Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksa biežums, apmierinātība utt

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Iespaidojos no tēmas par seksa biežumu... Esam kopā daudzus gadus un sekss vairs nav ne tik bieži, ne tik kaislīgi, apmēram 2 reizes nedēļā.
Viņam nepatīk tas, ka visu laiku ir vienveidība, tikai 2 pozas, kurās man ir labi, un viss. Viņš grib tādu brutālāku seksu, arī analo seksu, arī ātro seksu. Tad viņam būtu atkal interese un lielāka gribēšana.
Bet es atkal to negribu. Man ir labi arī ar tām 2 pozām, ka tik es sasniedzu orgasmu.

Un tad nu sanāk kā sanāk. No vienas puses, visi saka, ka vajag eksperimentēt, izmēģināt ko jaunu, atsvaidzināt rutīnu utt.
No otras puses saka, ka vajag darīt tikai to, kas pašam patīk.
Tad nu kā šajā situācijā rīkoties? Lai uzlabotu mūsu seksa kvalitātti?
22.11.2012 15:36 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Nu ja tev interesē tikai pašas labsajūta, tad ,protams, nav vajadzības neko mainīt un eksperimentēt. Un pilnīgi vienalga, ka vīrietim citas vēlmes...

PS - tikai nebrīnies, ja uzradīsies mīļākā ;)
22.11.2012 15:50 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Lai mainītu jūsu situāciju, tad MAINĪT PARADUMUS IR JĀGRIB ABIEM. Sievietei visbiežāk sīkas detaļas rada diskomfortu kā rezultātā tā kaisle kas vienu brīd mīt, pēkšņi pazūd un pazūd vēlme arī eksperimentēt, varbūt ir vienkārši abiem jāizrunājas un sākumā Tev jāsaprot sevi, kas ir tas, kas Tev nerada vēlmi, nogurums, pārāk daudz darba, par maz glāstu no vīrieša, īsas priekšspēles u.t.t Attiecības uzlabot un uzlabot gultas dzīvi ir jādara abiem kopā.
22.11.2012 15:56 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Tā "pa jokam" viņš jau ir izmetis frāzes, ka kas viņam mīļākā jāiegādājas tiem seksa veidiem, ko viņš grib. Es jau viņu saprotu un gribu lai viņam ir labi. Bet es negribu arī kapt pāri sev.
22.11.2012 15:56 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
katrā jokā ir tikai daļa joka ;)

man šķiet, ka tu mums kaut ko jautā, tāpat zinot, ko mēs atbildēsim. tāpēc neredzu jēgu šai diskusijai ;) pati taču zini atbildes ;)
22.11.2012 15:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Nē es patiešām nezinu. Ok, lai uzlabotu mūsu seksuālo dzīvi , es pat esmu gatava darīt kā viņs grib. Bet mani baida, ka man nebūs labi
22.11.2012 16:00 |
 
Reitings 66
Reģ: 24.09.2012
Lai nepazustu dzirkstele jūsu abu attiecībās un beigā arī viņam nevajadzētu mīļāko, jo viņa vēlmes netiek piepildītas, tad iesaku pamēģinat kaut ko pamainīt. Saprotu, ka tev ir labi tajās divās pozās, bet viņas ātri apnīk.
Un tā doma, ka tikai man labi - izmet no galvas tādu domu, ja gribi uzlabot seksa kvalitāti!

A kā tu zini, ka pārējās pozas tev nepatīk? Pamēģini ar puisi un tad arī sapratīsi, viņam arī būs vieglāk izprast tevi, kāpēc negirbi neko citu. Varbūt nebija tev īstais vīrietis priekš tās pozas...
22.11.2012 16:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
autorei,

apdomā :
1. Vai citās attiecībās Tev ir bijis līdzīgi?
2. Vai varbūt tava pirmā intīmā pieredze nav bijusi skaista, kas bieži vien rada nepatiku vēlāk?
3. Vai fiziski jūties ļoti pārgurusi?
4. Vai šajās attiecībās tā ir bijis vienmēr, vai tikai pēdējā laikā?

Ir jāsaprot cēlonis un kad cēlonis ir atrasts, tad var meklēt risinājumu.
22.11.2012 16:05 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
No vienas puses, visi saka, ka vajag eksperimentēt, izmēģināt ko jaunu, atsvaidzināt rutīnu

Es piekrītu abiem šiem apgalvojumiem - eksperimentēt vajag, jo citādi tu nemaz nevari uzzināt, kas tev patīk. Kā tu zini, ka tev nepatiks tas, ko viņš piedāvā, ja neesi pamēģinājusi? Nu ja nebūs labi, tad tā arī pateiksi un pamēģināsiet ko citu. Man šķiet, tu pati sev atņem diezgan daudz nodarbojoties ar seksu tikai divās pozās. Turklāt - šajā procesā piedalās divi un ir ļoti egoistiski teikt, ka tev ir labi šitā un viss. Man, piemēram, ir svarīgi arī, lai otram ir labi - tas sagādā labsajūtu arī man. Protams, tas nenozīmē, ka ir jādara lietas, kam tiešām nevari pārkāpt. Bet šobrīd kaut kā liekas, ka tev ir labi kā ir un ir slinkums pamēģināt kaut ko jaunu. Padomā, kā tu justos, ja tevi neapmierinātu tava seksuālā dzīve, bet otrs pateiktu - man ir labi, neko negribu mainīt. Tu taču teiktu, ka viņš ir egoists, vai ne?
No savas pieredzes varu teikt - ar gadiem sekss kļūst tikai labāks.

Nav ko baidīties, ir jāpamēģina un tad jāsecina. Nu kas tad ir trakākais, kas var notikt, ja tev nepatiks? Pārdzīvosi to vienu ne tik labo reizi... Bet ja nepamēģināsi, tad vari palaist daudz ko labu garām un, jā, arī iespēja par mīļāko nav izslēgta...
22.11.2012 16:08 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
mazliet sasokējos.
kas tad jums tā par mīlestību,ja tevi interesē tikai tas, vai tev būs labi? un katik tev labi?
sekss ir 2iem cilvēkiem, nevis pricesei Zeltītei,kurai vajag tikai savu orgasmu un otrs var iet pie ielenēm.
Mazliet tomēr ir jāpaiet otram pretī,ja tiešām negribi nākamo diskusiju veidot par to,ka čalis guļ ar citām.
Bet mani baida, ka man nebūs labi

nu reizēm savām bailēm ir jāstājas pretī..un jāizdara tā,lai tavs mīļotais cilvēks justos labi. tad viņam būs prieks un neizmetīs jokus.
Pēc šāda teikuma (par to mīļākās iegādāšanos) es nu gan nejokotu ar savu patmīlību un egoismu vairs.
attiecībās ir 2 cilvēki, nevis sieviete,kas jāaplaimo.
nav jau teikts,ka tev uzreiz jāmetas anālajā uut...vipirms iesākat citas pzas. ierosini pati..izdari tā,lai VIŅAM ir labi. ganjau viņš tevi neatstās bešā.
ja neesi gatav spert soli uz priekšu,tad laikam agrāk vai vēlāk nāksies meklēt sev kādu,kam patiks tāda vienveidība.
22.11.2012 16:09 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
DIO,

Šīs man ir vienīgās ilgstošās un nopietnās attiecības. Ir bijušas seksa reizes ar citiem, bet tur līdz orgasmam tālu... Ar šo pirmo reizi sasniedzu tikai pēc gada, bet nu tikai šajās dažās pozās.
Esam mēģinājuši anālo seksu, pašā seksa laikā ir ok, bet pēc tam vēl visu dienu sāp un nav patīkami (kaut arī sagatavošanās un priekšspele ir pamatīga).
Jā, fiziski jūtos pārgurusi no darba un stresa.
Nu jau pēdējos pāris gadus ir tāda diezgan vienmuļa seksa dzīve
22.11.2012 16:10 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tev vajag lai tikai tev ir labi, vai abiem ir labi? ja tikai tev, tad nemaini neko, vinjsh atradiis citu un tu vareesi savaas divaas pozaas njemties ar vibratoru :D nav labi seksaa buut egoistam, seksaa paarim ir jaasaprotas :)
22.11.2012 16:12 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
man arī ir 1 pati, pati mīlākā poza, kurā visātrāk vislabāk beidzu. laikam katrai +/- tā ir. bet mīlēšanās jēga nav tikai pliks orgasms un bauda. man liekas, ka mīlēšanās laikā tomēr ir pamatā jādomā par otra baudu, un pretī jāsaņem tas pats. mīlēšanās ir tuvība un, kā lai labāk pasaka, apmaiņa ar enerģiju...

ja gribi pliku orgasmu vienā pozā 3 minūsu laikā, tad attiecības nav vajadzīgas.
22.11.2012 16:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Nokauninājāt mani :p Nē nu taisnība jau jums ir... Laikam tiešām labāk jāziedojas
22.11.2012 16:22 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
man ar ir tikai viena poza kurā sasniedzu orgasmu, sākumā mēs daram to kas abiem ir patīkami, nu tādas neitralās pozas :D tad viņš labi papūlās lai es beigtu un tad daramies tā lai viņam būtu labi, ilgi meklējam kompromisu, jo gribējās lai abi varam beigt kopā, bet ta ar nav ne vainas un mīļākie ar av jāmeklē :D
22.11.2012 16:22 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
jāziedojas gan nav. jaatrod kompromiss, abiem jāsper solis viens otram pretī
22.11.2012 16:23 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
andzelija, pirmkārt tavā gadījumā ir stress un slodze liela, tas ļoti ietekmē nevēlēšanos vistiešākajā nozīmē. Taču Tu esi minējusi anālo seksu, varu apgalvot, ka lielākā daļa to nekad nav darījusi, tātad Tu esi ļoti liela eksperimentētāja, ja esi piekritusi šādam mēģinājumam. Tev nevajag koncentrēties tik ļoti uz VAJAG TAGAD , RĪT, PARĪT, man liekas tavam vīrietim būtu Tev jāpalīdz sajūtās... ar masāžu, siltu vannu kopīgu abiem, radīt emocionālo tuvību, vairot enerģiju ... darīt visu palēnām, kas sagādātu ne tikai viņam prieku, bet arī Tev. Jo tieši sagādājot Tev prieku, radīs vēlmi ar savu vīrieti ielaisties lielākos eksperimentos. Step by step.
22.11.2012 16:24 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Es Tava puiša vietā ar iegādātos sev mīļāko. Nu, kā var būt tik aprobežota? Ja reiz esi attiecībās tad nevar būt tāds egoists, nu ne jau mīlas lietās. Ne katru reizi vajag gūt orgasmu un domāt tikai par sevi. Katrai normālai sievietei baudu sagādā arī vīrieša gūtā bauda-vismaz normālās attiecībās.
Pati jau jau esi atbildējusi,ka negribi, ka ir bail (manuprāt vienkārši smieklīgs iemesls-baudas negūšana). Tevi es šādā gadījumā nosauktu par patmīlīgu aitu.
22.11.2012 16:25 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ak dievs cik daudzas palika agresīvas pēdējā laikā.

cerams, ka adventes laiks ko labos :)
22.11.2012 16:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Protams, nenoliegšu, man bail ir arī par savu veselību, jo tik daudz kas slikts dzirdēts par anala seksa praktizēšanu
22.11.2012 16:30 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
andzelija,
nu nav jau katru dienu ar to janodarbojas. tas, manuprāt, ir "svētku reizēm" :D
22.11.2012 16:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits