Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta kluba ABC

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tātad - esmu stingri nolēmusi sākt apmeklēt sporta klubu. Man ir megapaka ar jautājumiem gan praktisku iemeslu, gan intereses dēļ :)
1) Vai jūs dodaties uz nodarbībām ar speciālu sporta somu?
2) Kāds izskatās tavs sporta tērps (vai tas ir speciālais sporta apģērbs vai parasts kokvilnas kreliņš un šorti; cik garām sporta biksēm dod priekšroku; kāda veida apavus velc (aerobikas, skriešanas, tenisa utt.)
3) Ja tev ir speciālais sporta apģērbs, tad tajā ģērbies visa vienā zīmolā (t.i. nike, puma u.c.) vai arī tam galīgi nepievērs uzmanību?
4) Parastais vai sporta krūšturis?
5) Vai vienmēr pēc nodarbībām ej dušā?
6) Kā ar kosmētiku? Jā/nē? Ņem nost/speciāli krāso?
7) Kas vēl bez sporta tērpa ir tavā sporta somā?
8) Vai tu centies neēst pirms un pēc nodarbībām? Vai ir kas cits, ko centies ievērot un sekot līdzi?
07.11.2012 13:46 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
1.) nē, vienkārši liela, ādas zoma ikdienas vajadzībām pluss sportam.
2.)melnas bikses, parasts krekliņš
3.)pilnīgi vienalga, nejaušības pēc ir Puma botas un zeķes, vienīgais saskaņotais
4.)sporta
5.)JĀ!!
6.)kas ir bijis pa dienu, tas paliek
7.)viss tas, kas ikdienā
ēdu pirms, pēc neēdu 2h, jo trenere tā ieteica, lai gan par to katram savs vedoklis, jāklausa organisms.
07.11.2012 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1. jā.
2. bikses apmēram šādas, maiciņa parasta, krūšturis gan sporta, apavus vleku skriešanas.

3. neģērbjos vienā zīmolā, bet man tas galīgi nav svarīgi. skatos, kas man patīk un ir vajadzīgs
4. sporta.
5. vienmēr
6.kā no darba nāka, tāda eju. ne ņemu nost, ne piekrāsoju klāt :D
7. kas man tur ir? matu suka, šampūni, želejas, dušas čības, dvieļi, nez kas vē...
07.11.2012 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ā, vēl 8. neēdu apmēram 2 stundas pirms un pēc.
07.11.2012 13:57 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
1. sporta soma - jā, man ir speciāla sporta soma. Ja eju sportot pa taisno no darba, tad man ir līdzi arī ikdienas soma

2. spota tērps - krekliņš un šorti. Lietoju paplatus šortus virs ceļgala, tuvākā laikā papildināšu ar pusgariem, pieguļošiem šortiem.

3. jā, pamatā ģērbjos viena zīmola apģērbā - adidas. Nu zeķes ne vienmēr atbilst, bet tā viss pārējais ir adidas

4. Sporta krūšturis

5. Jā, vienmēr eju dušā, bet ne vienmēr mazgāju matus. Sporta klubu fēni mēdz būt katastrofāli

6. Eju ar dienas make-up, ko pēc nodarbības un dušas notīru nost.

7. Somā bez tērpa mani ir somiņa ar mazgāšanās līdzekļiem, ķermeņa losjonu, kosmētikas notīrīšanas līdzkeļiem un matu gumijām. Dvielis un čības. Atsevišķiem līdzekļiem neņemu pilnos iepakojumus, bet paraudziņus vai atleju mazos trauciņos.

8. Obligāti ieēdu kaut ko 2-1,5h pirms sporta kluba. Vienmēr ņemu līdzi ūdeni. Pēc nodarbībām ēdu nedaudz.
07.11.2012 13:59 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
1. Jā
2. Speciālais - krekliņš un garās sporta bikses, apavi skriešanas, ja eju uz dejām - parastas botas ar mīkstu, lokanu zoli
3. Apģērbs man ir pārsvarā ir no Pumas
4. Parastais
5. Protams :)
6. Parasti lietoju tikai kosmētiku acīm, to neņemu nost. Ja lietotu tonālo, to noteikti ņemtu nost.
7. Vienmēr līdzi dvieļi, dušas piederumi, ūdens pudele
8. Pāris stundas pirms nodarbībām neēdu, pēc - obligāti.
07.11.2012 14:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
1) man nav speciāla sporta soma, iztieku ar maisiņu;

2) man bikses līdzīgas kā piparene bildē, un ir speciāla sporta maika, kurā jau sporta krūšturis ir iekšā, jo agrāk gāju parastajā krūšturī uz aerobikām, bet nebija ērti, tagad forši nekas nekrīt ārā, botas nav īsti priekš aerobikas, jo eju uz zumbu un tur vajadzētu dejošanas, bet man kaut kādas parastās.

3) nu vispār man viss ir sakaņots nike, bet tas nebija speciāli, jo tā gadījās, bija mājās botas nike, tad piepirku klāt nike krekliņu, jo tas bija vienīgais tāds mans izmērs, un tad viena meitene piedāvāja bikses, kas izrādījās arī nike.

4) sporta krūšturis jau istrādāts iekšā krekliņā.

5) eju vienmēr dušā.

6)kosmētika uz sejas parasti palikusi no dienas, neņemu nost.

7) man vēl dvielis, dušas želeja, dezodorants.

Mēģinu paēst vēlākais aptuveni stundu pirms, bet paēdu kaut ko obligāti, jo vienreiz neēdusi gandrīz noģību.
07.11.2012 14:08 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
1) Nē.
2) Kokvilna nepatīk, labāk tie "sintētiskie" piegulošo sporta tērpu audumi. Patīk, ja viss ir piegulošs, nekas nekur neplandās.
3) Zīmolu saskaņošanai nepievēršu uzmanību. Eju sportot, nevis stilot.
4) Sporta.
5) Nē. Bieži nesasvīstu vispār, tad labāk mazgājos mājas savā dušā. Bet, ja ir bijusi arī kardioslodze, tad protams.
6) Ja esmu uzkrāsojusies, tad speciāli nost neņemu, nelieku tādu kārtu, lai kaut kas tecētu nost vai smērētos. Ja eju brīvdienu rītos, protams, neko nekrāsoju.
7) Ūdens.
Pirms neēdu 1,5 - 2 h, jo citādi nespēju pasportot. Pēc uzreiz uzņemu pārtiku ar augstu olbaltumvielu saturu.
07.11.2012 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
O, super, paldies :D Būšu sasmēlusi gudras lietas :)
07.11.2012 20:45 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.01.2009
Es te tā nedaudz iespraukšos ar savu jautājumu- gribētos dzirdēt kādu atsauksmi par F1 barona ielā, tātad subjektīvo patīk/nepatīk kas konkrēti?
un lai nav galīgs offtopiks, tad man pēc sportošanas parasti gribās apēst veselu zirgu.
07.11.2012 21:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Padalos ar info, ka adidas outletā Kr.Barona ielā ir atlaides (vismaz vakar bija ). Ienākusi jaunā kolekcija un iepriekšējiem eksemplāriem cenas ļoti labas.
Paradīze tur ir 12 UK izmēra nēsātājām - krekliņi par 5ls, jakas, šorti par 9ls
12.11.2012 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits