Skaistums

 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Sveikas! :)

Man šodien kārtējais pārdomu vakars, šoreiz par skaistumu. Bet skaistumu tīri vizuālā izpratnē. Es saprotu, ka emocionāls skaistums bieži vien ir svarīgāks, ka smaidīga, ar sevi apmierināta sieviete ir skaista utt., bet tagad varētu abstrahēties no šīm domām un parunāt tīri par vizuālo izskatu.

Vai jūs sevi uzskatāt par skaistām? Vai tā apziņa pastāv vienmēr vai ir dienas, kad jums ir slikta pašsajūta un ieraugāt kādu skaistāku sievieti un tad šis pašvērtējums mazinās? Ja tā gadās, tad kā jūs uzceļat šo pašvērtējumu atpakaļ? Kāda, jūsuprāt, ir skaista sieviete? Vai, jūsuprāt, fotogrāfija (nefotošopēta - vienkārša bilde no parasta digitālā) attēlo patieso cilvēka izskatu? Gan jau, ka neesmu vienīgā, kura, saņemot bildes no kāda pasākuma, ir nodomājusi, ka bildēs izskatās sliktāk. Bet vai var būt drošs, ka tā patiešām ir bilžu vaina vai varbūt cilvēki tiešām tā mani arī redz? Jo pat dažādi spoguļi rāda dažādus attēlus...
12.11.2012 19:53 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
jā. man ir svarīgi būt skaistai, bet, no otras puses, kas vispār ir ārējais skaistums? nekas ;)
12.11.2012 22:30 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Taisnība, ka pašapziņai jāveidojas sevī, bet tā neveidojas no zila gaisa. Ir daudz un dažādu ārējo faktoru( patīk tas vai nepatīk), kas pamazām šo pašapziņu veido. Ar laiku, ne jau vienas dienas laikā vai no viena komplimenta , kas nācis no forša vīrieša.
Ārējie faktori ir tas, ko uzņemam un absorbējam un tad sākas iekšējais darbs ar sevi. Sava analīze un vērtības apziņa, lielākoties to izlolo un ja tas izdodas un tā nostabilizējas, tad gan vairs ārēji to iespaidot nevar vai arī to izdarīt vairs nav tik viegli.
12.11.2012 22:31 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
reāli es uzskatu, ka esmu tāds nothing special, normāla :D ir lietas, kas man sevī nenormāli patīk un ir lietas, kas nu tā, so so.
komplimenti manu pašapziņu neceļ, neesmu nekad pie tiem īpaši radusi, lielākoties tos uztveru kā glaimus no vīriešu puses. patīkami, ja komplimentus saka sievietes, un tā no sirds :) arī man pašai patīk pateikt, ka kāda kolēģe, draudzene labi izskatās, un bez jebkāda stulba, konkurējoša zemteksta.
ja runā par skaistiem cilvēkiem, tad ārējam tēlam nav tik liela nozīme kā tam, kā šis tēls iet kopā ar cilēka starojumu un gaišumu :)
12.11.2012 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 6218
Reģ: 01.04.2009
Kopumā ņemot, jā, uzskatu sevi par skaistu:) Ja redzu kādu skaistāku par sevi vienmēr iedomājos, ka gan jau bez kosmētikas viņa nav tik skaista un mans pašvērtējums nostājas atpakaļ vietā :D
12.11.2012 22:35 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Mana mamma saka to pašu, ko luīzeluīze's, un es tam pilnībā piekrītu! :)
Pati uzskatu, ka pati esmu..normāla, nu katrā ziņā nekas baigi eksotisks, un mani ieraugot nav nekāds WOW :D bet nu tiešām tiecos piekrist, ka ne viss slēpjas tikai smukā ģīmītī, no mana paziņu loka tie harizmātiskie cilvēki arī parasti ir tie skaistākie!
12.11.2012 22:35 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Cilvēka pašapziņa veidojas (varētu ar ciparu kļūdīties) apmēram līdz 5 gadu vecumam. Tajā brīdī to veido visi iespējamie ārējie apstākļi, jo savu iekšējo resursu nav. Pieaugušam cilvēkam pašapziņai ir jābūt iekšā. Centieni pieķerties pie komplimentiem un sevis vērtēšana caur citu cilvēku atzinību/nopēlumu visbiežāk tomēr liecina, ka kaut kas ar to pašapziņu nav riktīgi.
12.11.2012 22:36 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Tikai daļēji varu piekrist Catalaya viedoklim. Piemēram, man tāds Ryan Reynolds nešķiet super iekārojams, ķermenis skaists, bet pēc sejas kārtējais saldais, tādu ir uz katra stūra šodien. Protams, kaut kāda alkāna ar pusizsistiem zobiem komplimentus arī neuztvertu, bet nu arī tādu Ryan Reynolds neņemtu par pilnu, jo šādi, piedošanu, glumekļi atskatās uz ikvienu cacu, tātad, saņemot komplimentu no tāda, es padomātu "es ko, izskatos pēc vieglas uzvedības cacas?"...
Gaumes ir atšķirīgas un ne jau tikai vīrieša sociālais stāvoklis (lasi: slavenība vai biezais naudas maks, tātad vairākums siekalojas par cilvēku, kura izskats ir ne labāks par citiem) norāda uz to, ka tieši viņa komplimenti ir vērtīgi, bet kāda ierēdņa komplimenti jālaiž garām, jo redz viņš nav slavenība un viņam nepieder Abramoviča kapitāls ;)

Nedaudz sanāca iejusties Hiacintes Burkā lomā ;)
12.11.2012 22:37 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Es arī sev patīku un ar pašvērtējumu man īpaši problēmu nav. Ja uz ielas redzu skaistas meitenes, tas pilnīgi nekādā gadījumā neatspoguļojas uz manu pašvērtējumu. Es tikai pie sevis nopriecājos, ka ir skaisti un kopti cilvēki man apkārt. Un varbūt pat ievēroju kādu detaļu vai apģērba elementu, ko vēlāk izmantot sev. :)
12.11.2012 22:41 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nevajag aiziet galējībās.
Pie tam , es īsti nerunāju par galīgo vesela cilvēka pašapziņu, kas ir veidojusies no dzīves pieredzes , sasniegumiem, vides utt.
Es runāju par to tīri sievišķo pašapziņas daļiņu, kas tomēr ir katrai sievietei un kuru VAR iespaidot tas, kāds vīrietis ir blakus. Un nevajag teikt , ka tā nav. Ir atšķirība starp sievieti, kura ir attiecībās ar krāvēju Sašu un to sievieti, kura ir kopā ar slavenu ārstu, Ryanu Reynoldsu vai angļu lordu.
12.11.2012 22:47 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Spotorno , es minēju Reynoldsu, jo , man liekas, es kādreiz lasīju,ka Librai viņš patīk. :)) Tāpēc tāds piemērs.
12.11.2012 22:49 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Cataleya, iespēju ziņā, protams, ir atšķirība, neapšaubāmi, bet kā jūtas var ietekmēt cilvēku sociālais stāvoklis? :) Komplimenti (runāsim par tiešām patiesiem komplimentiem) taču ir simpātiju izpausme, tās ir jūtas. Jūtas visiem cilvēkiem ir vienādas neatkarīgi no sociālā un materiālā stāvokļa, tādā veidā ir pilnīgi vienalga, vai patiesās simpātijas izrāda kaimiņu Saša vai Ryans Reynolds. Vai tad tam Sašam nevar būt jūtas pret skaistu sievieti? Vai arī Saša nekad nepateiks skaistai sievietei komplimentus, jo automātiski padomās "viņa ir augstāka par mani"?
Nedomāju gan, vismaz no pieredzes varu teikt, ka komplimentu izteikšanā sociālais un materiālais stāvoklis nespēlē itin nekādu lomu ;)
12.11.2012 22:52 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Nē, mans pašvērtējums nav saistīts ar ārējo izskatu. Kādreiz bija, bet tad es apjēdzu, ka ir dziļākas problēmas un izskats ir tikpat svarīgs kā dāvanas iesaiņojums.
Manuprāt, es esmu vienkārši unikāla/atšķirīga. Protams, klasisks ārējais skaistums ir foršs. Bet tam nav nekādas lielas nozīmes. No sērijas : "Nu es nevaru atļauties sev dārgas drēbes, bet vienalga taču. Ir būtiskākas lietas par ko domāt."
Fotogrāfija ir mirklis un mirklis atspoguļo mirkli. :D Patiesības tajā var nebūt nemaz. Katrs redz savādāk. nav tik svarīgi kā redz citi, jo vienmēr būs kur piesieties.
īsāk: Ārējais izskats nav tēma par ko varētu plaši runāt.
12.11.2012 22:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es loti labi atkal sapratu Cataleya domu!Noteikti iespaido tas-kaads viirietis to teiks!Mani noteikti iespaido!:)
12.11.2012 22:53 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Cataleya, man šķiet, ka atšķirība ir vien tādai sieviete, kurai ar pašapziņu nav viss vislabākajā kārtībā, jo otrs jau nav nekāda trofeja, lai sevi ar to sildītu. Nedomāju, ka krāvēja Sašas sieva jutīsies mazāk skaista un sievišķīga tāpēc, ka ir tikai krāvēja nevis lorda sieviete. ;)
12.11.2012 22:54 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Un jā kopumā skatoties, es jūtos skaista. Man patīk viss manā izskatā. Pat ja man būtu celulīts un bla bla.
12.11.2012 22:56 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Var iespaidot un var neiespaidot. Savā dzīvē esmu satikusi dažādus vīriešus, gan krāvējus Sašas, gan Rajenus Reinoldsus. Neviena no viņiem viedoklis man nav bijis tik svarīgs, lai ietekmētu to, cik skaista es jūtos. Skaista es jūtos tad, kad patīku sev. Ja man liksies, ka kaut kas nav kārtībā, neviens kompliments to nespēs mainīt.

Manuprāt, šobrīd varam izdarīt secinājumu, ka katrai sievietei pašapziņu ietekmē citi apstākļi. Cik atšķirīgas sievietes, tik atšķirīgas pašapziņas. Galvenais, la katra pati zina savas labsajūtas un harmonijas avotu.
12.11.2012 22:56 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
kas vispār ir ārējais skaistums? nekas


Jāpiekrīt!
12.11.2012 22:57 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ahhhh...ja man Ryan Reynolds pateiktu,ka esmu skaista (l) (l) (l)
12.11.2012 22:58 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
priekš šīs pasaules izskatos sakarīgi :D
šo man pateica 7gadīgā māsas meita. nu tad uz šo jautājumu es arī tāpat varu atbildēt.
12.11.2012 22:58 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz sasmējos, ka visas kā viena bez maz vai pretojas vai iebilst tam, ko saku.
Nez kādēļ, citkārt gan esmu lasījusi , ka tiek iesmiets par meitenēm , kas saka, ka visiem viņas patīk, jo , redz, atklājies , kas ir tie "visi"- kaut kādi jefiņi, vai bez maz dzērājs autoostā un kas vēl nē.
Lūk, tad gan cilvēka statuss ir no svara!

Tāda liekulība vien sanāk, meitenes...

Un Spotorno ir taisnība- jūtas nav vērtējamas pēc materiālā vai sociālā stāvokļa un gan jau tas dzērājiņš izjūt to pašu patiku , ko kāds bagātnieks- tā tīri cilvēcīgi.
Bet runa šoreiz nebija par to, kā izvērtēt emocijas.. :)
Vismaz Emmanuelle uztvēra manu domu.
12.11.2012 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits