Attiecības ar mammu

 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau, meitenes! :)

Šodien viena vecāka kolēģe, kura parasti ir tīri feina, ja neņem vērā tieksmi visus nevajadzīgi pamācīt, uzvedināja uz domām par meitu attiecībām ar mammām.

Cik tuvas ir jūsu attiecības? Prasāt mammām padomus, stāstāt savus pārdzīvojumus?
06.11.2012 12:39 |
 
Reitings 212
Reģ: 29.01.2009
Katevate - mēs esam vienaudzes, man arī 19. Paldies,par iedrošinājumu! :) Jā, es saprotu, ka lēnām jākāpj pāri šim aizvainojumam. Man gan nesanāk mammu tik bieži satikt, jo mamma atbrauc uz LV un drīz atkal uz ārzemēm jauna darba meklējumos. Cenšos būt iejūtīgāka un saprast kā viņa jūtas, iejusties viņas ādā. Domāju, ka ar laiku sakārtosies viss.
06.11.2012 21:30 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Man pašai ar mammu arī ir lieliskas, tuvas un mīļas attiecības, līdzīgas kā viņai ar viņas mammu - manu Omi. Man patīk viņai izstāstīt savas ikdienas gaitas, pārdzīvojumus - stāstu visu svarīgo, kas ar mani notiek un viņa man arī. Vienīgais, par ko nerunājam, ir intīmās attiecības - par to runāju ar savu vīru un neuzskatu, ka kādam citam tas, kas notiek mūsu guļamistabā būtu jāzina. Man liekas ļoti forši, ja meitām ir tuvas attiecības ar mammām, tāpēc šodien īpaši sadusmojos uz kolēģi (joprojām esmu nikna!), kad viņa sāka teikt, ka esmu pārāk atkarīga no mammas (viņas ir pazīstamas, bet ne draudzenes) un ka mums ir pārāk tuvas attiecības, ka neesmu pietiekami pieaugusi un tas, ka esmu precējusies arī neko nenozīmējot šajā sakarā. Un tas viss sākās, kad pārspriedām šovu precamies un es teicu, ka man likās dīvaini, ka vienā no šoviem meitene bija atnākusi ar māti un viņas mamma neļāva meitai pašai izteikties pat par intīmajām attiecībām ar viņas bijušo vīru.

No vienas puses - vai nav vienalga, ko kaut kāda kolēģe domā, bet no otras - mani ļoti aizskāra un sadusmoja tas, ka kaut kāds sievišķis atļaujas izteikties par manām attiecībām ar maniem ģimenes locekļiem un vēl strīdēties, ka man tav taisnība! Nu kāda gan viņai daļa gar mani un manu mammu?! Pilnīgi gribējās pateikt - nesaki, ko man darīt, un es neteikšu, kur tev iet! :D Bet nepateicu neko, jo tobrīd biju spējīga tikai "uzbraukt", bet tā kā viņa ir gados vecāka, nolēmu labāk paklusēt...

Jāpiebilst, ka dzīvoju atsevišķi no vecākiem, esmu precējusies, pati pelnu kopš 17 gadu vecuma. Nu kur šeit atkarība no vecākiem? Eh....
Paldies, ka uzklausījāt manu dusmu izvirdumu un paldies par jūsu viedokļiem! Liels prieks par meitenēm, kurām ir tuvas attiecības ar mammām :) Tā taču ir dikti forša sajūta, ka uz mammu var vienmēr paļauties, vai ne? :)
06.11.2012 21:30 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Priecāšos dzirdēt jūsu komentārus arī par šo situāciju ar manu kolēģi :)
06.11.2012 21:34 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
Peerliit, ja veelies uzraksti man PM, bet vispaar, jaa.
veeljovairaak, ja mammiite dodas pelniit citur. Iedomaajies, ka vinja, kad biji maza, tevi nespeeja izaukleet, jo straadaaja t.i. pelniija naudinju tev eeshanai un labaakiem apstaakljiem. Tikai tagad es pati to saprotu, bet kad biju tiineidzheris, tad taa bija nr.1 dusma, kgan es neapjautu no kaadas bedres mamma mani bija izvilkusi.. iegraabaas krediitos, toties dziivojaam siltumaa un plashumaa. Tagad pati kad varu paliidzu mammai kko iegaadaaties un iedot kaadu lieku naudinju.. :)
06.11.2012 21:34 |
 
Reitings 212
Reģ: 29.01.2009
Katevate, man prieks par Tevi, ka esi pārvarējusi šo aizvainojumu. Droši, ka mūsu situācijas atšķiras niansēs, bet es ar centīšos pārvarēt sevi. :)
06.11.2012 21:54 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Agrāk sliktas, tagad tik uzlabojās un uzlabojās :)
Varam parunāties,paklačoties, lai gan zinu ko varu un ko labāk noklusēju.
06.11.2012 21:56 |
 
Reitings 287
Reģ: 20.10.2010
Man ar mammu ir ļooti labas attiecības. Gluži par puišiem nerunājam, bet par visu citu 10x dienā sazvanamies un reizi mēnesī satiekamies. :) Zinu, ka varu uz viņas paļauties un, ka viņa kritīs un celsies par mani vai maniem brāļiem. Mīlu viņu ļoti ļoti.
06.11.2012 23:14 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.10.2012
man ar mammu ir ok] :) vēlētos jau sirsnīgākas tās attiecības,bet nu ir labi kā ir. nav gan tā,ka varu stāstīt par dažādiem dzīves sīkumiem. zinu,ka,ja man būs meita,tad gan būšu tāda mamma,ar kuru varēs parunāt par dajebko. :)
06.11.2012 23:51 |
 
Reitings 289
Reģ: 22.04.2012
Man iekšā ir divas dusmas uz mammu, jau gadiem, un kā netieku pari tā ne. Vienreiz tikai esmu viņai ar to uzbrukusi un pietika laikam lai saprastu, bet labot tur neko nevar.
Mūsu attiecības atkarīgas no garstāvokļa - ja es esmu uzvilka mēs noteikti sakasīsimies. Varam arīnerunāt mēnešiem, bet kad sākam runāt tad tā itkā nekas nebūtu bijis. Dzīvojam katra savā valstī, tā kā tiekamies 2x gadā.

Vienīģais cilvēks kuram esmu zvanījusi vairākas reizes, naktīs, noraudājusies, pārdzīvojusi utt, un ir arībijušas reizes kad esmu pa pāli zvanījusi un apmēram nosaukusi savu atrašanās vietu, lai brauc nogādāt mani mājās. Bet tā ir gadījies tikai divreiz.

Bet vispār jā - vienīgais vienīgais cilvēks , vienalga kādas būtu mūsu attiecības, kuram es varu zvanīt nakts vidū un raudāt un teikt cik viss ir slikti. Un ja arī viņa guļ- viņa vismaz klausās ko saku.

ļoti beiži atšķiras domas. laigan savā ziņā arī abas esam stūŗgalvīgas un tapēc arī strīdamies. Vēl tas ka no mazotnes esmu audzināta kā vienīgais bērns ģimenē, tapēc man joprojām ir niķis -es gribu un man vajag. Un tad gan spalvas iet pa gaisu, jo viņa uzskata tāpat :D
06.11.2012 23:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ir normālas sadzīviskas attiecōbas ar mammu , bet nav īpaši tuvas, jo mūsu uzskati atšķirās ļoti daudzos man būtiskos jautājumus, pat , var teikt, ka pasaules uztvere. ja viņa dzīvei ir lielāka mantiska nozīme, tad manā ir pats cilvēks un attiecības. līdz ar to es viņas padomus nemaz nevēlos uzklausīt. un tā arī pasaku. esmu pateikusi, ka, ja man būs nepieciešams padoms, tad to arī pajautāšu. par sirdsāpēm es labāk parunāju ar draudzeni. kkā viņam ir līdzīgi uztvere, nekā manai mammai.
07.11.2012 14:41 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Kops nedzivoju lv, ir loti labas..
Kad dzivojaam kopaa un vel mans drsugs pa vidu, bija sausmigas attiecibas.
Nav taa, ka stastu visu, negribu, lai uztraucas..
Bet taa viss ir lieliski...
07.11.2012 14:43 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu jau diskusijā izteikusies, bet vienalga gribu pateikt - ļoti mīlu savu mammu. :) Šodien pusdienlaikā satikāmies, pļāpājām, viņa skatās uz mani un smaida - liekas, ka vēl vakar veda mani uz skolu, bet tagad mēs apspriežam pretgrumbu krēmus. Sapratu, ka mēs esam ļoti mainījušās. Kādreiz man mamma bija vienkārši mamma, kas mēdz uzkrist uz nerva. Tagad viņa man ir mīļākais cilvēks.
07.11.2012 14:48 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Ļot labas.. palīdzu cik vien spēju.. un viņa man tāpat .. varu izkratīt sirdi (tik tagad zinu, ka nedrīkst pārāk daudz, lai nav smagi arī viņai) varu uzticēt visus priekus ... principā varam runāt atklāti ...

jo retāk tiekamies, jo vairāk saprotu, ka man ir lieliski vecāki.. jo īpaši mamma ir superīgs cilvēks!
07.11.2012 14:49 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Bija periods, kad nevarējām galīgi sadzīvot. Vislaik bija nemitīgi strīdi, kašķi, pārmetumi un piezīmes. Prieks, ka tagad viss ir mainījies un esam palikušas ļoti tuvas, kā draudzenes, lai arī mēs pēc rakstura un dzīves uztveres esam ļoti dažādas, esam abas iemācījušās respektēt un cienīt to. Regulāri sazvanamies, jo man ir svarīgi viņai pastāstīt kā man iet, kā arī svarīgi zināt, kas viņai jauns utt. Mamma man viennozīmīgi ir vismīļākais cilvēks :)
07.11.2012 14:54 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Man ar mammu ir tādas pašas attiecības kā raksta autorei, visu izrunājam un esam atklātas, viņa ir mans draugs, vienmēr tāda ir bijusi, tētis mūsu ģimeni pameta, kad man nebija pat gadiņš, tāpēc attiecības ar mammu ir ciešas un mīļas, man patīk. vakar arī ejot mājās ap 22 pazvanīju, lai parunājas ar mani kamēr aizeju līdz mājām... :) lai gan esam tālu viena no otras un tiekamies reizi mēnesī, sazināmies katru dienu skype pa darba laiku, un pāris reizes nedēļā sazvanāmies. es arī ļoti mīlu savu ģimeni. :)
07.11.2012 15:15 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012


Es tieši tāpat esmu darījusi! :D Vienreiz pat zvanīju divos naktī, jo savā trakajā vecumā ballītes vidū iecirtos, ka man jāiet mājās, bet pašai 2km caur mežu iet bija bail :D
07.11.2012 15:33 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Mamma man ir vistuvākais cilvēks.Mēs daudz runājam.Tomēr ir lietas,ko es viņai nesaku.Tam man ir draudzenes.Ik pa laikam pakašķējamies,jo dzīvojam kopā.Domāju,ka mūsu attiecības uzlabosies,kad izvākšos un apprecēšos,man būs bērni.Jo tagad viņa ir tā lielā vistu mātīte,kas uztraucas par bērniem un grib kā viņiem labāk,nemaz nezinot kā es jūtos un ko es gribu.Bet tādas jau laikam ir tās mammas. :D
07.11.2012 15:40 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Nestāstu un neprasu padomus. Pati vienmēr redz, kad kkas notiek un pati arī stāsta kā būtu labāk. Attiecības ir ok. Dažreiz gan pakašķējamies. Bet tagad bieži kopā braucam uz baseinu, un vēl šur tur. Gribētu arī aizvest viņu uz teātri. Jāsazīmē plāns mammas izklaidei.
07.11.2012 15:48 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Labas :)
Ja kādreiz man kas kaiš, mamma uzreiz to var pateikt..
It īpaši tagad kad gaidu mazuli, tad.. esam vēl vairāk satuvinājušās, un man rodas tāda sajūta, ka beidzot saprotu, ka "mamma ir tikai viena' :)
Un es noteikti zinu, ka mūsu attiecības vēl uzlabosies.. :))
Manējā ir pati labākā :)) (love)
15.11.2012 19:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)