Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par sāls istabām

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ir kāda izmantojusi šādu pakalpojumu?vai arī ir kādas atsauksmes vai domas sakarā ar to?izlasīju par šādu iespēju pabūt sāls istabā no www.lieliskadavana.lv
vai nav tā, ka drīzāk cilvēkam varētu palikt slikti, ka teiksim, pusstundu tur uzturās?apraksts jau bija vilinošs, ka sāls attīra organismu, uzlabo elpošanas sistēmu un stiprina imunitāti.
08.11.2012 09:21 |
 
Reitings 13
Reģ: 05.09.2012
Esmu. Pasai slikti nav palicis . :)
08.11.2012 09:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Pagāšmēnes izgāju kopā ar bērnu 10 dienu kursu... nekas īpašs... nu iesnas mums tagad gan nav pēc tā, bet vispār nezinu vai baigi jūtu to efektu, nu varbūt...

Gāju Juglas medicīnas centrā, tur tā istaba izskatās kā flinstonu ala, vienkāŗši sēdējām un 30 min ar bērnu spēlītes spēlējām telefona vai visādus komiksus lasījām... Slikti noteikti nepaliek...
08.11.2012 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Es biju laikā, kad man bija ļoti slikti ar veselību un naktīs nevarēju gulēt klepus dēļ. Sāls istabā uzreiz pēc apgulšanās uz lāviņas[/i aizmigu. Cik atceros lielākā daļa cilvēku gulēja.
Slikti tur nevarētu palikt. Es gāju Baltic Beachā uz 45 min, 8 reizes, man tieši patika, ka jāvelk speciāls halāts, cepurīte un čibiņas, pēc tam mierīgā mūzikā jāsēž/jāguļ. Ala ar bija kā ala ar sāls stabiem, apmetumu.
08.11.2012 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits