Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help! Studijas!

 
Reitings 70
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Man ir uzdots mājas darbs kursā, kas saistīts ar personālvadību/dažādības vadību, ir jāizdomā kritēriji kā var uzņēmumu padarīt elastīgu pret dažādību (invalīdi, sievietes ar bērniem, personas ar dažādām reliģijām, seksuālās minoritātes utt..) ir jāizveido 5 kritēriji, man ienāca prātā, kā viens kritērijs varētu būt sievietes, kas gaida mazuļus/dekrēta atvaļinājums, bet tagad ar vīru ir nenormālas diskusijas par šo jautājumu. Pirmais komentārs ir tāds, ka sieviete 1.5 gada laikā neko neredz izņemot pamperus un var zaudēt "ķērienu", otrkārt, uzņemot darbā jaunu darbinieku uz nenoteiktu laiku ir jātērē laiks apmācībām utt., bet pieredzējis speciālists nevēlēsies strādāt nenoteiktu laiku! PFFF, galva plīst pušu!! Ko jūs varētu ieteikt, vai varbūt jūsu uzņēmumā bija kādas līdzīgas sitācijas! Vai varbūt bija situācijas ar kādu citu minoritāšu pārstāvjiem? Kā Jūu darba devējs, vai Jūs kā kolektīvs risinājāt radušos situāciju!?
21.11.2012 20:35 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Diezgan grūta tēma, ja godīgi, man augstskolā nekas tāds liekas , ka nebija.
Invalīdiem itkā vispār nevar atteikt darbavietas, ja vien tā ir tāda, kurā viņš nemaz nevarētu darīt savu darbu, tas pats arī ar reliģiju.
Es uzskatu, ka uzņēmumam jārada darbavietas, kurās varētu strādāt dažādi cilvēki.
Varbūt neesmu sapratusi domu.
Vai piemēram, kā minēji par to grūtnieci, pieņemsim, ja ir zaudējusi "ķērienu", iespēja viņu pārcelt uz citu amatu, ar iespējām atkal atīstīties uz augšu u. tml.
21.11.2012 20:46 |
 
Reitings 70
Reģ: 29.01.2009
Sassy, oo, tā ir doma, paldies, par pārcelšanu amatā..:))!! Esi sapratusi pareizi, man ar šo uzdevumu ir katastrofālas grūtības, jo nevaru ņemt savu uzņēmumu kā paraugu, jo strādāju ģimenes uzņēmumā, tāpēc arī lūdzu izpalīdzēt!!
21.11.2012 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Lūdzu, un par invalīdiem.
Pati esmu studējusi DA (darba aizsardzība)
tad pie invalīda vēl varētu būt darba vietas/darba galda pielāgošana indivīdam.
21.11.2012 20:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits