Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Briesmīgā istabas biedrene.

 
Reitings 42
Reģ: 15.05.2010
Sveikas! Man ir vienkārši tik nepatīkama situācija izveidojusies. Šobrīd mācos Rīgā un dzīvoju kojās kopā ar vēl vienu meiteni. Sākumā šķita, ka viss būs kārtībā un, ka gan jua sapratīsimies, bet pēc kāda laika sāka parādīties viņas nenormālais piekasīgums, pat par to, ja uz skapja durvīm karājas dvielis, kurš pēc dušas jau ir izžuvis, turklāt tās viņas piezīmes man jādzird paaugstinātā balss intonācijā, protams, sevi aizstāvu, bet ar viņu nav iespējams atrast nekādu kompromisu, vienīgais, ko viņa spēj ir strīdēties, šķiet, ka pašai baigais prieks no tā visa. Jāpiemin, ka es slēdzot līgumu ar skolu, minēju, ka gribu tieši to istabiņu, jo man draudzene, kura mācās vecākā kursā viņu ieteica. Šobrīd situācija ir tik briesmīga, ka viņa mani nenormāli nomelno administrācijas acu priekšā un ir man personiski draudējusi, ka gan jau panāks, ka es te vairs nedzīvošu, nākamajā dienā viņa mani tik ļoti aizskāra, ka man zuda visa pacietība un šķita, ka uzsprāgšu no dusmām un viņu iebaidīju ar to, ka nedaudz pavilku aiz krēsla, tas viss man bija spontāni, jo es biju kā pūķis, līdz tam es tos vairākus mēnešus kaut cik turējos. Un viņa izdarīja nenormālu cūcību, nosimulējot, ka es viņu esmu piekāvusi, pati nokrita no krēsla, lai izskatītos, ka es vainīga. Biju domājusi, ka tā notiek tikai filmās. Un skrēja sūdzēties administrācijai, cerot, ka tur vairs nedzīvošu. Tagad situācija ir tāda, ka vakar uz skolu bija aizbraukuši viņas vecāki, kaut ko runājuši man aiz muguras, kas man šķiet aizdomīgi un bērnisķīgi, jo tomēr pieauguši cilvēki, un šodien ar mani gribēja runāt administrātors vai tiešām nevaram salīgt, jo viņa negrib iet dzīvot uz četrvietīgo, lai gan doma sākumā, bija, ka abas ejam katra uz savu četrvietīgo. Tagad viss apgriezies otrādi! Neuzskatu, ka viņa būtu pelnījusi viena palikt tajā istabā pie kuras speciāli pieteicos es un man jāiet prom, jo ar tādu cilvēku vienkārši nespēju kopā dzīvot. Nezinu, ko iesākt. :( Ir kādi ieteikumi?
P.S. Piedodiet, ka tik gari, bet nevaru pavisam īsi visu izksaidrot, lai būtu skaidrs.
17.11.2012 00:07 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Gan vinja tiks nolikta pie vietas par shaadu teaatri. Labais vienmeer uzvar ljauno ;)
17.11.2012 00:16 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Man bija viena istabas biedrene, kas zaga naudu un vēl ēdienu, pateicu, ja negrib liekas problēmas, lai vācas uz citu istabiņu. Vai nu izturies tā, lai viņa notinas no istabiņas vai ari centies normāli sarunāt, bet izskatās, ka tas nederēs :D
17.11.2012 00:18 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Enija, kamēr labais uzveiks ļauno, meitenei jau būs histērija un sitējas reputācija :D
Es vienkārši aiztītos prom, lai cik tā istabiņa nebūtu forša. Ar tādiem cilvēkiem nav jēgas cīnīties.
17.11.2012 00:18 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Vienkaarshi noshauj vinju.
17.11.2012 00:19 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
sadod ar pa seju,ko tur vairs :D
17.11.2012 00:23 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es atbalstītu Jane ideju par izturēšanos tā, lai šī pati notinās no istabiņas. Vai arī sarunāšanu ar administrāciju, ka dzīvo viena tur vai arī, ka abas dzīvojat katra savā 4vietīgajā. Istabu viņai negribētu atstāt.
17.11.2012 00:24 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.05.2010
Man šķiet, ka dbūt viņu ārā no turienes būs ļoti grūti, jo viņa ir ļoti riebīgs cilvēks un redzu pēc šī, ka ir arī spējīga uz visu. Nedaudz uztraucos, ka cenšoties viņu no turienes dabūt ārā, nenotiek kaut kas tāds, ka pati tikšu izmesta. Jā, ar viņu normāli sarunāt vispār kaut ko nav iespējams, tikai lieki sabeigti nervi. Bet negribas jau protams tādai maitai arī atstāt manis izcīnīto istabu, jo tā tiešām ir ļoti forša. aaah, ko lai dara? :/
17.11.2012 00:27 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
aaah, ko lai dara? :/

Būt pašai par maitu! Nevajag neko sarunāt ar viņu, runā aiz viņas muguras ar administrāciju. Izturies pret viņu tā, kā viņa izturas pret tevi.
17.11.2012 00:28 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Atspeeleejies.. sataisi vinjai suudus taapat kaa vinja tev, un taadus par kuriem draug izmeshana vispaar no kojaam! Riikojies, neatstaaj to pashpluusmai. Savu istabu nedod tai losei.
17.11.2012 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Nofilmē viņas izturēsanos nemanot, pati ieturi visai pieklājīgu toni un parādi administrācijai :). Es noteikti tāa darītu, ja ne nevari nofilmet, ieraksti!
17.11.2012 00:33 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.05.2010
Pievakare, es jau runāju viņai aiz muguras ar administrāciju, bet redz viņi uzskata, ka nebūtu godīgi arī man vienai viņu atstāt, jo redz tomēr ir bijis skandāls un nevar pierādīt, kam taisnība, kaut pati zinu, ka neko viņai neesmu tādu izdarījusi, bet pierādīt arī nevaru. Viņa ir nenormāla princese, viss traucē, viss nepatīk, nesaprotu, ko viņa kojās dara vispār. Man ir baigā aizdoma, ka viņas vecāki ir administrācijai iedevuši kukuli, jo līdz tai dienai, kad viņi nebija ieradušies bija runa, ka abas ejam katra uz savu četrvietīgo un tā istaba paliek divām citām meitenēm, kuras stāv rindā uz divvietīgo, bet tagad viss izvērties, ka tā maita nekur netaisās iet! Bet es labi zinu to, ka pati arī viņu ilgi nevarēšu pēc šī visa paciest, nav normāli, ka visu dienu normāls garīgais, bet aizejot uz istabiņu noslīd zem nulles. Ir kāds ieteikums, kā dabūt ārā? Pati nevaru iedomāties neko tādu, lai pati neciestu.
17.11.2012 00:34 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Es tev saku, sataisi vinjai suudus pamatiigus, tikai jaaizdomaa kaadus. Panjem paliigaa veel kaadu kojinieku un kko sadomaajat pret vinju.
17.11.2012 00:36 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
nu tev gan nepaviecies! man paveicās ,ka istabiņā ir labas meitenes :)
es tavā vietā, nezinu, laikam mēšinātu, viņai par spīti tur dzīvot, varbūt, ka ar laiku pati aizvāksies, kad apniks tas ko tu dari..
ir dīvaini cilvēki uz pasaules. es jau iedomājos to situāciju, kad viņa nosimulēja par to piekaušanu un gāja lejā sūdzēties, man būtu tādas dusmas ,ka es neiznu, ko ar viņu izdarītu., grr, besī tādi cilvēki!
17.11.2012 00:37 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.05.2010
Tur jau tā lieta, ka man tajā brīdī, kad viņa simulēja bija tikai viena doma galvā, vajadzēja tiešām iedot pa seju. Ir nenormāli grūti dzīvot blakus tādam briesmonim tā, lai pašam nervi turētos. Es nezinu, ko lai tādu izdara, ka viņa pati aiztinās, jo izskatās, ka viņa ieriktējusies uz tādu ilgāku palikšanu. Bet nu skaidrs ir tas, ka viņa nav pelnījusi manu istabu. Tikai riebīgi, ka administrācija pateica, ka ne es, ne viņa tur nepaliks, lai nebūtu negodīgi. Tad sanāk, ka man pašai arī nav izredzes tur palikt. Vienkārši visu dzīvošanu tur sačakarējusi, tā jau nav viegli, prom no mājām un plus vēl šitāda uzrodas.
17.11.2012 00:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.11.2012
Man bija līdzīga situācija kojās. Esmu ļoti impulsivs cilvēks kā arī ,kas ātri aizsviļas.
Vienīgās metodes kā es panācu , ka tāda šmara izlidoja, ignorējot, bija grūti, bet tomēr.
Viņa darija visskautko , meta savas mantas arā, apgalvojot ,ka es tās izmetu, simuleja līdzīgi,ka es viņu esot piekāvusi, ko tik vēl nē :D:D
Es vienkārši, lai cik pretīgi bija iet uz to istabiņu uzliku austiņas lasīju grāmatu dariju citas lietas, tas ,jo vairāk viņu kaitināja , vēlāk viņai apnika...

Es tev neiesaku , iet ,taisīt sūdus pret viņu, ja Tev ir aizdomas, ka vecāki, kādu kukuli vai kādus skaistus vārdus devušu par iemeslu, lai tevi izēstu no turienes.
Uz s**u pamatu var pat izslegt vispār, ja ļoti labi grib, tāpēc iesaku ieturi distanci un ,lai viņa ārdās ;)
17.11.2012 00:45 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Pasaki kaa atrast draugos, aizrakstiishu tai durai paaris vaardus! Vispar vajadzeetu shitaa publiski vinju apvainot, lai vinja zin, ka vairaaki cilveeki zin kaada vinja ir! Respektiivi vairaakas meitenes aizsuuta veestules vinjai ar neglaimojoshiem tekstiem... no kauna zemee gribees ieliist un varbuut padosies?!
17.11.2012 00:45 |
 
Reitings 42
Reģ: 15.05.2010
Gloria, ignorēšana jau būtu laba lieta, bet ir tā, ka viņa ir baigā vienpate, tāpēc viņai pat varētu patikt, ka es nerunāju un neliekos ne zinis. Varbūt labāk vienkārši darīt lietas, kas viņai kaitina, piemēram, atstāt šķīvjus uz galda, skaļāk uzvesties, klausīties mūziku, kas arī viņai traucē, dedzināt naktslampiņu, kura gan ir baigi blāvā, bet arī tā viņai traucē, karināt dvieļus uz skapjiem un tā. Pat nezinu, ko vēl varētu.
Enija, viņa ir krievu tautības, viņu nekur nevarēsi atrast, varbūt kādā krieviski runājošo portālā ir, tiešām nezinu.
17.11.2012 00:53 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Piekriitu par ignoresanu, tev pasai buus taa vieglaak. Kad vinja pabeigs skolu, varees paarvaakties un dziivot viena ar divdesmit kakiem :P
17.11.2012 00:59 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
kāpēc nevar vienkārši ignore?
17.11.2012 01:05 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Gloria, ignorēšana jau būtu laba lieta, bet ir tā, ka viņa ir baigā vienpate, tāpēc viņai pat varētu patikt, ka es nerunāju un neliekos ne zinis.


vai tad gribi speciāli kasīties?
17.11.2012 01:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!