Skaistums

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveikas! :)

Man šodien kārtējais pārdomu vakars, šoreiz par skaistumu. Bet skaistumu tīri vizuālā izpratnē. Es saprotu, ka emocionāls skaistums bieži vien ir svarīgāks, ka smaidīga, ar sevi apmierināta sieviete ir skaista utt., bet tagad varētu abstrahēties no šīm domām un parunāt tīri par vizuālo izskatu.

Vai jūs sevi uzskatāt par skaistām? Vai tā apziņa pastāv vienmēr vai ir dienas, kad jums ir slikta pašsajūta un ieraugāt kādu skaistāku sievieti un tad šis pašvērtējums mazinās? Ja tā gadās, tad kā jūs uzceļat šo pašvērtējumu atpakaļ? Kāda, jūsuprāt, ir skaista sieviete? Vai, jūsuprāt, fotogrāfija (nefotošopēta - vienkārša bilde no parasta digitālā) attēlo patieso cilvēka izskatu? Gan jau, ka neesmu vienīgā, kura, saņemot bildes no kāda pasākuma, ir nodomājusi, ka bildēs izskatās sliktāk. Bet vai var būt drošs, ka tā patiešām ir bilžu vaina vai varbūt cilvēki tiešām tā mani arī redz? Jo pat dažādi spoguļi rāda dažādus attēlus...
12.11.2012 19:53 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, un es pat varu pamatot kāpēc :D Jo meklē sievietē ne tikai skaistumu, bet meklē to kompektā ar šarmu, kas sievietes skaistumu dubulto, tā teikt pievienotā vērtība, taču ja runājam par vienkārši klasiskām skaistām sievietēm, pasaules piemēros, nu viņa ir :)
13.11.2012 10:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Libra-tiesi iedomaajos Dzuuliju Robertsu-visi taa juusmo ,un man, piemeram, liekas daudz smukaaka Tylor Swift ,un ne taapeec ,ka jaunaaka...kaut kas vienkaarsi pievelk vairaak!Es noteikti esmu tievo sieviesu cieniitaaja,bet loti daudzaam patiik apaliigaakas formas!
13.11.2012 10:07 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Dīvaini,ka visas grib būt vienīgi rozes ,tapēc,ka rozes tirgū ir pieprasītākās.Prekš kam pazaudēt sevi,savu skaistumu unikālismu,cenšoties,kļūt par kaut ko ,kas neesi?Būt pašam-nav lielākas laimes dzīvē.
13.11.2012 10:17 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
es normaļoks :D Es nezinu, kam būtu jānotiek, lai es visiem skandinātu, cik skaista esmu. Un man tas neliekas nekas šausmīgs, ka neceļu sevi septītajās debesīs, nav nekāda vēlme iegūt tādu pašvērtējumu, lai to darītu.
13.11.2012 10:18 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ādolfam Hitleram arī šķita, ka pasaulē skaistākie cilvēki ir ar gaišiem matiem, zilām acīm un standarta formas galvaskausu un nez vai kat kas būtu spējis viņu pārliecināt par pretējo:D Tā arī te dažai šķiet, ka pasaulē eksistē kaut kādi nerakstīti skaistuma kritēriji, kas patīk VISIEM. ...Un nevar taču būt, ka kaut kas no "neapstrīdamā" varētu kādam nepatikt - tā noteikti ir novirze no normālības, kompleksi un bērnības traumas:D
13.11.2012 12:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Mani izbrīna tas, ka pretējs viedoklis tiek uzreiz uztverts kā galējība. Neba visa pašapziņa atkarīga no vīriešiem vai citām sievietēm un to komplimentiem/ uzmanības.

Uzskatu, ka sieviško pašvērtējumu ( kas nebūt nav viss nobrieduša cilvēka pašapziņas pamats!) var uzlabot,iespaidot vīrietis/ vīrieši. Manis pieminētais iepriekš, kā smejas par tām , kas patīkot visiem, tikai tie "visi " izrādās nekam nederīgi un meitenes negrib, lai viņām būtu tāpat, skaidri norāda uz to, ka quality matters. Tikai citās kategorijas to, redz, negrib atzīt.
Kā arī doma nebija par plikiem komplimentiem , bet uzmanību kā tādu un to pretējā dzimuma "sarakstu", kas katrai sievietei seko- kādi puiši aicina uz randiņiem, grib veidot attiecības utt. Nav jau arī tas tikai ar izskatu saistīts.
Abalone, rakstot savu viedokli, es par tevi nedomāju vispār, tā kā tev nav jātver katrs mans rakstītais vārds personīgi. ;) Es vispār nevienam personīgi savus komentārus neadresēju, vienkārši diskutēju. :)
13.11.2012 12:26 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Skaists -tā ir subjektīva pārākā pakāpe. Kādi vēl kompleksi..
13.11.2012 12:32 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* Cataleya, es ļoti labi zinu, ka par mani nedomāji rakstot iepriekšējos komentārus, bet palasi mazliet starp rindām manā komentārā. Arī savā pēdējā pati to ļoti labi parādi sakot, ka tā patikšana ir atkarīga no stāvokļa sabiedrībā. :) Tu vairākas reizes esi uzsvērusi, ka patīc visiem sava slāņa (nezinu gan kāds ir tas slānis) vīriešiem un tās sievietes, kuras patīk, piemēram, autoatslēdzniekiem, noteikti nav tā vērtas, lai patiktu tādiem vīriešiem, kādi ir Tavā slānī. Un katram pusplukušam vīrietim pa pusplukušai sievietei, jo neko citu viņi nav pelnījuši. :)
13.11.2012 12:42 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vispār smīdina tie Cataleyas komentāri un slāņu uzsvēršana:D jau kuro reizi redzu kā viņa noniecina krāvejus un citus "parastos strādniekus" , gribas teikt- nolaidies vienreiz no saviem augstumiem kundzīt:D
13.11.2012 12:48 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
p.s. un ar to es gribēju pateikt, ka cilveks ir cilveks neatkarīgi kāds viņam uzvārds , un cik augsts stāvoklis sabiedrībā, ne jau tā ir patiesā vērtība dzīvē, bet katram jau savs..
13.11.2012 12:52 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nē, Abalone, tā gan nebija mana doma.
Es runāju par sievišķo pašvērtējumu. Punkts.
Viena sieviete var patikt gan aristokrātam, gan mehāniķim. Tikai izlem pati, kura uzmanība un vēlme veidot attiecības, sievietei glaimos vairāk. Un tikai nevajag sākt, ka tas mehāniķis noteikti ir superīgs džeks, bet aristokrāts briesmīgs cilvēks un grib tikai seksu. :)
13.11.2012 12:54 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Mans komentārs gan bija domāts DIO, nevis Cataleyea. Jo viņa taču bija ierakstījusi, ka "ir tādi klasiskie skaistumi, kas patīk visiem". Un kā lai atbild uz tādu galēji pārspīlētu viedokli?
13.11.2012 12:54 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nez ko tas augstais slānis darītu bez tiem melnā darba darītājiem? Aizbrauktu uz servisu, a tur pašam iedotu mašīnu labot. Nice... Vai Rimčikā liktu pašam kasēt naudu un vēl tai rindai, kas nostājas aiz muguras :D Neviens neliek jūsmot par krāvējiem, pārdevējiem un citiem, bet vajag saprast, ka tās ir rokas, kas dara darbu, lai augstais slānis varētu izbaudīt savas dzīves ekstras :)

Bet tas nebija domāts personīgi Cataleyai.
13.11.2012 12:55 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es nesaprotu, par ko te vēl var strīdēties?! Kāpēc tik grūti pieņemt to, ka cilvēki ir atšķirīgi gan ar savu gaumi, gan ar saviem personības un pašapziņas veidošanās apstākļiem.
Tāpat kā nav sievietes, kas patiktu visiem, nav formulas, kas pateiktu, kā pareizi ir justies ar sevi apmierinātai. Kādai labi liek justies aristokrāta kompliments, kādai pašapziņu paaugstina kolēģes atzinība, bet citai paliek labāk, kad pumpa no pieres ir nogājusi un seja ir tīra. Par jāstrīdas?
13.11.2012 12:59 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Neuzskatu sevi par skaistu, normaļok, kā izteicās ņam ņam :D , un arī no sievietēm neesmu dzirdējusi komplimentus, drīzāk pat otrādi. Bet pretējam dzimumam patīku, par uzmanību nudien nesūdzos, tāpēc ir ok :)
13.11.2012 13:05 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Viena sieviete var patikt gan aristokrātam, gan mehāniķim. Tikai izlem pati, kura uzmanība un vēlme veidot attiecības, sievietei glaimos vairāk. Un tikai nevajag sākt, ka tas mehāniķis noteikti ir superīgs džeks, bet aristokrāts briesmīgs cilvēks un grib tikai seksu.


Juhuuu, es beidzot naktīs varēšu gulēt mierīgi. Pēc Tavas teorijas ar mani viss ir kārtībā, jo ir gadījies saņemt komplimentu arī no Tevis pieminētās augstākās kategorijas vīriešiem. :D
13.11.2012 13:06 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
bet citai paliek labāk, kad pumpa no pieres ir nogājusi un seja ir tīra

Skaistāka atkal sajutos, kad savu seju savedu kārtībā.:D Tur ar taisnība.
13.11.2012 13:08 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es skaistāka jūtos, kad aizeju uz solāriju un neesmu vairs bāla, bet veselīgā krāsā :) neviens kompliments šo sajūtu nevar aizvietot. :)
13.11.2012 13:11 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Areejam izskatam ir pastiesiibaa tik liela noziime muusdienaas. Vairaak iespeeju it visaa-kluut bagaatam, dabuut labu darbu, utt. Manupraat ir ljoti svariigi kopt sevi un maaceet uzsveert to kas ir skaists tevii ar kosmeetiku, dreebeem, utt, un nosleept to kas jaanosleepj.
Paarsvaraa neesmu ar seviim apmierinaata, bet es pati apzinos ka mani standarti skaistumam ir neiespeejami gandriiz, jo skaistums man asocieejaas ar vaardu perfekts.
Perfekta aada, perfekti mati, perfekts augums, utt.
Man ljoti daudzi saka ka esmu skaista, manupraat taadeelj jo savaa zinjaa esmu standarts-gara, slaida, ljoti garaam kaajaam, tievu vidukli, plataakiem gurniem, c izmeera kruutiim, gariem bruuniem matiem, un smuku giimiiti. Bet tik un taa es atradishu katru dienu kur sev piesieties.
Mans paarsvaraa patiik tikai tumshmates, sorry blondiines, jo man vinjas skjiet taadas likteniigaas sievietes. Piemeeram Barbara Mori no seriaala Ruubija, Adriana Lima jauniibaa.
Veel esmu ieveerojusi ka man patiik sievietes ar plataakaam sejaam nevis garenaam.
13.11.2012 14:23 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Veel man skaista liekaas Irina Shayk
13.11.2012 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits