Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SĀP

 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Man jau otro dienu ar veselību nav kārtībā, kā arī visu laiku raudu pat ne no sāpēm, bet vispār visu laiku nāk asaras. Drauga klātbūtnē cenšos savaldīties un tikai pāris asaras esmu izlējusi. Es pat neatceros, kad pēdējo reizi raudāju, nesaprotu, kapēc šajās divās dienās esmu izlējusi savu dzīves normu, bet ne par to..
Šovakar bija plānots ar draugu doties pie cita drauga pasēdēt, bet es palieku mājās, jo slikti jūtos. Draugs saka, ka tagad tā kā lēnām taisīsies prom, nu pie sevis padomāju, nav jau viņam visu laiku pie manis jāsēž, lai aiziet pie sava drauga. Viņš man paprasa vai nevaru aizdot naudu, iedodu 20 ls pudelei un pārējām lietām, ko viņam vajag. Pirms atvadu bučas viņš pasaka, tad jau rītā - es vienkārši apstulbu, iedevu buču un viņš aizbrauca!
Tagad es sēžu un raudu vēl vairāk.. jā pati vainīga, ka es nelūdzu viņam palikt, jo man ir slikti un vajag kādu blakus, bet es to sagaidīju no viņa, ka pats iedomāsies tiktāl!

Šobrīd, varbūt man ir pārāk sakāpinātas emocijas, bet man liekas, ka attiecībām nav jēgas. Šodien pirmo reizi sāku domāt, ka viņš mani vienkārši izmanto, kaut vai naudas lietās, jo pēdējos mēnešos viņam ir problēmas ar naudām, es viņam dodu naudu, jo pirms šīm problēmām viņš vienmēr man visu izmaksāja.. bet šodienas situācija, paprasīt naudu priekš pudeles, lai piedzertos, bet es tikmēr tupētu mājās un atpūstos????

Es nezinu ko gribu no jums, sakat visu ko jūs domājat, lai es varu pārdomāt savas attiecības, sākt saprast vai man ir tiesības dusmoties, vai arī nespēju domāt tagad ar skaidru prātu. Ko jūsu otrās puses darītu?
09.11.2012 18:43 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Kas tev ir par veselības problemam? A kā doma ja draugan neko nesaki - kā vinš var zināt ka jūties slikti - domāju ka tev vajadzja pateikt - gan vinš paliktu pie tevis :) Labāk to visu apsver ar skaidru galvu un mazāk sakāpinātām emocijām :) un ja tev liekas ka viņš tevi izmanto - tad jau kaut kādas pazimes tam visam bija pirms ši notikuma vai kā?
09.11.2012 18:46 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
Kas tur slikts,ja iet atpusties? Naw taksh pieķēdēts.
09.11.2012 18:46 |
 
Reitings 430
Reģ: 16.08.2012
bet es tikmēr tupētu mājās un atpūstos????


Pati vien esi vainīga, mīļā sirds. Teici, ka negribi, lai iet, lai paliek ar tevi? - NĒ.

Vīrieši ir no citas planētas, atceries to!
09.11.2012 18:47 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Nu es skatitos no sava stavokla veselibas - ja būtu kkādas baigās problemas tas pateiktu noteikti viņam un viņš noteikti mani neatstātu vienu :) bet ja piemeram tās būtu vedersāpes vai kas līdzīgs - ļautu viņam iet - vienīgi nu manejais tā reti kkur iet un naudu man nekad 5 gadu laikā nav prasījis - ir tikai devis - es savam teiktu lai iet un paliktu pati mājās :)
09.11.2012 18:48 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Man vīrietis pateica, ja vēlos kaut ko, tad jāsaka tieši, jo viņš nesaprot, kad es saku godīgi un kad saku pretējo, lai pats pateiktu ''palikšu tomēr pie tevis''.
09.11.2012 18:50 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Vakar ļoti vēders sāpēja, bet tas norakstāms uz mēnešreizēm, bet man pirmo reizi dzīvē tik šausmīgi sāpīgas mēnešreizes. Šodien kārtējā migrēna ir.. līdz vemšanai un ik pa laikam vienkārši raudu no sāpēm
Viņš zina, ka jūtos slikti, bet acīmredzot ne tik pietiekami, lai saprastu, ka man vajag kādu blakus

Par izmantošanu - nu pricnipā nebija pazīmju, tik par to vien kā pēdējā laikā bieži prasa naudu, man nav grūti palīdzēt, bet.. ja man nebūtu naudas, es neprasītu naudu priekš izklaidēm vai tādām lietām ar kurām tomēr var piebremzēt
09.11.2012 18:51 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Paņem lapu, pildspalvu un raksti. Jā, raksti- visu ko jūti, visu kas tevi sāpina no sākuma līdz beigām. Pēc laiciņa pārlasi un nedaudz pie sevis realizē tos iemeslus, kas ir radušies, ka tu tā jūties. To gan es ieteiktu- naudu vīrietim nedod. Jā, saprotu, ir gadījumi, kad ir nepieciešamība aizdot, bet nejau lai iedzertu. Tas nav pieņemami, manuprāt, ja vīrietim ir jāizmaksā. Tas ir tikai mans godīgais viedoklis. Bet paklau, neraudi un saņemies! Arī nesēdi, neguli vienā vietā mokoties sevī. Pagatavo nomierinošu tēju un padomā vai tiešām reālitāte ir tik slikta, lai šādi izpaustos? Man ir šādi gadījumi arī nesen bijuši- neizskaidrojama depresija, bet tas ir jāpārvar.
09.11.2012 18:51 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Es nesaku, ka slikti iet izklaidēties, lai jau iet, bieži viņu palaižu. Bet ne jau tad, kad es jūtos pagalam slikti un atgriezīsies rītā. Varēja taču aiziet pasēdēt uz vakaru un naktī atpakaļ man blakus gultā!!! Jūs tiešām pašas nesagaidītu to no savas otrās pusītes, ka pats saprastu, ka tomēŗ var visu nakti neballēties un palikt pie mīļotās meitenes? Vai tiešām viss ir jāsaka priekšā?
09.11.2012 18:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Viiriesi ir no "citas planeetas"-viniem ir jasaka skaidri un gaisi viss ,kas uz sirds!Es nezinu nevienu,kuram sievietes teiktais-nejuutos labi, aizies liidz smadzeneem!:D
09.11.2012 18:55 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.08.2011
Laikam es saprotu ja virietis no sievietes ņem naudu paikai - ok - bet nu priekš izklaidem - man to nesaprast, vai vienkārši nekad nav nācies būt tādā situācijā - tāpec tas liekas nepareizi :/ . Uh - man katru menesi ir nenormālīgi sāpīgas MR - tā ka reiboņi un vemšana - bet nekad savam par to īpaši nežlojos - zinu ka nu tas ta ir un viss :)
09.11.2012 18:56 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man šķiet, tev vajadzēja viņam atklāti pateikt, ka vēlies, lai viņš paliek mājās, ka tev ir slikti. nu nevar cilvēks līdz galam iejusties otra ādā, lai saprastu, cik ļoti viņam sāp vai viņš slikti jūtas. Tāpēc jau mums ir mēle, lai runātu. Ja būtu teikusi un lūgusi palikt, bet viņš aizietu, tad varētu apvainoties
09.11.2012 18:56 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Ir cilvēki, kas neaizdomājas: "varbūt palikt?" Nu un viņš ir viens no tādiem. Pajautāja, vai negribi, lai viņš paliek, atbildēji- un aizgāja. Viņš jau arī tādā ziņā ir tikai cilvēks, nevar ielīst otra ādā un izjust ko tu gribi. Neaizstāvu viņu, tomēr kā tavs puisis, varēja ar tevi pavadīt vakaru. Ir arī tur problēma, ka tu varbūt esi savā ziņā atkarīga no otras pusītes? Nekad jau arī nebūs tā ka, lai cik ir slikti vienmēr kāds sēdēs klāt. Atceries, ka pašai ir jāuzmundrina sevi, pat sāpēs gan fiziskās un emocionālās. Nepārdzīvo tik šausmīgi! No tā nekas neuzlabosies.
09.11.2012 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Manai omīei kādeiz tā mēdza uznākt, ka raud visu laiku un īsi bez iemesla, bet viņai ir problēmas ar nervu sistēmu un viņa dzer zāles, bet vienmēr no bērnības atceros kā vedām viņu uz Straupi ārstēties. Ceru, ka tev nav šādas problēmas
09.11.2012 18:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Skarbi bet parasit naudu pudelei no milotas sieviets aks slima, un vesi pateikt busu rit. Un vel regulari prasa naudu tusam, vajprata murgi. Sac par sevi domat.
09.11.2012 19:01 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man savējais tieši bija jāpiespiež iet izklaidēties, kad slima biju. Gribēju mieru un pagulēt, bet šis kā traka muša apkārt lakstīja un čubinājās.
Es domāju, ka Tu vienkārši esi emocionāla, ja Tev vēl mēnešreizes ir. Ja arī viņš paliktu, tā pat kaut kas nepatiktu, jo pašsajūta Tev slikta, tāpēc arī viss kaitina. Piekrītu, ka vajadzēja pateikt, ka gribi, lai vakarā ir mājās..
09.11.2012 19:01 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Es saprotu, ka vīrietis ir no citas planētas, bet ja es šodien visu dienu guļu gultā, ik pa laikam skrienu uz tualeti pavemt, paraudu ik pa laikam un izskatos vienkārši nekādīgi.. man negribās ticēt tam, ka nav pamanāms tas, ka man ir slikti!

Bet vispār tā padomājot, ja nebūtu paprasījis naudu, es varbūt arī nemaz tā neuzvliktos.. naudas paprasīšana pudelei man laikam bija dusmu lūzuma punkts..
09.11.2012 19:03 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
signup liec viņam saprast, ka nākošās reizes, kad tu dosi naudu dzirai- nebūs!
09.11.2012 19:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Šodien pirmo reizi sāku domāt, ka viņš mani vienkārši izmanto, kaut vai naudas lietās, jo pēdējos mēnešos viņam ir problēmas ar naudām, es viņam dodu naudu,


Traki ja vel katram tusam 20 ls. nav ta ka par traku? Ko vins dara tevis laba? Kas tas ir? Remonte auto tavu,maju,gatavo, ved feians ekskursijas,taisa parsteigumus.Nu ka sir tas ko vins dara tava laba?Ja kas tads vispar ir. Jo man piemeram tracina liekvardiba, man neder banalie es tevi milu-man jaredz darbiba tam pieradijumi.
09.11.2012 19:07 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Cricket❤ - paldies par ideju, noteikti šovakar uz vakara pusi uzrakstīšu visu kas uz sirds un kārtīgi nokūpināšu savas emocijas..
09.11.2012 19:08 |
 
Reitings 284
Reģ: 09.11.2012
Tikai raksti ne pārāk saasināti, lai beigās pašai lielāka sāpe nav. Labāk jau būtu izrunāt to, tad vismaz tiem mužikiem aiziet. Bet dari, kā uzskati par pareizu. Lai izdodās un turies!
09.11.2012 19:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits