dīvaini

 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ar savu ilggadējo draugu esam šķīrušies jau vairāk kā 5 gadus... es biju šķiršanās iniciators un traki laikam sāpināju to čali, bijām kopā 5 gadus... viss OK, pēc viņa man bija cits puisis un tagad ir vēl cits... tā kā mums ir kopēji draugi ir sanācis saskrieties.. nu attiecības itkā labas, sasveicinamies un tā... visu šo laiku man viņš stāvēja gan FB gan DR.lv draugos, protams nekādi draugi neesam bet nu, kāpēc lai dzēstu laukā... tad nesen pamanīju, ka viņš man ir draugu draugos vairs nevis draugos...

Tā kā kādus 5 gadus mana klātbūtne viņa draugu sarakstā nebija viņam traucējusi ( un viņš man arī, lai gan 100 gadus nav man tur vajadzīgs, jo nav nekas runājam), tad tagad sapratu kāpēc tā... viņam uzradusies jauna draudzene ( par ko esmu totālā sajūsmā, jo man likās ka esmu tam čalim salauzusi sirdi tā, ka viņš sievietēm nemūžam vairs neticēs). Nu tad loģiski secinot jaunā draudzene droši vien likusi izdzēst...

Ko jūs par to domājat? Cik greizsirdīgas esat uz savu puišu bijušajām ( kurām totāli vienalga par savu bijušo) ? Esat savējiem ko tik muļķīgu likušas darīt un ja jā kāds no tā labums? Man tas likās tik smieklīgi muļķīgi, ka esmu samulsusi.. bet varbūt lielākai daļai te šķiet OK šādas prasības puišiem izvirzīt...
05.11.2012 17:27 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Tagad neesmu vairs greizsirdīga,jo viņai jau vīrs un bērns.Agrāk arī nebiju greizsirdīga,vairāk tracināja,ka zvanījās viņam un nelika mierā,lai gan pašai jau bija puisis.Un vēl teica,ka es esot stulba un baidos par manām un puiša atiiecībām,jo viņš it kā mīlot viņu,ka es aigi greizsirdīga uz viņu utt.Tad es tik smējos-lai jau domā,ko gribēdama.Viņai liekas,ka viņa ir supersmuka,super nezin kāda,lai gan tālu tas no patiesības.
09.11.2012 15:13 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Nav jau jēgas prasīt, lai izdzēš, ja negribēs ar to meiteni pārtraukt sazināties, tad ir vēl telefoni, e-pasti, citi portāli utt. Protams, ja viņa ir uzmācīga muša, kas vienpusēji aktivizējas, tad gan vajag piespert kāju pie zemes. Bet normāls vīrietis pats sapratīs, kad ir laiks dzīvot tālāk. Kāpēc jātur draugos bijušie? Es arī savējos neturu draugos, lai gan draugs pat nezina, kuri tie ir un neinteresējas, tāpat kā es nezinu viņa bijušās un neplānoju zināt vai bijušo tagadējās. Pienāk brīdis, kad viens posms ir pagājis un nav ko slapstīties bijušajiem apkārt. Tāpat, ja top jauns albums, iebāž degunu uz "draudzības" pamata. Kas bijis, izbijis. Un, kad kāds skolasbiedrs vai paziņa apprecas un mani izmet no draugiem, es nodomāju, ka pilnīgi pareizi arī izdarīja.
09.11.2012 15:44 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Roxy,uzdzini man dusmas ar šo tēmu :D Man vienmēr šī tēma uzdzen dusmas :D
09.11.2012 15:47 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Saprotu Noslēpumaino, manam draugam arī pirms mani bija itkā tikai draudzene, kas pūderēja smadzenes, ka viņš ir pelnījis labāku par mani (protams, varu iedomāties, kura tā labākā viņasprāt bija), un vēl lišķējās klāt arī ar stulbajām standartfrāzēm, ka viņa par manu draugu tā "priecājas", ka viņš ir ar mani, lai tikai izošņātu mūsu attiecības. Riebjas tādas divkoses. Bet viņam ilgi nepiekāpa, ka viņa ložņā speciāli pa portāliem sūtīdama dāvaniņas, pielīzdama, glaimodama, lai sanaidotu mūs, padarītu mani greizsirdīgu. Tēloja, ka viņai ir draugs, aiz kura slēpties, kad draugam sāka nepatikt un šķist par traku. Smieklīgas tādas.
09.11.2012 15:58 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.10.2012
Vienīgais ko esmu aizliegusi ir vadāt savu bijušo uz darbu, jo viņa nebija pa ceļam un speciāli brauca viņai pakaļ, protams maksāja pa ceļu, bet tas tāpat bija finansiāli neizdevīgi
09.11.2012 16:00 |
 
Reitings 147
Reģ: 28.08.2012
Oh, es arī esmu likusi dzēst ārā un pati dzēsusi, ja nepatīk, ka kkāda bijusī visu laiku spiež "like" un komentē bildes, pie tam tās, kurās ir viņš viens pats, neviena "like", kur esam kopā. :D, bet tagad man liekas, ka tas bija totāli tizli (izņemot vienu gadījumu, kad izdzēsu bijušo, kura mani terorizēja).
09.11.2012 16:02 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
khmm,zini,visvairāk sāpīgitas,ka mums (man un puiša ex) bija viena mnikīrīte,pie kuras gājām..Iedomājies,viņa mani tur tā nodirsa-ka es jauna,ko viņš ar tādu,kā es varēšot darīt,ka smadzeņu man nav.Šito stāstīja reāli mani nepazīstot,neko par mani nezinot.Tas nekas,ka,kad dzīvoja pie mana puiša vecākiem,slēpa desu uz balkona,lai tik vecāki neapēd.Manikīrīte ir manas mammas labāka draudzene,tad nu pastāstīja.It kā jau pofig,bet tā,kā pilsēta nav leila,visi viens otru pazīst,ir tā patizli.Tapēc man šī tēma tāda sāpīga.
09.11.2012 16:05 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
oj,sorry par kļūdām,ātri rakstīju
09.11.2012 16:06 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Hahh... ceru, ak nesanāks būt šmigā kādreiz kādam no viņiem blakus, savādāk es zinu, ka nenoturēšios stulbi pajautāt

Negribu aizvainot vai kā , bet izklausās,ka tev mazliet "grauž ",ka viņš tevi ir izmetis no visiem soc.tīkliem, vairs nesveicinās , nepievērš pat mazāko uzmanību, un aiz visa tā stāv "ļaunā"draudzene.
09.11.2012 16:18 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
viena džeka bijusī ielogojās viņa FB un izdzēsa mani un vēl nobloķēja :D tikko atcerējos :D
09.11.2012 16:19 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Man būtu pofig,ja bijušais mani izdzēstu..Būtu tikai škrobe,ka neredzēs bildes,kurās esmu laimīga ar tagadējo puisi :D Jo viņam liekas,ka neesmu īsti laimīga :D
09.11.2012 16:20 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Man būtu pofig,ja bijušais mani izdzēstu

Tieši manas domas :D
09.11.2012 16:22 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man gan nebūtu pofig,nē nu būtu,bet man tāpat interesē,kā viņiem iet kādas izskatās nākošās džusītes(tīra ziņkārība ne greizsirdība) :D
09.11.2012 16:24 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Noslēpumainā, es gan nomainītu manikīri, esmu ļoti spītīga. Bet draugs jau visas viņas domas man tāpat izstāstīja, ka viņa mani gribot testēt kāda es esmu, nezin ar kādām tiesībām. Nezinu ko skuķis bija sadomājies, bet draugs beidzot saprata, kas viņa ir, cik zems intelekts un pats izmeta no draugiem. Protams, attiecības tādas pabojā. Bet nozīme ir tikai vīrieša rīcībai. Ja arī Tavējais viņu nolika pie vietas, tad milzīgs pluss viņam. Tādām tieši vīrietim ir jānorāda īstā vieta, citādi dzīves un attiecību normālu nebūs.
09.11.2012 16:26 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
nazīc,vot vai nē ir tā ziņkārība? :D Es pāris reizes apskatījos puiša bijušo(un sākumā es vnk skatījos,nezinādama,ka tā ir viņa bijusi,vnk bildes bija kkādas interesantas)laikam 2x apskatījos nezinot,ka tā bijusī un reizi vai 2,zinot,a viņa uzreiz sāka rakstīt manam puisim,ka es neesmu pārliecināta par savām attiecībām,ja jau skatos viņu :D nu kur loģika..Tā ir sieviešu ziņkārība!Joptv
09.11.2012 16:29 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
khmm,viņa vairs nestaigā pie viņas.Bet nu jā,pēc uzvedības viņa toč ir ''gudra'',daudz vecāka par mani,bet uzvedība kā 15 gadīgai meitenei
09.11.2012 16:30 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Bet es pavisam godīgi varu pateikt man interesē kā izskatās puišu bijušās un manu ex nākošās. Sievišķīga ziņkārība. Intrigas gan nekad neesmu vērpusi,pret mani gan ir vērptas :D
09.11.2012 16:32 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
bet to taču tu pati izdomāji, ka draudzene viņam lika. ļoti iespējams, ka tā nemaz nav. es, piemēram, metu no draugiem ārā tos, kas man īpaši izbesī ar kaut kādiem dienasgrāmatu tekstiem vai albumiem, iespējams, viņam bija līdzīgi vai vienkārši neredzēja jēgu tev tur atrasties
09.11.2012 20:19 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Menda

Nu jā protams var jau būt, ka tā dūdiņa nelika, vienkārši draugi saka, ka viņiem tur tādas attiecības, ka izskatās, ka varētu būt likusi...

Vienīgi nedomāju, ka tā bija vienkārša draugu attīrīšana no cilvēkiem ar kuriem nekontaktējas utt... jo arī no FB draugiem pazuda un skype arī kontaktu listē vairs nav... nu tā izskatās, ka ir tā piedomāts, lai pazūdu bez maz vai no zemes virsas. :D :D :D

Man gan tas neko diži nemaina, jo pat savu sievišķīgo interesi, kā Nazīc teica, nevarētu apmierināt, jo galerijas ar bildēm viņš nekad nav taisījis un licis... tā, ka nu jā drīzāk man bija jāizdzēš, jo ne man par ko ar viņu runāt, ne bildes palūrēt :D :D :D
26.11.2012 13:27 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.09.2012
Es vismaz dzīvoju šodienai un nākotnei nevis skatos uz pagātni. Ja ir bijis kāds puisis lai ir, nekas pret to nav, ar to jau viņš nekļūst par manu ļaunāko ienaidnieku :D

Par savām bijušajām, cenšos uzturēt draudzīgas attiecības, un man atkal vienalga ko mana meitene par to teiks :D
26.11.2012 13:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits