Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nopietnas attiecības/kopdzīve

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Atsaucoties uz diskusiju Princis-varde, aizsvilos savā prātā par tēmu - cilvēka iepazīšana attiecībās un nopietnu attiecību/kopdzīves uzsākšana.

Man vienmēr ir interesējis viens - kāpēc cilvēki turpina nopietnas attiecības/sāk dzīvot kopā/taisa bērnus, JA NEPAZĪST OTRU CILVĒKU?!?!?!?!

Vienalga, vai tas būtu mēnesis, pieci vai gadi desmit - cilvēks ir jāiepazīst! Par ko tiek runāts attiecībās, kurās pat pēc mēnešiem tu neesi drošs par to, ko cilvēks slēpj? Kā tas darbojas?

Var jau būt, ka es kļūdos, pati rīkojos nepareizi vai vienkārši kaut ko nesaprotu, bet, piemēram, man jebkurās attiecībās par cilvēku pēc kāda laika jau ir pilnīga skaidrība, zinu viņa pagātni, esam runājuši par nākotni, pazīstu viņa foršās lietas un kaitīgos ieradumus, zinu draugus. Kā citādāk vispār iespējams tēmēt uz kaut ko nopietnu ar kādu? Protams, laika gaitā atklājas aizvien vairāk lietu/īpašību, bet tie jau ir vairs tikai sīkumi, nelielas detaļas.

Viedokļus studijā! Kā jums bijis? Cik ļoti pazināt cilvēku, līdz sākāt kopā dzīvot? Cik ilgā laikā vispār iepazināt/liekas normāli iepazīt savu mīļoto (tīri vispārīgi)?
08.11.2012 22:29 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Man vienmēr ir interesējis viens - kāpēc cilvēki turpina nopietnas attiecības/sāk dzīvot kopā/taisa bērnus, JA NEPAZĪST OTRU CILVĒKU?!?!?!?!

Jo cilvēki ir stulbi.
08.11.2012 22:32 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
laikam jau pazinu pietiekami labi, jo kopš tā laika nekādus sevišķus pārsteigumus neesmu piedzīvojusi :D mums bija nepilns pusotrs gads pirms sākām dzīvot kopā
08.11.2012 22:32 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
mums nebija tā - bams un sākam dzīvot kopā. mums kkā dabīgi tas sanāca. Pazīstami bijām jau kādus 3 mēnešus, sagājām kopā un pēc aptuveni diviem mēnešiem sanāca tā, ka draugam bija žetonvakars un man negāja vairs transports.. un tā arī kkā lēnām sāku palikt pa brīvdienām pie viņa. Pēc kāda pusotra gada aptvēru, ka esmu ievākusies 90% :)
neteiktu, ka pazinu visu līdz sirds dziļumiem, bet ir interesantāk dzīvot, kad nezini, kas un kā īstenībā ir :)
08.11.2012 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Jo cilvēki ir stulbi.



es to saku katru dienu, jo tā tiešām ir!
08.11.2012 22:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
patiesiibaa kopaa dziivoshana ir vislabaakais veids, kaa iepaziit otru. ja var tikshanaas reizees veiksmiigi izlikties par daudz labaaku kaa patiesiibaa, tad kopaa dziivojot, noraujaas un paraada iisto seju. es uz sho ilgi negaidu.
08.11.2012 22:45 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
Mēs bijām pazīstami jau daudzus gadus tā kā savu mīļo kā cilvēku pazinu jau sen, zināju pagātni, sliktās un labās īpašības - būtībā zināju ar ko sapinos. Mēs bijām kopā 5 mēnešus pirms sākām dzīvot kopā :)
08.11.2012 22:48 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Man vienmēr ir interesējis viens - kāpēc cilvēki turpina nopietnas attiecības/sāk dzīvot kopā/taisa bērnus, JA NEPAZĪST OTRU CILVĒKU?!?!?!?!

Jo cilvēki ir stulbi.


Arī piekrītu, tas ir tik neapdomīgi un vieglprātīgi! Kā vispār var dzīvot ar cilvēku kopā, saukt to par mīļoto, skūpstīties ar viņu, nodarboties ar seksu, ja abi nav atzinušies vispār viens otram mīlestībā?!
Tāpēc jau rodas problēmas attiecībās, jo no paša sākuma attiecības nav augušas dabiskā ceļā, bet gan ātri, fiksi viss tiek pataisīts par "kopdzīvi" un pseido mīlestību...
08.11.2012 22:50 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012


O jā! :D +++
08.11.2012 22:54 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Bet es, piemēram, nevaru apgalvot, ka pat sevi pazīstu līdz galam, ko man tagad, iet slīcināties, vai? :D
08.11.2012 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
oj, es arī pati sevi nepazīstu :D

Es nezinu, kādēļ tā notiek. Zinu tikai to, ka attiecībās esmu jau pusotru gadu un man šķiet, ka mēs pazīstam viens otru jau tīri labi, vienīgi kopā vēl nedzīvojam. Bet tas nāks
08.11.2012 23:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es laikam tagad vnk satiku savu īsto cilvēku. nebija kas tāds, kas mani pārsteigtu viņa uzvedībā vai liktos nepieņemami. kad satikāmies uzzināju par viņa dzīvi, izklaidēm, daudz maz pagātni u.tml.. ieradumus es vnk redzēju pati, kad paliku pie viņa brīvdienās. bija lietas, par kurām es sapratu, ka labāk nevajag lauvu raustīt aiz ūsām un to arī ņemu vērā. viņš arī tāpat dara. kad sākām dzīvot kopā, nekas nemainījās. jā uzzināju arī kādas jaunas lietas par viņu, bet ne tādas, kas ietekmētu mūsu kopā būšanu. nu nezinu, būtu šokā, ja es tomēr būtu kļūdījusies un viņš vienā dienā pēkšņi izmainītos. bet es tam neticu. vnk varbūt sākumā mēs neredzam to, ko negribam redzēt. attieksmi, greizsirdību un visu pārējo, cik daudz katrs izrāda, viedokļus, mēs jau redzam randiņu periodā. un nevar domāt, ka pēc kopdzīves uzsākšanas tas pazudīs vai to vnk ignorēt. un pēc attapties-kāpēc viņš ir tāds?ir jau sākotnēji jāizvērtē cilvēkā, kādus mīnusus tu vari pieņemt , un varbūt tie tev pat nešķiet mīnusi, un kādus tu nevari. ja tie mīnusi, kurus tu nevari pieņemt priekš tevis ir pārāk svarīgi, varbūt nevaajg tomēr uzsākt nopietnas attiecības? cilvēki ir dažādi un katram ir dažādi tie plusi un mīnusi.
09.11.2012 11:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pēc dažu meiteņu domām nedrīkst skūpstīties, ja abi nav atzinušies mīlestībā, really? :D
09.11.2012 11:21 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es atkal savu draugu ļoti labi pazinu pirms tam, bet pirmo kopā būšanas gadu viņš bija diezgan, savādāks, gaidīju jau, kad parādīs to savu īsto dabu, kas arī pēc 9.mēnešiem beidzot parādījās., jo tad sāka uzvesties pavisam brīvi, lai neteiktu vairāk. :D

Dažreiz man pat liekas, ka savu draugu pazīstu labāk kā viņš pats sevi, jo viņš regulāri brīnās kā es zinu viņa rīcību..
09.11.2012 11:29 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Pēc dažu meiteņu domām nedrīkst skūpstīties, ja abi nav atzinušies mīlestībā, really?

Un kāda jēga to darīt ar nemīlošu cilvēku? :D Drīkst ta drīkst, tikai vai ir jēga...
Skūpsts vispār ir mīlestības un seksuāli intīma izpausme, ko vispār realizē tikai ar mīlošu cilvēku, tā tam tā kā bija jābūt. Bet nu mūsdienās jau visatļautība ir bez maz vai norma :D
09.11.2012 11:43 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Spotorno - tu esi laikam tajā bierībā "Īsta mīlestība gaida." Jo, manuprāt, tam ko tu mal par kaut kādu visatļautību vispār nav seguma. Cilvēki skūpstās, jo tas ir viens no soļiem kā izrāda savas dziļās simpātijas, bet vai tad uzreiz mīl? Nu manā pasaulē katrā ziņā nē. Varbūt tev tā ir - sāc mīlēt vīieti un tikai tad skūpsties. Man mīlestība atnāk pēc simpātijām, kas nav žip žip un pēc mēneša jau mīlu, skūpsts ir veids kā izrādu to, ko jūtu tajā mirklī arī tad, ja tā vēl nav dziļa mīlestība.
09.11.2012 11:48 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
_paris, nu mēs esam no dažādas "mīklas" un dažādiem uzskatiem. Kur tad paliek romantiskās tikšanās ar mēģinājumiem buču iedot, apskaut, tās neaprakstāmās sajūtas, kad viņš pieskaras tavai rokai, plecam? Tas acu skatiens, kurš meklē tavas acis? :)
Nu nezinu... manuprāt, lūk šis ir tas periods, ko realizē tad, kad vēl nav viens otram atzinušies mīlestībā. Bet, kad ir, tad jau aiziet programma pa pilno - skūpsti un sekss.
09.11.2012 11:52 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu un kurš teica, ka tavs minētais posms izpaliek? Vai tad pēc šāda posma tu uzreiz mīli? Nu tiešām, es tik ātri vēl nezinu vai tā ir mīlestība. Tevis izfanazētajam posmam, manuprāt, seko arī tad nu tie skūpsti, īsti nesaprotu, kas tieši tajā visā ir nepiedienīgs un visatļauts. Vienkārši, acīmredzot, tev pietiek ar neilgāku laiku, kad saproti, ka mīli vai arī tu neskūpsties ar simpatizējošu vīrieti mēnešiem ilgi, jo viņš nav pateicis, ka tevi mīl, nu var jau dažādi dzīvot.
09.11.2012 12:00 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
*izfantazētajam
09.11.2012 12:01 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
O, jā, ļoti labi gan cilvēku var iepazīt pa mēnesi. :D 'Protams, ka cilvēks ir jāiepazīst, bet mēs paši sevi arī atklājam tikai dzīves gaitā. Kā es varu zināt, kāds cilvēks ir man blakus, ja es vēl nezinu 100 % kāds cilvēks esmu es pati? Un nekad līdz galam neuzzināšu. Es katru gadu atklāju ko jaunu sevī, priekš sevis, un, protams, pat pēc 4 gadiem kopā es arī draugā atklāju jaunas lietas, īpašības. Un ko, tāpēc nedzīvot kopā, netaisīt bērnus vēl 50 gadus? Galvenais lai vērtības, mēŗķi, intereses, vēlmes ir kopīgas. Lai ir vienāds skats uz lietām, dzīvi, pienākumiem. Abi partneri pilnveidojas, papildina viens otru un pieslīpējas visu dzīvi.
09.11.2012 12:05 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
_paris, tieši otrādāk, tas simpātiju periods ir ilgākais, kur abi tiek skaidrībā, vai mīl viens otru vai nē. Vai tās ir tikai simpātijas vai mīlestība. Vai arī tev nav starpības starp simpātijām un mīlestību? Piemēram, man daudzu vīrieši simpatizē, bet mīlu es tikai vienu. Iekārojama, bet nedabūjama. Vai dabūjama tikai tam, kurš mīl :)
Ar to ko gribu pateikt, ka pamatā visas problēmas attiecībās rodas tieši šī nepietiekamā perioda dēļ, jo simpātijas tiek uztvertas par jau mīlestība, bet rezultātā kopdzīvē esot pāris saskaras ar tādām problēmām, kuras mīlošās attiecībās nevajadzētu būt. T.i. viss tiek sasteigts, pirmslaicīgi izbaudīts, bet jūtas nobīdītas kaut kur tur... :)
09.11.2012 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits