Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

es mīlu visus

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
meitenes , ko darīt? man ir puisis, bet es neko vairak nesaprotu. katru dienu gadās kada situācija, darba vai skolā, kur kāds cits virietis piesaista uzmanibu ar savu attieksmi. liekas, ka es speju atrast kontaktu pilnigi ar ikvienu. es esmu tik loti apmulsusi, ka sevi vairs nesaprotu. vnk - es smaidu runajot ar visiem, man ir tada ka cilvekmilestiba pret visiem, katra var atrast kaut ko tadu, kas nav citaa. tas attiecas ar uz tiem parejiem viriesiem salidzinajuma ar manu draugu. ko man dariit? vai jums ir lidzigi gadijies dzive?
06.11.2012 20:48 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tu taču esi jauna, vai ne? Gan jau neesi pietiekami izskrējusies, izflirtējusies utt., neesi arī pieaugusi pietiekami, ja parastas simpātijas sauc par "es mīlu visus".
06.11.2012 20:54 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Attiecības ir izvēle būt ar vienu partneri. Bet par cik esi jauna, iespējams, ka vel nēesi atradusi tādu, kas patiešām būs "tas īstais".
06.11.2012 21:00 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
nē, nu es pārspīlēju, protams. ar to vārdu mīlu. bet vnk speju atrast kontaktu ar ikvienu, tas mani loti biede, jo zinu, ka lieku daudziem sacereties uz sevi. man tas sanak pilnigi dabiski, ta koķeteshana ar viriesiem.
bet tas nozime, ka nevaru lauties attiecibam ar konkreto puisi? vai tas ir labi, ka ar visiem man raisas sarunas, tapec domaju, ka tadu isto man visu muzu nesastapt, bus tikai tas, kuru es velesos un viss...
06.11.2012 21:07 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Vajag sekot līdzi savām darbībām un rīcībai, un vārdiem tad. :D
06.11.2012 21:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
+++ cloo.
tev taču ir PUISIS. nu tad seko līdzi tam, ko dari.nekoķetē ar visiem. tev patiktu, ka tavs puisis tā darītu?labi, ir patīkami, k atev pievērš uzmanību utt, bet tomēr.. tad gaidi to no sava drauga, nevis no citiem. nu pati savu draugu noliec vienā līmenī ar citiem. ar ko tad viņš atšķirās no pārējiem?ar to, ka guļat kopā? nu c`mon. tev pret viņu ir jājūt mīlestība, nu vismaz , ja tam pa agru, tad lielākai patikšanai. un tas nav tā, ka tev tas dabiski sanāk. tu vnk sevi nekontrolē. domā līdzi tam, ko dari. un nevar būt tā, ka tu nesaproti. tā esi tu. kad sabruks tavas attiecības, kad ar visiem flirtēsi, būs jau par vēlu kost pirkstos.
07.11.2012 14:05 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Man doma par "īsto un vienīgo" liekas muļķīga. Tas ir tikai normāli, ka Tev patīk un ir simpātijas pret daudziem cilvēkiem, manuprāt, te nemaz nav jānodala dzimumi.

Bet spēlītēm un koķetēšanai Tev pašai jānovelk robežas, citi cilvēki nav Tavas spēļmantiņas.
07.11.2012 14:17 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Man arī paziņu lokā ir šāda tipa sievietes..2 gabalas.
Visiem viņa aptīk, uz ielas ejot, visi ar viņu runājas, klubos/bārot utt, visi viņai smaida,mašīnas pīpina, paejot garām visi veši skatoeitesuzviņas pēcpusi, visiem ar viņu ir interesanti..karoče riktīga seksbumba. Ar pašpārliecinātību viss kārtībā.
Tikai reizēm tās ir iedomas.:D
07.11.2012 14:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu nevar būt simpātijas vienādas kā pret savu mīļoto cilvēku, tā arī pret svešu vīrieti. tad jau tikpat labi var kopā dzīvot arī ar svešo, ja pret viņiem ir vienādas simpātijas. pret savu puisi ir jābūt dziļākām simpātijām. man vnk tādas domas tagad nav, ka es varētu ar kādu koķetēt. man jau nepatīkami ir, kad kāds vīrietis man par tuvu pienāk un cenšās pieglaimot kko. un es nekādā gadījumā netaisos tādā brīdī koķetēt.
ir jāsaprot, vai tu cilvēkus uztver kā draugus, tas ir vienādi gan sievietes gan vīriešus vai arī tikai vīriešus kā seksuālus objektus. un pašai jāizdomā, kāda veida simpātikas tev ir pret pārējiem vīriešiem.
07.11.2012 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits