Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mana sāpe

 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Lieta tāda, ka gadu atpakaļ LMT dīleru veikaliņā iegādājos portatīvo datoru uz nomaksu. Garantija 2 gadi. Nesen datoram salūza ventilators, tā kā garantija vēl ir derīga, pati taisīt vaļā nedrīkstu, aiznesu uz remontu. Pēc divām nedeļām man zvana un saka "Vai vēlaties saglabāt datus? Ja, tā, tad jums ir jāmaksā 22 ls. " Nu loģiski, ka vēlos saglabāt datus, taču kāpēc maksāt, ja taisu uz garantijas? To arī tai sievietītei centos ieskaidrot, jo arī līgumā nav minēts, ka datu saglabāšanas gadījumā ir jāmaksā šī summa. Ok, šī atbild, ka saprot , taču tas nav no viņas atkarīgs, kā teikt tie remontētāji, tā būs. Es viņai ieskaidroju, lai pasaka saviem remontētājiem, ka līgumā nekas tāds nav minēts, šī atbildēja, labi pateikšot.
Taču šodien atnāk sms : " Labdien, jūsu dators atnācis no remmonta, par datu saglabāšanu jāsamaksā 22. 78" plus taisīja kādu mēnesi to visu.
Mani vnk šitas izbesīja, lai arī summa nav liela, uz ielas tā nemētājas, un kāpēc jāmaksā par garantijas remontu?!
Ko jūs par šo te domājat? vai tas maz ir taisnīgi pieprasīt summu par kuru nekas nav minēts līgumā?
08.11.2012 23:42 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
kāda???
09.11.2012 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Man bija tas pats. Dators no Tehnoland. Taisīja precīzi mēnesi un vienu dienu. Ja gribēju paturēt datus, tad būtu jāmaksā 30 Ls. Bizness
09.11.2012 00:39 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Ja līgumā tas NAV minēts, tad Tev NAV jāmaksā. Jāmāk pastāvēt uz savām patērētājtiesībām. :)
09.11.2012 00:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits