Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par olvadiem

 
Reitings 3
Reģ: 12.11.2012
Meitenes, lūdzu padalieties pieredzē! Vai kādai ir bijis, ka olvados uzkrājies šķidrums. Es dzīvoju mazpilsētā Kurzemes pusē, braukāju katru mēnesi pie dr. Ligeres ārstēties, esmu 3 mēnešus izlietojusi antibiotikas, cerot uz pozitivu rezultātu. Man sapnitis ir palikt stāvoklī, bet ar šķidrumiem tas nevarot notikt. Vēl daktere saka, ka man visticamāk esot abi olvadi aizlipuši, kā jums liekas, vai man ir ceriba kādreiz palikt stāvoklī un kas vēl varētu sekot ar ārstēšanos? Esmu dikti daudz iztērējusies par vizītēm un zālēm, šomēnes nesanāks dakteri apmeklēt, jo nav tādu līdzekļu, bet negribas arī atmest ārstēšanai ar roku!
12.11.2012 20:37 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Varbūt tuvāk Tavai pilsētai ir kāds ārsts? Liepāja, Talsi, Ventspils? Varbūt vajag nomainīt speciālistu?
12.11.2012 20:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.11.2012
Pirms apmeklēju dr. Ligeri Rīgā, biju tepat pie ārstiem Liepājā, man teica, ka jāoperē olvadi, bet man jau pagājušo oktobri izoperēja olnīcu cistas, pēc tās operācijas bija slikta pašsajūta, sirds bija tik vārga un sāpēja vairākas nedēļas, tāpēc baidījos atkal iet uz opeāciju, man draudzenes ieteica dr. Ligeri un vina man apgalvoja, ka ar zālēm varot mēģināt izkliedēt to šķidrumu...
12.11.2012 20:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.11.2012
Viņa ir patiešām padārga daktere, bet es kaut ka viņai uzticos, jo tagad mainīt uz citu domāju arī nebūtu prātīgi, jo viņa ir sākusi manu ārstēšanas kursu...
12.11.2012 20:46 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Cik dzirdēts, tad Ligere ir laba ārste, bet vispār jau tādos gadījumos nozīmē olvadu caurlaidības pārbaudi... Es Tev ieteiktu ar šo pašu tēmu vērsties Cālī, jo te diez vai tiksi pie kādiem vērtīgiem padomiem.
12.11.2012 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits