nebiju piedalījusies, tomēr visam pienāk savs laiks. Es gribu jums izstāstīt savu situāciju, un dzirdēt jebko, kas kādai sakāms.

Mēs draudzējamies jau gandrīz gadu, viss sākās brīnišķīgi, viens otram veltījām gandrīz visu savu laiku. Pamazām tas mainījās, izdzīvojām ārkārtīgās pieķeršanās laiku, un no manas puses iezagās greizsirdība pret draugiem, pret skolas lietām, pret visu. Es viņam tik ļoti bieži esmu neļāvusi iet ar draugiem izklaidēties, darīt jebko, kas neiekļauj mani. Pēdējā laikā bieži strīdamies, man visu laiku kaut kas neliekas kārtībā, pārmetu, ka viņš pārāk maz laika man velta, ka man par maz viņa uzmanības, visu laiku pietrūkst kontakta. Pagājušo nedēļu viņš bija projām, es ļoti sailgojos. Šodien es viņam piezvanīju, protams, gandrīz vai jau pašas sarunas sākumā saķu pārmest, ka viņš jau vakar kā atbraucis mājās un nemaz negrib mani satikt. Ilgas sarunas un vārdiskas spaidīšanas laikā es izspiedu, ka šīs nedēļas laikā viņam manis pietrūcis tik maz, ka tagad nav nemaz tā, ka gribētos pa galvu pa kaklu skriet un mani satikt, un ka apnicis ir strīdēties un klausīties manos pārmetumos. Uz manu jautājumu, vai viņš ir gatavs šķirties un to visu izbeigt, es saņēmu apstiprinošu atbildi. Tomēr norunājām, ka dosim tam visam vēl laiku, un tad redzēs kā būs.

Tas, ko gribu jautāt, ir kā lai es, muļķa meitene, kurai šobrīd ir tā atvērtas acis, ka nekad vairs neaizvērsies, iegūstu viņa interesi turpināt ar mani attiecības un mēģināt tās nezaudēt? Es pati saprotu, ka esmu viņam nozāģējusi visas jūtas, kas pret mani bijušas, nākotni vairs neredz kopīgu, tomēr, ja piekrita dot laiku, tad es gribu to iespēju ņemt, neko nesabojājot uzlabot mūsu attiecības un ļaut viņam ieraudzīt to, par ko viņš mani sākumā iemīlēja.

Man ir tik ļoti bail to visu pazaudēt, es vispār neredzu vairs sevi un savu dzīvi bez viņa, un doma, ka es viņam vairs neesmu nozīmīga dzen mani ārprātā.

Es ļoti mēģināšu sakārtot pati sevi tik, cik ātri un labi to vien varēšu, tomēr man ir nepieciešams kāds padoms no malas, lai saprastu, kā man attiekties pret viņu. Ko man darīt, kā rīkoties?
24.11.2012 17:44 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Es tiešām ļoti ceru, ka kādai, dzirdot ko tādu no malas, ienāks prātā kāds risinājums..
24.11.2012 17:46 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Varbūt pārstāj būt tik uzbāzīgi? ar tādām morālēm visu laiku un nenormālāko uzbāšanos cilvēku var tikai aizbaidēt tik tālu,ka šis meklēs iespējas pārcelties uz dzīvi anarktikā.

Nododies savām interesēm un saviem draugiem,izklausās,ka esi zaudējusi visu savu dzīvi dēļ šīm attiecībām,respektīvi,tev vairs nav nekā,viss saistās tikai par un ap draugu. Tāds cilvēks pats par sevi kļūst garlaicīgs.
24.11.2012 17:50 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Tieši tas ir tas, pie kā es šobrīd ļoti piedomāju ilgtermiņā. Bet man nepieciešams kaut kas, ko darīt tūlīt, likt saprast tūlīt, ka es saprotu, ko viņš ar to domā, un ļoti nožēloju to, ko esmu darījusi un pārmetusi.
24.11.2012 17:53 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ļoti klasisks stāsts. kāpēc neļauj savam vīrietim pavadīt laiku ar draugiem? tev pašai nav draudzenes, ar ko aiziet kkur? tas ir pašsaprotami, ka viņam viss tas ir apnicis un negrib būt iegrožots. tas, ka viņš grib tevi pamest ir tikai loģiski.
24.11.2012 17:53 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Atrodi kādu hobiju, ej ar draudzenēm pastaigāties, ja nestrādā - apsver iespeju atrast darbu, būs papildus ienākumi, ko varēsi sev tērēt. Sporto- tas izlādē negatīvo enerģiju. mēģini pēc iespejas vairāk sevi nodarbināt, tad nepaliks ne laika, ne speka kaut ko pārmest un pašai pārdzīvot. Jo no bezdarbības sak rasties ne tās labākās doma. varbūt iestājies augstskolā, pilnveido sevi. Principā jebkuras attiecības var glābt, ja ir velme un ja apzinies, ka tev to patiešām vajag. Apmeklē dažādus pasākumus.
24.11.2012 17:57 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Tev tas ir pirmas attiecibas?
Man ta bija pirmajas attiecibas. Biju loti greizsirdiga.
Iesaku cinities ar sevi un savu greizsirdibu. Atlauj vinam darit,ko vins grib. Izliecies,ka tevi tas neuztrauc. Neizradi greizsirdibu.Un nemacies virsu ar savu skumsanu un pietruksanu-tas tiesi atgruz.Atrodi sev kadu nodarbi,ej sporto,gatavo,lasi. Lai vins redz,ka tev ari ir kas darams ne tikai vins. Tici man vins pats pie tevis pec tam lidis.
24.11.2012 17:58 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Jo vairak vīrietis tiek ignorets, jo vairāk viņš tiecas pēc tavas uzmanības.
24.11.2012 17:59 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Hah, pārņēma sajūta, ka es to rakstījusi :D Man tas pats, tikai es tik bieži viņam nebraucu virsū. Tad, kad kaut kur aiziet ar draugiem, a es palieku mājās tik stulbas domas nāk prātā :D stulbā greizsirdība...
24.11.2012 17:59 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Nu nevajag jau arī pilnībā ignorēt :D,bet,piemēram,ja runājat par nākošo tikšanās reizi,saki tā "tad un tad es nevaru,man ir tas un tas ieplānots,viņš zinās,ka tev ir savas intereses utt"

kr4 sāc dzīvot savu dzīvi nevis viņa!
24.11.2012 18:00 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Bet kā lai es tieku galā ar to sajūtu, ka gribas, lai man velta vairāk laika, lai par mani domā, lai grib satikt? Es sportoju, mācos augstskolā, eju, daru daudz ko ar draugiem, tomēr, ja man ir attiecības, man gribas arī sajust to, ka man viņas ir! Viņš ir vairākkārt izteicis variantu, ka negirb neko plānot, bet kad abiem ir laiks, tad satiekamies. Šobrīd man tas liekas tik loģiski un normāli, bet kolīdz esam satikušies, tā nāk ārā visādi pārmetumi, ka viņš pārāk maz interesējas par mani un tā!
24.11.2012 18:00 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
dod viņam brīvību
es jau kā sieviete-čūska būtu atradusi sev kādu, ar kuru viņu pašu padarītu mazliet greizsirdīgu :)
24.11.2012 18:01 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Šīs nav man pirmās attiecības, ir bijušas vairākas, bet lielākoties visas, kas ilgtermiņa, tās ar attālumu, līdz ar to man ir kaut kāda vājprātīga tieksme viņu privatizēt, nedalīt ne ar vienu citu. Es tiešām no šī paša brīža darīšu ko vien varēšu, lai sevi vēl vairāk nodarbinātu un nebāztu virsū savu greizsirdību, vienīgais, kas mani nomāc, ir tas, ka viņš vēsā mierā ir gatavs visu pamest un izbeigt attiecības. Man kaut kā ir jaīegūst tas laiks, kurā mainīties un parādīt sevi no labākas puses, jo es zinu, ka man tāda ir, tikai šī te sliktā mani pašu lauž nost!
24.11.2012 18:03 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Izskatās,ka gribi,lai esi viņam pati svarīgākā,lai viss pārējais ir otršķirīgs,lai dzīves pirms Tevis vnk pagaist. Tu gribi,lai Tevi dievina,bet Tu esi tikai daļa no viņa dzīves.
Man liekas,ka neko tur nepaglābt.Ja jau pateicis,ka grib pārtraukt attiecības, tad tas ir viss. Pašlaik esi tik " pierunājusi" uz padomāšanu.Vienkārši mācies no savas kļūdas un turpmākajās attiecībās uzvedies citādāk.
24.11.2012 18:03 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Man mazliet bail, ka viņu man greizsirdīgu padarīt neizdosies, ja jau neilgojas pēc manis un nav gatavs skriet man pakaļ.
24.11.2012 18:05 |
 
Reitings 321
Reģ: 01.10.2009
Man likās, ka jūs kopā dzīvojat, tikai viņš uz kadu laiku aizbraucis.
24.11.2012 18:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
dotajā mirklī es viņu necenstos padarīt greizsirdīgu! Jo tu īsti nezini,kā viņš ignorēs,iespējams pretēji tam,kā tu būsi sadomājusies ;)

Vienkārši liec viņam mieru un nezāģē,esi kā murrājoša kaķene pie sāniem nevis uzmanību izsalcis suns.
24.11.2012 18:07 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
the_one Nē, to padomāšanu piedāvāja viņš, viņš vispār nebūtu neko no tā visa man teicis, bet es vilku un vilku ārā, līdz izvilku to, ko prasīju no viņa, bet ar ko nebiju rēķinājusies, ka tiktiešām dzirdēšu.

Baaa, es tik ļoti ceru, ka tad, kad satiksimies, tad netikai man būs atvieglojums, bet arī viņam..
24.11.2012 18:07 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Kopā mēs nedzīvojam, mēs draudzējamies gandrīz gadu. Līdz kaut kādam brīdim pirms pāris nedēļām satikāmies katru dienu ar dažiem izņēmumiem, ļoti daudz laika pavadījām kopā, es mājās biju kādas 2 naktis, pārējās visu laiku pie viņa. Var jau būt, ka, to mainot, mums izdosies pārcelties citā līmenī, bet ne mazāk labā.
24.11.2012 18:09 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Paldies par viedokļiem, es murrāšu un skriešu, lai būtu smuka un mierīga. Kaut nu izdotos!
24.11.2012 18:10 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Man tikko ienāca prātā - tās, kas nedzīvo kopā ar saviem puišiem, kā jūs sarunājat kad satikties un tā? Jo man parasti sanāk uzprasīties uz tikšanos, uz palikšanu pie viņa, uz jebkā darīšanu kopā, es nezinu cik ilgam laikam būtu jāpaiet, lai viņš man piezvanītu un pajautātu, vai es negribu ar viņu aiziet kaut kur vai palikt pie viņa.
24.11.2012 18:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits