Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lamājat mani

 
Reitings 1
Reģ: 07.11.2012
Sveikas, dāmas. :)
Šo tēmu izveidoju, lai jūs nolamātu mani(saucat mani par stulbeni,jēlu olu vai jebko tamlīdzīgu :D), jo .. nu nekādīgi es nespēju aizmirst savu bijušo vīrieti.
Kopā bijām neilgi, bet laiks, ko pavadījām kopā, bija filmu sižetiem līdzīgs. Dejas zem zvaigžņotām debesīm līdz pat rītausmai, pirmie skūpsti, tauriņi vēderā, sajūta, ka esmu laimīgākais cilvēks pasaulē utt. Un kā jau tas mēdz notikt, no viņa puses pēkšņi viss beidzās.
Nebija pat oficiāls attiecību sākums vai beigas, viņš vienkārši pārtrauca man rakstīt, zvanīt.
Tiesa, tā kā mums ir kopīgi draugi, nākas satikt viņu ~2x mēnesī, no tiem arī uzzināju, ka viņš ir traki greizsirdīgs par to, ka pavadu laiku ar viņiem(īpaši uz diviem). Kad viņu mūsu kopīgajā kompānijā satieku, allaž viens un tas pats - ikdienišķas sarunas, samīļošanas uz atvadām, sekošana līdzi visam, ko (un ar ko) daru. Nezinu, cik tas ir nozīmīgi, bet jau aptuveni mēnesi viņš arī ir tas, kurš man nemitīgi raksta twitterī komentārus par maniem izteikumiem utt. Un es esmu vienīgā, kam viņš tos raksta. (Jā, pat to esmu ievērojusi. :D)
Saprotams, ka ar prātu saprotu, ka jāturpina dzīvot tālāk, jo par vīriešu uzmanību nesūdzos, tomēr - jau atkal attopos (aptuveni 5 mēneši pagājuši) viena pati ar asarām acīs, fiziski sāpošu sirdi un sajūtu, ka jebko atdotu, lai būtu blakus viņam. Muļķīgākais ir tas, ka man jau sen ir pāri 20, bet šobrīd jūtos kā pusaudze, kas ikkatrā viņa darbībā mēģina saskatīt kādu zīmi par labu man.
Un tagad komentāri laiks. Kā lai aizmirst? Jo neizskatās, ka tur vēl kaut kas varētu būt, bet viņa nemitīgā atgādināšana par sevi soc.portālos un dzīvē mani dara traku.
07.11.2012 01:35 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tev ir pāri 20? really?
07.11.2012 01:39 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Iepaziisties ar citiem viirieshiem, ej uz randinjiem. Tas ir vieniigais. Savaadaak neaizmirst. Nekaadas sedeshanas ar draudzeneem kkur vai hobiji neliidzeees. Tikai un vieniigi jauna aizraushanaas - cits viirietis.
07.11.2012 01:41 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
07.11.2012 01:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cilvēkam sirds sāp vienmēr neatkarīgi no vecuma, vai tev ir 15, 20 vai 50 gadi. pie tam vēl, jo vairāk gadi tev, jo ilgāk sāpēs.
iesaku pašai baigi necerēt. pajautā beidzot, kāpēc viņš ar tevi pārtrauca attiecības. jūs tikai satiekāties?kopā gulējāt pa tusiņiem? nu tas pēc kā tāda izklausās. šķiet, ka nekā nopietnāka jums nav bijis. pajautā viņa, ko viņš vēlas, ja tev tik ļoti pastiprināti pievērš atkal uzmanību.
varbūt vnk muļķīga iemesla dēļ, iespējams, pārpratuma viņš tā uzvedies.
bet varbūt tagadējā uzvedība viņam ir tāda tādēļ, ka viņš ir ļoti privātīpašniecisks un greizsirdīgs, un, pat, neskatoties uz to, ka nevēlas būt ar tevi kopā, turpina būt greizsirdīgs. tas ir normāli. un ne vnm tas nozīmē, ka viņš vēlas atjaunot attiecības. viņam vnk skauž, ka bez viņa tavā dzīvē var ienākt kāds cits.
iesaku viņu nostādīt konkrēti fakta priekšā un pajautād visu. protams, bez draugu klātbūtnes. tad arī tev cerams pazudīs visas tavas šaubas un tu varēsi konstruktīvāk pieņemt lēmumu. pat, ja tas būs tev sāpīgs lēmums, tas ir jāpieņem. un ja tu sapratīsi, ka jums nevajag būt kopā, tad tā arī dari. paies laiks, bet ienāks tavā dzīvē arī kāds cits.
5 mēneši nav mazs laiks. tas nozīmē, ka tev pret viņu bija jūtas. bet tas nav arī pārāk liels laiks. es mocījos, kamēr izmocījos, pagāja apmēram 2 gadi vai vēl vairāk. kad es pieņēmu situāciju , kāda tā ir un sapartu, ka nevaru ik pēc kāda laika cerēt, ka varbūt kkas mainīsies, tad arī iemīlējos citā.
07.11.2012 14:26 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Hmmm.. es nesaprotu tu saki ka viņš tev paŗs'taja rakastīt, bet twitteri vēl raksta? Un kad satiki viņu pēc pēkšņās nerakstīšanas neizrunājāties?
07.11.2012 14:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
šitais man atgādina, kad man bija kādi padsmit gadi. viens apvainojas un neraksta. otrs izdomā, ka tam ir vienalga un sevī sēro, lai gan patiesība ir pavisam kur citur. iemācies runāt. ja viņš nerunā, tad vismaz esi tu tā, kas runā un iemāci arī viņu. savādāk, kā jūs taisaties būt kopā? ar kkādiem acu skatieniem vai vēl nez ko?
07.11.2012 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
NeDAUDZ atgādina bērnudārzu, nevis pieaugušus cilvēkus, piedod.
Visnormālākais būtu izrunāt konkrēti kas un kā, un tad arī nebūs jādzīvo ar miljons jautājumiem prātā ;)
07.11.2012 15:06 |
 
Reitings 99
Reģ: 17.11.2009
Karel,kā tas ir iespējams?Es sāku lasīt,un liekas,ka lasu par sevi un savu bijušo vīrieti..
Vai vārbūt,mums ir viens bijušais vīrietis ? :D
07.11.2012 15:26 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Ieteiktu, ka vajag izrunāties, lai būtu mierīga sirds. Kaut gan pašai bija līdzīga situācija, sarunājām tikties, izrunāties. Pēc tās tikšanās biju vēl dziļākā "pakaļā", jo atkal biju skatījusies viņam acīs un sapratu, ka nekad viņu nespēšu aizmirst.
07.11.2012 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits