Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīk viņa draugs.

 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
Sveikas! ;)
Man tāda lieta man ļoti nepatīk viens mana mīļotā vīrieša draugs, vienkārši ja aizsākas runa par viņu ,vai viņa vārds dominē es vienkārši palieku aizkaitināma, nezinu kāpēc, varbūt tāpēc ka viņš tāds pastubs utt. vienkārši "kretinē" tas cilvēks!
Vai kādai tā nav? un kā lai apvalda emocijas?

Jo manējais aizvien biežāk iet ar viņu uz klubiem vai arī vienkāŗši rupji sakot piedzerās dzīvoklī :@ aizliegt neko nevaru ,tas viņam draugs!
11.11.2012 16:29 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
+ tieši deļ tā drauga mums bieži sanāk kašķi ,jo man nepatīk, kad manējais atnāk viss smird pēc alkohola!
11.11.2012 16:30 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es nekad nenostātos starp savu vīrieti un viņa draugiem vai ģimenes locekļiem, jo noteikti negribētu, lai viņš tā dara man. ja viņš ir pieaudzis cilvēks, pats sapratīs
11.11.2012 16:33 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
es arī nestājos atļauju un neliedzu viņam neko, man tas pats negribu lai man kko liedz, bet vienkāŗši tā dzeršana!
11.11.2012 16:35 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Tieši šovakar saskaros ar identiski stulbu situāciju! Kad ieraugu to draugu, gribas viņu vienkārši nožmiegt un aprakt kaut kur Ķīnā. Bet tā vietā stāvu un smaidu, nesaku neko, jo draudzība tomēr ir svēta lieta, un es arī negribētu, lai mans vīrietis tā izturētos pret kādu no manām draudzenēm.
Esam par to runājuši, iespēju robežās nonākuši pie kompromisa, ka viņi kopā izklaidējas ierobežotāku laiku kā agrāk, bet tas jau nemaina to, ka man šis cilvēks ļoti nepatīk, pie tam nepatīk, kā viņš manu draugu ietekmē.
Aizliegt viņam neko negribu un man arī tādu tiesību nav- neviens nevar aizliegt tikties ar kādu no draugiem, bet no otras puses mani tas tā tracina un apbēdina, un sevi jau arī negribas mocīt, gribas novērst tos iemeslus, kas liek man justies slikti. Tā kā koks ar diviem, stulbiem galiem un netieku galā ne ar vienu no tiem.
11.11.2012 16:36 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
manam draugam arī ir draugs, kas mani totāli besī, jo savos 28 gados ir tik zems līmenis un nu tik glups tipiņš, ka riebjas. kāpēc viņi draudzējas? jo viņu starpā viņš tā neizturas, kā čomi. bet vnk viņš visur bāž savu degunu un ir piesūcies kā dēle manam draugam. man tas riebjas un es to saku. neviens man te nenorādīs kā man darīt un ko darīt, viņam to patīk šad tad kko izteikt tādu. par to arī ir mūsu lielākie strīdi. un viņa vārdu es nemaz negribu dzirdēt, vai kā redzu, ka viņš zvana gribas pacelt un pateikt kko rupju, jo tiešām cilvēks ir tizls. bet nu es kkā cenšos savaldīties viņa klātbūtnē. vienreiz gan nenoturējos un pateicu šo to skarbāku, pēc tās reizes viņš vispār ar mani nerunā. un labi vien ir. mani kaitināja viņa nepārtrauktā vāvuļošana par pupiem utt.
11.11.2012 16:40 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
nu jā Idoitbetter , pilnīgi liekas ka tu aprasti manu situāciju un man arī tas pats šodien ieradās no dzeršanas nepietiek ka 5 dien bij pilns dzīvoklis draugu, bet nu ok ,tad vēl vakar aizspērās ar TO idi*** uz klubu un tagad guļ, vienkārši tas cilvēks man šķiet "jēls" tips un protams vina klātbūtnē smaidu utt, bet nu viss jau tiek draugam manam negribās jau strīdeties, bet man pilnīgi riebjas apziņa ka viņš ar to kkur vazājas :@
nezinu kā lai valda savas negatīvās emocijas
11.11.2012 16:46 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
manam draugam kādreiz bija neviens viens tāds draugs, bet vesela kompānija. neesmu pateikusi nevienu sliktu vārdu par viņiem, bet gan pati rādījusi labāku piemēru. un viņš pats pieauga un kļuva par daudz nopietnāku cilvēku, pats saprotot, ka nav tā kompānija nekas labs. bez manas zāģēšanas

personīgi es neticu, ka ar aizliegumiem, sava viedokļa uzspiešanu, dažos gadījumos pat ultimātiem kaut ko varētu panākt. īslaicīgs efekts tam varbūt arī būs, bet ilgtermiņā puisim domas no tā nemainīsies
11.11.2012 16:53 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
Chloe ja jau viņi tik bieži iet kopā uz klubiem, kapēc tu neej līdz?
11.11.2012 16:53 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
es un tas pajoliņš ,kas ta mani ņems līdzi :D Tas tak veču vakars
11.11.2012 16:57 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
pēc rakstītā sapratu, ka aizvien biežāk tie veču vakari? saki , ka arī gribi iet , vai arī aizej ar draudzenēm un paskaties kā viņiem tas veču vakars noris.
11.11.2012 17:06 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Mans draugs tagad ir ievaacies kopaa ar savu draugu kaa dziivokljbiedru. Nu, B*e, vienkaarshi nevaru iztureet to cilveeku. Vinjsh ir taaaads idiots, visu laiku tik par pupiem un pakaljaam runaa UN visbriesmiigaakais ir tas, ka es tagad savu draugu redzu tieshi 2 reizes retaak nekaa ieprieksh, jo tas kraans izdomaajis, ka redz, negrib, lai es braucu ciemos pa nedeelju, bet tikai nedeeljas nogalees. Manam draugam ir pilniigi un galiigi neizdeviigi braukt pie manis, celjaa uz darbu jaapavada divreiz ilgaaks laiks nekaa parasti un pilseetaa kaadu stundu jaameklee, kur noparkoties. Man probleemu nav - sabiedriskajaa transportaa ieskhaa un esmu vai nu pie drauga vai arii netaalu no vinja darba. Man vienkaarshi riebjas shii visa situaacija. Turklaat vinjsh MAN piedaavaaja dziivot kopaa pirms kaada pusgada, bet tur nekas nesanaaca, jo ar vinja darbu un manu skolu mees navareejaam atrast viduscelju, kur dziivot. Tagad, kad viss ir mainiijies, tagad vinjsh dziivo kopaa ar to kretiinu. Man vienkaarshi ir tik skumji. Nevaru redzeet savu miiljoto cilveeku vairs tik biezhi. Vinjsh teica, ka ja tas taa turpinaasies no vinja choma puses, tad mees ievaaksimies kopaa divataa, bet nu es nevaru, jo man nav tiesiibu un aarpus pilseetas sabiedriskie transporti SUUKAA, bet pilseetaa mees dziivot netaisaamies. Ai, man riebjas, izsuudzeeju saapi un miers
11.11.2012 17:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tas ir vina draugs, ko tur daudz padarīsi.ja viņš iet ar viņu patusēt, neva paņemt tevi līdzi?tu piemēram priekš tā drauga vari paņemt līdzi kādu draudzeni vai paziņu. parunā ar savu puisi, ka arī gribi aiziet izklaidēties. tu nevari viņam aizliegt vispār vairāk nedzert. ja tas notiek tikai brīvdienas, ko tu cel haju. tev drīzāk nepatīk, ka viņš to dara bez tevis, ja nu vienīgais tu neesi atturībniece.
tu saki, ka pret to neiestājies, ka viņš iet tusēt, bet beigās sanāk, ka tu mānies, jo pati teici, ka jums dēļ tā ir strīdi, jo tev nepatik, kāds viņš atnāk mājās. tā stulbi sanāk, ka ar vienu roku tu laid, lai gan zini, ko viņi darīs, bet ar otru atkal tu pēc tam rīko skandālus. nu tad pieņem sev konkrētu nostāju, lai kāda tā būtu, jo šis variants galīgi neder. tu tācu labi zini, ka viņš dzers. pati atļauj, bet pēc tam čīksti. nu tad pastāsti viņam savas izjūtas bez pārmetumiem. un vēl-nezinu gan īsti kurš cilvēks uz klubu ies skaidrā prātā. es tāda esmu gājusi labi, ja pāris reizes savā dzīvē.
12.11.2012 09:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!