Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skola- lūdzu palīdziet.

 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Čau meičuki!
Man koledžā, datormācības priekšmetā jātaisa prezentācija power pointā. Ok, par prezentācijas tehnisko es jums neko neprasu, tajā esmu pro.
Bet man ir jātaisa prezentācija par tēmu '' Mani svētki visa gada garumā'' , it kā vienkārša tēma, bet lieta tāda, ka es neesmu no tiem radošajiem cilvēkiem. Man nedomājās - par ko es varētu uztaisīt šo prezentāciju. Pasniedzēja teica, ka vajag izcelties ar kreavitāti, oriģinalitāti. Ne tikai klasiskos - ziemīšus,lieldienas u.c. svētkus.
Par ko varētu..? Ir kādai doma kāda laba ko pasviest man? Lūdzu... prezentācija jau jānodod pirmdien, 26.11.2012. Bet man nekā nav + vēl jāčakarējās pa exeli (cits darbs jāpabeidz) un vienam exam jāgatavojās.

Tāpēc lūdzu nenosodiet, bet ja varat - pasviediet kādu labu ideju. Tikai ideju.
Varbūt ir kāda laba mājas lapa, kur var smelties idejas- droši iemetiet te linku.

:)
24.11.2012 15:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mani svētki:

Es un vīrs/draugs/mūža mīla (izvēlies pati) iepazināmies 10. janvārī (ievieto jebkuru datumu), svinam mūsu iepazīšanās gadadienu.

14. februāris

15. maijs - mana dzimšanas diena

27. jūnijs - mans bakalaura izlaidums

30. augusts - mūža mīlas dzimšanas diena

18. novembris - kāzu gadadiena

27. decembris - trīs gadi, kā dzīvoja kopā

utt. utjpr.

ko likt vizuālajā, salkanas bildītes, var arī bildes no Rīgas restorāniem (tipa kā vēl plānojat svinēt). Vari pievienot arī bildītes, kā jūs plānojat doties ziemassvētku ceļojumā uz dienvidpolu.

Būs banāli, viegli sameklēt bildes, un vismaz nebūs lieldienas/mārtiņdiena/ziemassvētki
24.11.2012 19:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits