Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet saņemties

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Pēdējā laikā tikai neveselīgu pārtiku vien ēdu.Brokastis sastāv no saldām brokastu pārslām,uzkodās cepumi, šokolādes un pa vidam vēl visādi neveselīgi ēdieni.
Neesmu resna,bet vēlos saņemties un attīrīt savu organismu,labi justies un izskatīties.Iesakiet ko lai veselīgu ēd brokastīs,pusdienās vakariņās.Kā,lai saldumus aizvieto ar augļiem?
11.11.2012 06:26 |
 
Reitings 53
Reģ: 01.02.2012
Atšķirībā no Tevis, man no saldumiem utt. metas lielas pumpas no kurām grūti tikt vaļā un arī parādās liekais svars, tas arī ir tas, kas mani motivē atturēties, jo zinu, kas sekos :(
Es nezinu, vai tas ir no tā, bet esmu sākusi 1-2 reizes nedēļā ievērot atslodzi, piemēram, visu dienu ēdu griķus vai kefīru, un nākamajā dienā ir tāda kā viegluma sajūta un prieks par noturēšanos, ka saldumus pat negribas :)
11.11.2012 07:23 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ancee - man arī no saldumiem pumpas. Svars gan (par laimi) nepaliek psr lielu.
Vispār jau tā no saldumiem ir atkarība. Vienu laiku vispār neēdu, un tad pat pretīgi šķita. Bet, kad ilgāku laiku lieto, tad arī pierod un rodas atkarība.
Nu ja gribas kādus našķus, varbūt var pirkt žāvētos augļus (kam nav cukurs klāt), cepumu vietā ēst musli, jā - arī augļus. Tā lēnām pieradināties pie veselīgākas pārtikas. Nez, ko citu tādu varētu iesākt.
11.11.2012 07:37 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man ļoti garšo saldumi, bet tagad ar mandarīniem un apelsīniem aizvietot varu ideāli. Tie man garšo vēl labāk nekā šokolādes! :)
11.11.2012 09:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits