Vīrieši un paketes.

 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Kā jums liekas, vai tas ir pieņemami, ja vīrietis savai draudzenei, sievai, mammai u.tt iet uz veikalu un pērk paketes, tamponus? Jūsu vīrieši jums pērk? Vai arī tas tomēr jāpērk sievietei?

Man tagad pašai tāda situācija, ka sākās, bet mājās ne tamponi, ne paketes neatradās (lai gan biju pārliecināta, ka bija jābūt).. nu re, zvanu draugam, lai nopērk, bet viņš saka:"Es tādas lietas veikalā nepirkšu." Bet tomēr beigās pierunāju. :) :D
12.11.2012 17:33 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Domāju, ka ar tādiem uzskatiem cilvēks pats sev ieriebj. Visu laiku izlikties par pārcilvēku, kam nav normālo fizioloģisko procesu. Droši vien dažas te arī miegā nepirž, nekad nesasvīst, nekad nestaigā iesnās ar sarkanu degunu un asarojošām acīm un no rītiem nekad nemēdz būt izspūrušas.
Protams, nevajag pārspīlēti otram cilvēkam izrādīt dažādas neestētiskākās ķermeņa funkcijas, tomēr tas ir normāli, ja cilvēki, kas dzīvo kopā, saprot, ka tās lietas notiek. Kā piemēram, ka ir mēnešreizes.
13.11.2012 09:35 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
Pirka, kur ta viņš liksies?! :D
Bija viens moments,kad es pēc operācijas nevarēju iziet ārpus mājas, nu tad nācās. nav jau lohs, saprata,ka pati nevaru.
13.11.2012 09:36 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Jācer, ka tām pārcilvēciskajām supersievietēm un dīvainajiem vīriešiem nekad nevajadzēs saskarties ar situāciju, kad savādāk nevarēs. Kad nāksies redzēt, ka sieviete arī ir cilvēks nevis kaut kāds pasaku tēls. :)
13.11.2012 09:42 |
 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
Vienmēr man ir pāris paciņas rezervē + katrā somā pāris eksemplāri - kāda nesagatavotība? Uzskatu, ka sievietei labāk pašai rūpēties par to, ka jebkurā laikā ir pieejams kaut viens tampons.
Protams, ja gadītos kāda ārkārtas situācija, tad vīrietis bez problēmām nopirktu.

Par somām. Man ļoti nepatīk savās somās likt ķieģeļcienīgus smagumus, jo tā, manuprāt, tiek bojāta soma. Dažreiz lieku, taču izvairos. Kur problēma iepirkumus, grāmatas salikt maisiņā un tad to maisu atdot vīrietim? Un nav polietilēna maisi vienīgie, kas eksistē.
Par to, ka vīrieši nēsā pustukšu rokassomiņu, ir redzēts, ka vēl uzkar kaklā, vispār neizteikšos, latentie geji.
13.11.2012 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Es vienmēr pati esmu nodrošinājusies ar pakešu krājumu, nu nav vairs padsmit gadi, kad tā lieta mani varēja pārsteigt nesagatavotu. Somiņā arī vnm ir pakete, ja nu kas :D
Patiesībā nezinu, kā būtu, ja jautātu vīrietim tās nopirkt, domāju, būtu liela pretestība no viņa puses, gan jau arī nenopirktu īstās :D
13.11.2012 09:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vakar pajautāju savam džekam par šo visu. Viņš teca, ka, ja vajadzētu, tad nopirktu man tās higiēnas preces. Tiesa, bez pārāk liela entuziasma (viņam vispār ļoti nepatīk iepirkties, pat pārtikas produktus vai saimniecības preces). Bet, ja būtu tāda situācija, kad pati kādu iemeslu dēļ nevaru nopirkt, tad neuzskatītu to par kaut ko neizpildāmi briesmīgu.
13.11.2012 10:06 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
man arī liekas, tikai normāli, ka vīrietis var aiziet uz veikalu un nopirkt savai mīļotajai tamponus vai paketes, manējais arī ir pāris reižu man pircis, atzinies gan, ka bija neērti, bet atteicis nav.
13.11.2012 13:18 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
arī somu bieži vien tur man veikalā, kamēr es aplūkoju drēbes, kosmētiku vai pārtiku...
13.11.2012 13:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ak dievs, taču aizej pati uz veikalu c`mon. tas tāpat būs ātrāk nekā gaidīsi kamēr viņš ieradīsies.ja man būtu šausmīgi slikti utt, tad vienīgais, bet nu es cenšso vnm kko atstāt tā lai stāv somiņā vismaz viens tampons. protams, ka viņam ir kauns. un arī varbūt nopirks ne tādas paketes utt, tad atkal problēma, jo ne jau viņš ies un pētīs, kādu izmēru tev tieši vajag, bet paķers pirmo, lai tiktu ātrāk prom no turienes.
13.11.2012 13:22 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es domāju, ka mans vīrietis man nopirktu, bet es diez vai to liktu viņam darīt, drīzāk tad teiktu, lai aizved mani uz veikalu nopirkt, jo man jau pašai problēmas atrast, kuras tad bija tās īstās, jo divas paketes ir ļoti līdzīgas, tad man vajag savu aci uzmest. Zinu, ka draugs nemāčētu nopirkt, lai arī kā es viņam skaidrotu. :)
13.11.2012 13:25 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.01.2011
Protams, ka nopirka un nopirktu vēl, ja vajadzētu.
Pēdējo reizi esot pārdevējai jautājis, kādas paketes viņa lieto, jo aizmirsis kādas man vajag :D ārprāts
13.11.2012 14:59 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
šīs disksijas iespaidā atcerējos tos laikus, kad mēnešbiļetes varēja nopirkt transportā pie konduktoriem.

mana mamma pajautāja konduktorei krievietei :"u Vas jeshjo jestj mesjačnije?"
kondoktore pilnīgi apjuka :D mamma un viss trolejbuss sāka rēkt :D
13.11.2012 15:03 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz bija gatavs pirkt, es vēlu vakarā izmisīgi meklējos pa savu grozu, kurā stāv kosmētika u.c. higiēnas lietas un viņš man prasa: man aizskriet uz aptieku?
Bet vispār nekad nav pircis, jo neesmu lūgusi, jo es lietoju ladycup un tas ir vienmēr un nekad neizbeidzas.
Speciāli, lai pārbaudītu kkādu vīrieša komleksainību, uz veikalu nesūtītu, bet ja ļoti vajadzētu, tad man nebūtu problēmu vianm palūgt, un viņam nebūtu problēmu aiziet un nopirkt jebko. Kautrēšanās par dzimumu atšķirībam ir aktuāla pusaudžiem. Atceros, kā mazās māsas draudzenes pusaudžu gados visas pie manis skrēja sarunat, lai aptiekā vinu vieta nopērku grūtniecības testus :D
13.11.2012 15:04 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Šodien veikalā knapi smieklus valdīju- ienāca prātā, ka šīs diskusijas iespaidos kāda Cosmo meitene nolēmusi nodrošināties pus gadam uz priekšu, lai nav jālūdz draugam pirkt :D Nestāvēju un neskaitīju iepakojumus, bet redzēju, ka viņa pirka daaaaaaudz higiēnas preču.

Man jau likās, ka es tāda baigi kautrīga, lai ko tādu draugam lūgtu, izrādās, ka citas ir vēl kautrīgākas :D

Ir nācies redzēt kā vīrieši stāv pie šiem plauktiem un mēģina saprast, kas jāpērk, bet ir arī tādi, kuri pieiet un uzreiz paņem. Visu laiku domāju, ka tie, kuri paņem bez domāšanas, vnk. jau zin, kas vajadzīgs, tikai šīs diskusijas iespaidos padomāju, ka varbūt kautrējas un paķer pirmo, ko ierauga :D
13.11.2012 15:05 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Es te skatos,ka mēs varam daudz un plaši strīdēties,bet katrai ir savs viedoklis,tā kā pie kompromisa mums te netikt.:D
13.11.2012 15:07 |
 
Reitings 225
Reģ: 25.04.2012
muļķība un bērnešķiba no manas puses, bet man būtu neerti prasīt, lai vīrietis iet pirkt man paketes, taču tamponus paprasīt nebūtu problēma. :D

Nezinu, kas man tā pa traumu, bet man paketes šķiet kaut kas netīrs un pretīgs (pati tās nelietoju, kopš atklāju, kas ir tampons), bet tampons tāds mazs un delikāts.
13.11.2012 15:09 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Par pārtikas likšanu somā- jā, es arī liku, tagad vairs nav tāda vajadzība. Protams, nejau mazajā somiņā stūķēju maizes batonu, bet tādā normāla izmēra somā bieži vien saliku pirkumus, ja ne visus, tad pusi, tolaik nemēdzu iepirkties tā baigi daudz. Tā bija ērtāk nekā uz pleca pustukša soma un rokās milzīgs maiss, kur nu vēl tad, ja ar sabiedrisko vēl jābrauc. Kartupeļus un gaļu, cik atceros, somā neesmu likusi, bet, ja vajadzētu- kur problēma tos pašus smilšainos kartupeļus ar tīkliņu ielikt celofāna maisiņā? Nav jau obligāti smiltis somā jāber.

Soma nav bijusi tik smaga, lai liktu draugam nest, bet jā, viņš ir nesis manu somiņu, jo man rokās bērns bija un somiņa visu laiku no pleca slīdēja nost. Varbūt mans draugs kādai liekas dīvains, bet arī panest somiņu viņam nav pretenziju.
13.11.2012 15:17 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Es piederu pie tām, kam vienmēr tādas lietas ir krājumos. Tiešām ir vesels mēnesis laika, lai nopirktu laicīgi paketes, un tā kā m/r ir jau vairāk nekā 15 gadus, zinu konkrēti dienu, kad sāksies, tāpēc nekad nav tā, ka neesmu tam gatava.
Par to tampona ņemšanu ārā un likšanu iekšā gan pretīgi kļuva, lasot... Es nekādā gadījumā negribētu, ka mans vīrietis redz manas izlietotās paketes vai tamponus, būtu ļoti neērti
13.11.2012 16:55 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
mans pērk :)
02.12.2012 23:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Nopirktu vienalga kaadu higienas preci.
Smagos maisus vienmeer pats uzreiz panjem nest, ja es panjemu, tad atnjem man un pats nes.
Rokas somu ir nesis, jo esmu salikusi paartiku un soma smaga. Neljauj nest neko smagu, kad ir blakus.
03.12.2012 00:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits