Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu ļoti greizsirdīga!

 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Sveikas maitenes, vēršos pēc palīdzības, jo es vairs nezinu, kur likties, es jūtu, ka tā "apēd" manu mīlestību.

Stāsts ir sekojoš, esmu kopā ar draugu 1 gadu, rit jau otrais. Man liekas, ka problēma ir manī, bet esmu gaužām apjukisi. Esmu ļoti griezirdīga uz citiem cilvēkiem viņa dzīvē, vienmēr gribas būt pirmajā vietā, lai viss notiek pēc mana prāta, ja nenotiek, es ļoti sapsihojos un kļūstu agresīva vārda vistiešākajā nozīmē - ārdos, situ, psihoju, mēģinu aizvainot! Pēc tam nožēloju, skrienu atvainoties, līdz šim man viss tiek piedots, bet baidos, ka tā ilgi nebūs. Visvairāk es esmu greizsirdīga uz viņa tā sauktajām "draudznēm", viņam tādas ir daudz, un viņš ir cilvēks, kam gribas visiem palīdzēt. Mani tas kaitina, jo negribas, lai viņš rūpējas par svešām sievietēm. Visvairāk sadusmojos, ja viņš atceļ mūsu tikšanos dēļ, kādas draudzenes, kura nonākusi problēmā. Vakar viņa kolēģe nonāca slimnīca, mums bija sarunāts satikties, bet viņš atcēla, jo jābrauc pie viņas ciemos. Attaisnojās, ka mani, taču redzot katru dienu. Tas ir tikai viens gadījums. Vakar sacēlu traci, beigās viņš pateica, ka viņam mīļums uz mani nedarbojoties, pat vienā frāzē izmeta, ka ispējams vairs nemīl mani. Es protams ļoti pārdzīvoju, aizgāju uz baseinu, izvēdināju galvu, piekritu šķirties. Savukārt tad viņš mani nelaida prom. Palikām kopā, centīsimies abi.

Esmu apjukusi, vai manas prasības tik ļoti nerūpēties par visām pasaules sievietēm ir pārspīlēta? Vai tas ir egoistiski? Man nepatīk šāda viņa attieksme, jo manuprāt viņš pret tām "vienkārši draudzenēm" izturās pārāk laipni. Esmu teikusi, ka viena viņa draudzene man īpaši nepatīk, bet ļoti bieži, kad ejam kaut kur divatā, tiek piedāvāts aicināt šo draudzeni un viņas draugu līdzi. Esmu teikusi, lai tā nedara, bet neņem vērā.

Es vnk mirstu no domas, ka viņš savu uzmanību veltīs citai, tai laikā, kad varētu būt kopā ar mani. Pārmetu, ka gan jau uz slimnīcu meitenei puķi aizvedīs, bet man viņš nepērk! Uz, ko saņēmu atbildi - man mīļums uz tevi nedarbojas.
Šodien ieraudzīju, ka tā meitene viņam k-ko facebookā komentējusi, un es no dusmām gandrīz uzplīsu, bet nu savaldījos.

Nepatīk, ka viņam ir tik daudz sieviešu draudzeņu.

Esmu prasījusi, vai viņam tās draudzenes patīk, bet vnm saņemu noliedzošu atbildi. Bet man ir aizdomas, ka patīk gan. Mums ir interesants attiecību stāsts, bet kad viņš bija kopā ar savu bijušo, es biju šāda vnk draudzene, kurai viņš bieži rakstīja. Tiesa, toreiz man simpātiju nebija un ar puisi sagāju kopā, kad jau viņš bija izšķīries un gadu nebijām tikušies.
Varbūt tieši tāpēc arī esmu tik greizsirdīga.

Ko man darīt?
14.11.2012 16:50 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Paceļu :)
14.11.2012 16:52 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Vakar sacēlu traci, beigās viņš pateica, ka viņam mīļums uz mani nedarbojoties, pat vienā frāzē izmeta, ka ispējams vairs nemīl mani.


Pieļauju, ka tas dēļ psihošanas Tavas :) Tiešām - tādā veidā Tu arī nogalini tās jūtas un attiecības.


Un vispār - zem dusmām vienmēr pamatā slēpjas bailes. Tad padomā - Tu dusmojies, jo baidies, ka viņš var pames Tevi dēļ kādas savas "draudzenes"? Tici man, ja netiksi galā ar savu pašvērtējumu un bailēm, tad tā arī notiks...

Es jau kādu laiku pati ar sevi vedu ļoooti smagu darbu - audzinu sevi. Tā vietā lai dusmotos, meklēju risinājumu, iemeslu, utt. :)
14.11.2012 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
- man mīļums uz tevi nedarbojas.

ko šis teikums nozīmē??? es toč nesaprotu.

Bet ja Tu tā turpināsi par visu psihot, viņš aizies gan pie kādas no draudzenēm, jo viņas gan jau nepsiho, var mierīgi pavadīt laiku kopā un tā....

Mums ir interesants attiecību stāsts, bet kad viņš bija kopā ar savu bijušo, es biju šāda vnk draudzene, kurai viņš bieži rakstīja.

njaaaa, no šitā gan būtu vērts baidīties.
14.11.2012 16:58 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Oi, ļoti labi saprotu šitās šķībsirdības, jo pati dažreiz mokos un cīnos... Esmu pieņēmusi domu, ka ja tomēr piekrāps, tad tā vienkārši bija jābūt un nāks cits vietā - būs gājējs, nebūs paliks..
Bet lasot to, ka viņš pat esot izmetis domu, ka pat laikam nemīl tevi, gandrīz vai esat izšķīrušies, rodas sajūta, ka jūs ilgi vienalga vai kā nebūsiet kopā. Man izklausās, ka jums ir pilnīgi atšķirīga dzīves uztvere, personības, tāpēc arī ir greizsirdība, nesaprašanās.
Tu esi kādreiz izrādījusi interesi par citiem vīriešiem? Kāda viņam tad ir reakcija?
14.11.2012 16:58 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Psihoterapija. Pavisam nopietni. Savāc sevi un tarakānus savā galvā. Šādas izjūtas nerodas no zila gaisa.
14.11.2012 16:59 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Jā, tieši tā arī teica, ka mana psihošana visu nogalina. Un, ja tā padomā, tad es tiešām ļoti baidos, ka viņš aizies pie citas "draudznes". Baigā pamata domāt to man nav, bet es zinu, ka viņam patīk komunicēt ar meitenēm un tas man nepatīk.

Bet lkm jau šeit tiešām darbs ar sevi, ja būtu pārliecinātāka par sevi, gan jau tā nedomātu.

Paldies :)
14.11.2012 17:00 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Neviens cilvēks nevar būt tavs īpašums, lai tas dotu tev tiesības diktēt, ar ko draudzēties un ar ko nē. Tas ir pirmais, kas Tev ir jāsaprot.

Otrs - jātiek galā ar savu pašvērtējumu. Ja tu esi tik ļoti greizsirdīga uz jebkuru sievieti, ar kuru viņam ir kontakts, tas nozīmē, ka jūties nepilnvērtīgāka, neglītāka, neinteresantāka, negudrāka kā ikviena no tām.

Treškārt, ja tas ir TIK mokoši, tad izbeidz tās attiecības. Un nevar būt tāds: nelaida mani prom. Vai tad piesēja kaut kur?
14.11.2012 17:01 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
- man mīļums uz tevi nedarbojas.


piparene - tas ir tā, ka viņam negribas man neko jauku, aizmirst man puķi nopirkt, negrib mani iepriecināt ar sīkumiem. Tā arī pateica, ka aizmirst man puķi nopirkt. :(
14.11.2012 17:01 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Vēl, kas man pašai ļoti labi palīdz tikt galā ar slimo greizsirdību sporta nodarbības, atpūta ar draudzenēm, laiks pašai sev. Tai brīdī es cenšos koncentrēties uz nodarbi un tad tiešām atslābstu un necepos par katru aizdomīgo lietu. :)
14.11.2012 17:02 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
womankind - nē, nepiesēja, tas vairāk domāts morāli, runāja, ka arī mainīsies un tml.

Njā, ko tur liegties ar pašvērtējumu man vnm bijušas problēmas jau kopš sevi atceros.
14.11.2012 17:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
un uz citām viņam mīļums darbojas???
14.11.2012 17:03 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Esmu teikusi, ka viena viņa draudzene man īpaši nepatīk, bet ļoti bieži, kad ejam kaut kur divatā, tiek piedāvāts aicināt šo draudzeni un viņas draugu līdzi. Esmu teikusi, lai tā nedara, bet neņem vērās .

Bet viņai taču ir draugs! Tādas greizsirdības lēkmes ir tikai ja viņš satiekas ar draudzenēm, nevis draugiem?
Ja viņš gribēs arī varēs aiziet pie citas, kuru satika veikalā, uz ielas utt.
14.11.2012 17:05 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Elīn, nu ka aizmirst šādas mīļas lietas, tas nu gan ir dīvaini... Par citām draudzenēm rūpējas un par tevi ne? Tev situācija ir kā koks ar diviem galiem - vainīga esi tu ar savu greizsirdību, psihošanu, bet tavs draugs ar nav nekāds eņģelis...
Es domāju tev prasās pacelt tiešām pašapziņu..
14.11.2012 17:05 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Njā, ko tur liegties ar pašvērtējumu man vnm bijušas problēmas jau kopš sevi atceros.


Nu redzi, tad izdomā, ko tā vietā lai psihotu vari darīt lai celtu pašvērtējumu. Vingro, lasi grāmatas, pilnveidojies, utt. Un neiaizmirsti vairākas reizes dienā sev pateikt, ka esi pati skaistākā visā pasaulē :) Tas darbojas :)

Un izbeidz taisīt scēnas! Tā Tu tiešām pazaudēsi savu puisi... Vnk piegriezīsies viņam. Jāsāk ir ar sevi. Vienmēr.
14.11.2012 17:07 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Piparene- es nezinu, vai to nosaukt par mīļumu, bet nu uz slimnīcu testies vienkārši kolēģei ir gatavs ar to pašu puķi. Necēla te viena "draudzene" telefonu, satraucās un zvanīja ik pēc 10 min viņai, neskatoties uz to, ka kopīgi bijām uz restorānu aizgājuši tai laikā...vienreiz rīkojām vakaru sev, šis atkal aicina to meiteni ar draugu, okey, neko nesaku, šī netiek, jo draugs strādā un nav, kur pa nakti palikt, šis uzraksta, ka var palikt pie mums (es gandrīz apkritu no šoka).
14.11.2012 17:08 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
CICĪ - to es arī draugam pārmetu, saku, ja justu lielāku mīļumu pret sevi, neko neteiktu, ka parūpētos par citām. Bet redz viņam mīļums uz mani nedarbojas.
14.11.2012 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, es tādas attiecības neciestu.
14.11.2012 17:13 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
pastāsti, kā jūties... ja viņa attieksme nelabojas, tad izlem samierināties vai meklēt citu. protams, šeit lielu lomu spēlē pašvērtējums, attieksme, bet, manuprāt, lielāka loma ir tam, ka nesakrīt jūsu "kas attiecībās ir normāli", uzskati par "ko attiecībās dot, ko attiecībās ņemt".
14.11.2012 17:13 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es arī esmu daudz scēnu uztaisījusi greizsirdības dēļ, saprotu tevi! bet tiešām ir jasaprot, ka neviens nevienam nepieder un katram ir tiesības kontaktēties ar ko vēlas. ar greizsirdību tikt gala ir grūti, es arī cinos ar to..bet domāju, ka nesaņem ziedus tieši to histeriju dēļ, man bija tas pats. man tā arī pateica- dēļ tavas nepamatotās greizsirdības scēnam man pat pratā neienāk ziedus pirkt..jo cilveku tas nospiež, šī greizsirdība par visu un viņs nemaz vairs negrib tev neko dāvināt
14.11.2012 17:16 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Kā man to labot? Ja es vairs nepsihotu vai kādreiz viņam atkal rastos vēlme man ziedos nopirkt? Kāda pieredze citām?
14.11.2012 17:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits