Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viņam ļoti nepatīk dzīvnieki

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
sveikas, meitenes! par ko liecina tas, ja vīrietim riebjas dzīvnieki? viņš pret savas ģimenes diviem suņiem izturās ne parāk, kad ierauga, tad bļauj virsū, lai tikai neuzlektu virsū un nekad nesamīļo. vienkārši man liekas, ka ja vīrietim riebjas dzīvā daba, tad jau arī pret otru cilvēku viņš pēc kāda laika var sākt izturēties slikti.. Vai kādai ir gadījies satikt tādus vīriešus?
11.11.2012 15:55 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
nezinu, bet dažkārt ir tā ka tie kas ir ļauni pret dzīvniekiem sāk tos spīdzināt un pēc tam pāriet pie cilvēkiem un kļūst par sērijveida slepkavām.
11.11.2012 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tādu vīrieti nekad mūžā nespētu iedomāties par labu ģimenes cilvēku (attiecībā pret mani, nerunāju par ģimeni ar bērnu). Vispār šādi cilvēki atbaida un negribas ar tādiem kontaktēties. Dusmojas par to, ka dzīvnieks laimīgs, ieraugot saimnieku mājās. Kaut kā.. pē.
11.11.2012 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Un savā ziņā piekrītu antisdr
11.11.2012 15:59 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ar šādu cilvēku man nekas nevarētu būt kopīgs. Ja var ne pārāk labi izturēties pret dzīvām radībām, tad iekšā jau sen tārpi sagrauzuši visu labo un cilvēcisko.
11.11.2012 16:00 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Nu tiešām ir tik traki? Varbūt pagātnē kāds suns viņu sakodis u.tml, vai arī vienkārši nepatīk..
Man arī dzīvnieki ne pārāk, rājos uz radu kaķi un suni, kad kaķis grauž manas somas un suns lec uz mašīnas (t.i.-skrāpē), bet nesauktu sevi par necilvēku. Netraucē man dzīvnieki, ja mani liek mierā :D varbūt uz vecumu iepatiksies..
11.11.2012 16:06 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
nu jā, esmu šo jau piefiksējusi vairākas reizes, ka dusmīgs paliek, suns taču priecājas, kad saimnieks mājās (nu tā ir ģimenes māja, bet vienalga). viņš it kā ir ļoti mīlošs, kad mani apķer un ir maigs, bet pirms dažām dienām kaut kā sanāca, ka skūpstoties paņēma mani aiz skausta un tā agresīvi parāva uz savu pusi, vienu reizi, bet tagad salieku visu kopā.. un arī tas, ka viņš stāstīja, ka tusiņā pret meiteni, kura sāka runāt vienu puisi, kas bija nesen apglabāts, pateica, lai viņa tur nekad nerādoties vairs utt + skatījāmies filmu, kur sieviete filmā brauc ar vīrieti un nestāsta, kāpēc viņa ir iesaistīata darījumā, bet klusē un griež prom galvu, viņš dusmīgs palika un pateica, ka izmestu viņu no mašīnas. es teicu, ka tā jau tikai filma un viņa vnk negribēja stāstīt, bet viņš pateica, ka vienalga, viņi ir vienās nepatikšanās un jāpalīdz esot. bet tāda reakcija nu..
11.11.2012 16:07 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Laikam jau par neko labu tas neliecina... Ja es būtu kopā ar cilvēku, kurš nemīl dzīvniekus, tad es censtos viņam parādīt vai ieborēt :D , ka dzīvnieki ir ļoti jauki un spēj sagādāt patiešām daudz prieka... Lai gan.. man bija viens puisis, kuram laikam tie dzīvnieki ne pārāk patika, nemaz tik viegli nebija viņam iemācīt labi izturēties pret savu suni. Atceros, ka bija pat skandāli par šo tēmu, bet tas čalis bija idiots, tāpēc skaidrs, ka man neizdevās viņu pārmācīt un nonācis manā melnajā sarakstā, protams, citu iemeslu dēļ - viņš nebija labs cilvēks!
11.11.2012 16:16 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Pēc tā tava apkopojuma tik tiešām izklausās, ka nekas labs tajā vīrietī nemājo!
Pēc dzīvnieku nemīlēšanas vien nevar spriest, mans tētis arī nemīļo mājdzīvniekus. Pāri jau arī nedara, bet nu pavisam noteikti nemīļo, bet ir lielisks ģimenes cilvēks un labs tēvs, labs vīrs. Bet lasot tevi pašas apkopojumu, var secināt, ka tur pašā cilvēkā ir kaut kas slikts, nevis tajā, ka viņam varbūt nepatīk dzīvnieki..
11.11.2012 16:22 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
ieteiktu pārtraukt visus sakarus un nomainīt telefona numuru. nopietni.
11.11.2012 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es arī neesmu nekāda pārākā dzīvnieku fane, kura visus dzīvniekus mīl, bet man ir tā, ka nepatīk atsevišķi dzīvnieki. Piemēram, nu nepatīk man kaķi, nepatīk man tās mazās suņu šķirnes, nepatīk žurkas. Taču, tas nozīmē tikai to, ka es tādu sev mājās nekad neņemtu un viss. Ne es jūtos, kā necilvēks, ne vēl kkas. Protams, es nevarētu būt kopā ar cilvēku, kurš ir vardarbīgs un ļauns pret dzīvniekiem(vienalga kādiem). Tomēr, ja tā vnk nepatīk...varbūt viņam bija slikts noskaņojums tajā dienā? Es nevarētu tā uzreiz pateikt - nē, nesatiktos ar tādu(protams, izņēmums, ja viņš ir tas vardabīgais, tad gan uzreiz skaidrs - nē). Skatītos ļoti situāciju. Visdrīzāk mēs vnk pašķirtos ar laiku, jo es ļoti, ļoti gribu sev tādu riktīgu suni nākotnē un ja viņam ir nepatika, tad nu...vnk nesanāktu mums...
11.11.2012 16:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Principā es neticu visādām tam psiholoģiskajām fīčām, bet man tomēr šķiet, ka nekāds labs cilvēks viņš nav. Ir viena lieta nejūsmot par dzīvniekiem, neturēt tos mājās, neglaudīt, kad esi ciemos utt, bet cita lieta bļaut uz tiem, pielietot vardarbību vai ko citu.
11.11.2012 16:40 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.04.2011
Man liekas, ka attieksme pret dzīvniekiem norāda uz to, kāds cilvēks ir, kāds ir viņa raksturs. Es,kad biju iepazīšanās procesā ar savu draugu, sekoju līdzi tam, kā viņš izturās pret savu kaķi un dzīvniekiem vispār. Un uz redzētā pamata arī izdarīju šādus tādus secinājumus par vīrieša personību. Man liekas, ka pēc attieksmes pret dzīvniekiem, var pateikt,kāds vīrietis viņš ir un kāds tēvs var būt saviem bērniem.
11.11.2012 19:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nekad nespeetu buut kopaa ar cilveku ,kuram nepatiik dziivnieki!Tas man saistaas ar kaut kaadu kaa "juutu truukumu"!Atceros ar kaadu miilestiibu mans viirs runaaja par brunurupuci,kuru nejausi izmetu...tad par papagaili,kurs vinam ilgi !Runaajot par siem dziivnieciniem ,juutu taadu miilestiibu no vina!Tas ir kaut kas liidziigs,kaa viirietis runaa par beerniem,veciem cilveekiem pat...!Tas loti daudz liecina par cilveeku!:)
11.11.2012 19:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nezinu, pavēro vēl viņa ieradumus, darbības. varbūt viņš nevēlas, lai suņi viņam lec virsū, jo varbūt ir kāda bērnības trauma. viņš neizrāda bailes, jo grib būt vīrišķīgs, bet tā vietā izrāda niknumu, dusmas. labi, sīkums būtu, ja viņš negribētu viņus turēt mājās, bet, ja bļauj virsū..
tā ir tikai pret suņiem vai arī kādiem citiem dzīvniekiem?vispār palasot, ko tu vēl rakstīsi, man tev jāsaka viena lieta-bēdz. viņam iekšā ir kāda garesija, kas aŗī reiz izpaudās pret tevi. izskatās, ka viņš to cenšas apslāpēt, bet ne vienmēr viņam tas izdodas. tu taču nevēlies, lai kādā pēkšņā dusmu lēkmē, nedod dievs, viņš sāktu tevi žņaugt vai tml?nu nezinu, es tavā vietā būtu ļoti uzmanīga un sekotu līdzi viņa rīcībai un darbiem. nevarēt teikt, ka psiloģiski līdzvsarots cilvēks būtu spējīgs kliegt uz dzīvnieka bez iemesla.
12.11.2012 14:12 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
kad saku tikties ar savu virieti vel dzivoju pie vecakiem un man bija kakis, ari vins teica, ka vinam nepatikot dzivnieki un ta, tad nolemam dzivot kopa, un es uzstaju ka bez kakja es uz jauno majvietu nedosos, ta nu tagat dzivojam kopa 5 gadus, un tagat mums ir gan mans kakitis gan vel pienacis klat pundurtrusis, un vins ar viniem cubinas vairak neka es :D un pat kakja toleti un zakja buri tiram uz mainam :D taka nevajag uzreiz norakstit cilveku :P
12.11.2012 14:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu jā kiku, bet domājams, ka tavs draugs nebļāva virsū tavam kaķim vai pundurtrusim. šeit jau ir tā problēma.
12.11.2012 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits