Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saasodīts, vajag kaut kādu ekstrasensu :D

 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Čaav, duuds!
Es vairs nezinu kam vēl lai pajautā ko man darīt, tādēļ jājautā virtuālajām draudzenēm.
Kaut gan saprotu, ka pašai tas būtu jāzina.
Būs garlaicīgi.
Biju kopā ar draugu nedaudz vairāk kā piecus gadus, tad izšķīrāmies pēc manas iniciatīvas, jo kaut kas nebija labi, pat nemāku pateikt kas...
Gadu netikāmies, neko daudz nerunājām, bet tad atkal sākām runāt un nespēju pat attapties, kad jau stāvējām apķērušies un raudājām viens otram uz pleca. Viņš man ir labs un mīļš, ļoti rūpīgs, dara visu lai tikai man viss būtu labi, viņš nekad mani nekrāptu. Viņš, kā saka arī apkārtējie, mani vienkārši dievina. Bet nav no runīgajiem, nekad nevaru ar viņu kārtīgi izrunāties. Un seksuāli neiekāroju.
Ir arī otrs.
Ar viņu es varu parunāt par visu, ar viņu man ir labs sekss, bet viņš ir tāds, kurš nekad nebūs uzticīgs, kurš nemīl mani, bet tikai ļoti nepārtraukti grib. Viņam nav praktiski nekāda izglītība un šaubos vai kādreiz būs. Viņa nākotnes plāni bieži vien apstājas, kad jāiet ballēties un viss labi domātais aizmirstas līdz nākošajai labai domai. Viņš mēdz pazust un pēc dažām dienām uzrasties it kā nekas nebūtu bijis.
Bet es tik ļoti gaidu, kad uzradīsies un kopā ar viņu jūtos tik labi. Mēs varam strīdēties, izkauties, mīlēties, šķirties, bet atkal un atkal viss sākas no jauna.
Ar veselo saprātu zinu, ka man ir jāpaliek pie sava vecā, labā, mīlošā, bet es negribu viņu sāpināt ja nu man atkal uznāk vājums pret otru vai kādu citu. Viņš ir gatavs pamest darbu, nākt dzīvot uz manu pilsētu, visu jau ir saplānojis, bet es nezinu vai priecājos..
Viņš saka, ka ir gatavs uz visu manis dēļ, ka darīs patiešām visu lai mums sanāk.
Karoč, apmaldījusies :(
22.11.2012 19:51 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Man žēl to pirmo puisi, viņš noteikti nav pelnījis tādas šaubas un nepārliecinātību par mīlestību no Tavas puses!
22.11.2012 19:55 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Jā, man arii ir ļoti, ļoti žēl! Man sirds lūzt kopā iedomājoties kā viņam sāp, kad pateicu, ka šaubos.
Viņš jau ir izdomājis gadu uz priekšu kur un kā dzīvosim utt. :(
Bet nevaru pavēlēt sev
22.11.2012 19:57 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Stulbās sievietes.
22.11.2012 20:00 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Manuprāt, ja šaubies, tad pati nekad līdz galam laimīga nebusi ar to pirmo puisi, un galu galā, ari viņš to jutīs un nesaņems tās emocijas, kurām vajadzētu būt, kad 2 mīloši cilvēki ir attiecībās! Un vēlu vai agri, bet šīs attiecības nonāks pie bēdīga iznākuma!

Un otrais puisis ar nav labs variants! Visdrīzāk Tev vajadzetu pabūt kādu laiku vienai, un gan jau nāks tad arī Tava lielā laime, kas bus abpusēja!
22.11.2012 20:02 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Kad cilvēkiem vienreiz būs gana? Nekad!
22.11.2012 20:03 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Izlasot bija pārliecība - izvēlies trešo! Bet trešo neesi pieminējusi tekstā, tas nekas...

Skumīgi paliek iedomājoties 1. puiša sajūtas, emocijas šādā situācijā.
Par 2. - nafig tev kaut kādu drāzuli, kas pa pasauli skraida un diez vai esi vienīgā, ko ņem...Tāds Fuck buddy..
22.11.2012 20:03 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man šķiet, ka nepieminēji - kāda tipa, veida attiecības vēlies TU? Neskatoties uz izvēlēm, ko piedāvā, kas ir tas, ko tev pašai gribas, ja nebūtu ne ar vienu no šiem puišiem kopā?
22.11.2012 20:05 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
chuksene Tu gadijuma vards varda neuzrakstiji tikko manu stastu? :D

Man ir 95% tada pati situacija! :D
22.11.2012 20:08 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Nekad nesapratīšu to - kādai pievilcībai - vai patikai jābūt prec cilveku kāds šajā stāstā ir vīrietis Nr2. Es to uzskatu - ka ar tādu esot kopā - sieviete sevi pazemo - un tur no skaistas kopdzīves nav ne smakas!!!!!! Laikam mani dara laimīgu ja mani noverte, mīl, rūpejas un ja otrs cilveks pieder tikai man un ir pret mani patiess!!!!
Tagad tev liekas ka nezini ko gribi, vai kko te sūdzies un prasi mūsu padomu - bet velāk dzīve sapratīsi ko patiesībā esi zaudejusi!!

Tās 1. džeks ir pelnījis ko labaku kā tevi!!!!!!!
22.11.2012 20:09 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
MIA, tev ir pilnīga taisnība. Pat tad, kad viss ir, vēl jāatrod mistiski trūkumi. . .
par to, ka otrajam neesmu vienīgā- nu šobrīd esmu, bet tas ir ļoti nenosakāms jēdziens, te esmu, te neesmu.
Es gribētu to mīļumu rūpes, uzticību, ko no pirmā un to kaisli, kura ir ar otro. Ne vienā, ne otrā variantā abus dabūt nevar.
Kaut kur ir jābūt trešajam.
Bet es nevaru, es vienkārši histēriski varu sākt raudāt kad man jāiedomājas, ka atkal jāpasaka manam mīļajam, ka nekas nesanāks. Saasoodīts! Bet negribu melot un tēlot to kā nav.
Un vēl iedomājos to, ka viņam jau ir 27 gadi un, ka grib bērnus, bet, ja mums atkal nesanāk nekas, kur tad viņš atradīs citu meiteni. Viņš saka, ka nespēj ne uz vienu citu pat paskatīties ;( Es būtu laimīga, ja viņam būtu meitene, kura tiešām mīlētu un novērtētu.
22.11.2012 20:12 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Persix, un ko tu plāno darīt? :D
eliizaa,tev ir pilnīga taisnība.
Man tas otrais ir kā lāsts.
22.11.2012 20:15 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Zini - nevienas attiecības un neviens cilveks nav ideāls - un ļoti reti gadas atrast tādu vīrieti - kas patiks it visā!!!! Bet izverte to ar kuru būsi patiesi laimīga!! Seksuālo dzīvi, kaisli u.t.t var uzlabot - bet no cilveka kam dzive viss vienaldzīgs un nav ne merķu ne velmes pec ka labaka - nekad viņu NEIZMAINISI!!!!
22.11.2012 20:18 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Meitene, tak ļauj tiem puišiem dzīvot! Tagad sāk šķist ka tu kā parazīts abus turi un nelaid vaļā, jo ar vienu seksiņš labs, bet pats tāds maita, ar otru nodrošinājums, ka tiksi mīlēta, bet pati beigu beigās kļūsi par tādu pašu maitu kā šobrīd otrais puisis. Nu uz līdzjūtību balstītas attiecības (gad.nr.1) nekur nenovedis. Protams, ka tev tagad saka, ka tu vieniga vinam, vislabaka, patiesiba, domaju, ka spes gan atrast vel kadu. 27 gadi vel nav gluzi vecs ka Ķīnas mūris, ir daudz vienuļu sieviešu! Uz nedrošību balstītas attiecības (gad.nr.2) dzīs tevi stresā un uztraukumos katru reizi, kad ''mīļotais'' nenāks mājās vai necels telefonu. Tu sāksi viņu ''ēst'', jo ar laiku ar gribēsi ģimeni gan jau, viņam piebesīsies un pateiks tev ''ata, ata'', ja vien nebus izmainijies, bet cik ilgi tu pati gribetu dzivot kopa ar cilveku, kas iespejams katras brivdienas kadu citu padancina ne tikai uz deju gridas?
Neskiet ka ar kadu no siem puisiem busi apmierinata. Izvēlies to 3!
22.11.2012 20:21 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
hmmm.
Šī problēma arī man ir aktuāla.
Tik es nevaru izvēlēties starp labi nodrošinātu dzīvi, vīrieti, kurš darīs gandrīz visu manis dēļ un "tauriņu" puisi, kurš ir tiešām lielisks, vienīgi ne tik nobriedis un ne tik turīgs, kuru nevaru izsviest no prāta, bet ar kuru nekādi nekas nesanāk, pat nezinu kāpēc.
+ izlēmu, ka nevajag nevienu no šiem, lai gan aizmirst pagaidām neiespējami utt. Pateicu - viss.
Bet neviens nelaiž mani prom.
Vīrieši. vienas vienīgas problēmas. haha :D

Iesaku, ja ir iespēja, neizvēlies ne vienu no abiem.
Ar laiku atnāks trešais.
22.11.2012 20:29 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Meklē trešo.
22.11.2012 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Vai tad uz pasaules tikai šie 2 vīrieši??!! :-D
22.11.2012 20:34 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
cloo, tieši tā, sāku jau justies, ka lēnām kļūstu tāda kā tas otrs..
Eh, nu taisnība jums ir, ka jāņem trešais, kurš gan šobrīd nav noskatīts, bet līdz vecmeitām vēl pāris gadi ir.
Vēl jau tas, ka pirmo mīl visa mana ģimene un draugi un viņa ģimene mani. Otro draugi un māsa necieš.
22.11.2012 20:37 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
chuksene Pagaidam nezinu. Visticamak jau, ka pie bijusa aiziesu atpakal. Nezinu,vai tas bus pareizi,bet nu pameginat jau vajag!
22.11.2012 21:13 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
Es padomātu ar prātu un mēģinātu domāt par nākotni ar pirmo - skaties uz nākotnes perspektīvām, ko katrs no viņiem var sniegt. Mirkļa vājums tev var pāriet un tad būs par vēlu. Otrais izskatās pēc drākļa un tādam tu tāpat ilgi nebūsi vajadžiga/vienīgā. Aizej uz baznīcu un palūdz Dievam, lai noņem to kailsi tev un dot viedu prātu! :D
22.11.2012 21:24 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Hmm laba doma, tiešām varbūt uz baznīcu jāaiziet, lai gan neesmu ne kristīta, ne svētīta, bail, ka neaizdegos ieejot :D Bet tur jau visi grēcinieki jāpieņem.
Ar otro jau 3 reizes izšķīros, kopš atsāku kaut ko ar pirmo. 3 abpusēji asarainas, skumjas reizes, bet zināju, ka tā ir labāk. Bet tas nebeidzas un nebeidzas.
Bet ja palikšu ar kādu, tad ar pirmo un gan būs labi.
22.11.2012 21:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits