Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dīvaini

 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ar savu ilggadējo draugu esam šķīrušies jau vairāk kā 5 gadus... es biju šķiršanās iniciators un traki laikam sāpināju to čali, bijām kopā 5 gadus... viss OK, pēc viņa man bija cits puisis un tagad ir vēl cits... tā kā mums ir kopēji draugi ir sanācis saskrieties.. nu attiecības itkā labas, sasveicinamies un tā... visu šo laiku man viņš stāvēja gan FB gan DR.lv draugos, protams nekādi draugi neesam bet nu, kāpēc lai dzēstu laukā... tad nesen pamanīju, ka viņš man ir draugu draugos vairs nevis draugos...

Tā kā kādus 5 gadus mana klātbūtne viņa draugu sarakstā nebija viņam traucējusi ( un viņš man arī, lai gan 100 gadus nav man tur vajadzīgs, jo nav nekas runājam), tad tagad sapratu kāpēc tā... viņam uzradusies jauna draudzene ( par ko esmu totālā sajūsmā, jo man likās ka esmu tam čalim salauzusi sirdi tā, ka viņš sievietēm nemūžam vairs neticēs). Nu tad loģiski secinot jaunā draudzene droši vien likusi izdzēst...

Ko jūs par to domājat? Cik greizsirdīgas esat uz savu puišu bijušajām ( kurām totāli vienalga par savu bijušo) ? Esat savējiem ko tik muļķīgu likušas darīt un ja jā kāds no tā labums? Man tas likās tik smieklīgi muļķīgi, ka esmu samulsusi.. bet varbūt lielākai daļai te šķiet OK šādas prasības puišiem izvirzīt...
05.11.2012 17:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Manu domāšanu šie jautājumi vispār nenodarbina, man vienalga, kas ir mana drauga draugu vai telefona kontaktu sarakstā. Vienalga, ar ko viņš apstiprina draudzību un ar ko izdzēš.
05.11.2012 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Es arī esmu greizsirdīga. Pieļauju, ka arī man nepatiktu bijušās viņa draugu lokā. Bet paniku neceļu, jo viņš par savām bijušajām nerunā, zinu tikai vienu :D
05.11.2012 17:31 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nesekoju saviem bijušiem, paralēliem un esošiem FB, DR.lv, cosmo utt. :D
05.11.2012 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Es pat nezinu kā viņu sauc, kur nu vēl kā izskatās. Man arī ir vienalga, jo viņa ir bijusī, bet es esmu tagadējā. :)

Protams savādāk būtu, ja viņa regulāri mums traucētu, bet par laimi tā nav. Ja viņa viņam ir draugos, lai ir, tāpat zinu ka manējos draugos labi ja reizi mēnesī ieiet. :)
05.11.2012 17:33 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Bija domāts manējais. :p
05.11.2012 17:34 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Bāc meitenes es tak nesekoju viņma līdz... man vienk kā ieeju draugos rādās draugu draugi ( tās dažas bildītes priekšā), skatos un domāju, kā tad tā pārlecis, ka rādās draugi... bet tad sapratu, ka blakus bildes nav manu draugu un, ka šis tagad draugu draugos... nejau speciāli sekoju kādam līdz... man darbā ir garlaicīgi, bet ne TIK ļoti :D
05.11.2012 17:35 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Man arī šādas lietas neinteresē. Nav taču tie sociālie portāli tik svarīgi.
Paziņa, vīrietis pāri 30, ar kuru sen atpakaļ pārgulēju un kurš manam vīram besī, kādu laiku aicināja mani draugos. Neapstiprināju, lai vīrs nebesās (re, viņš ir greizsirdīgs :D ). Pirms tam mēs ar to paziņu šad tad tāpat sarakstījāmies, bez būšanas draugos viens otram. Nesen kko viņam rakstīju un jautāju, un šis neatbildēja :D Iedomājos, ka apvainojās, ka neapstiprināju :D
05.11.2012 17:35 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
nelieku neko dzēst,tas ir muļķīgi,esmu gana pārliecināta par sevi!

tā manā skatījumā ir slima greizsirdība jau.
arī pati nekad nedzēšu nevienu ārā,tomēr daļa manas dzīves un citreiz interesē,kā iet(normar robežās,protams)neesmu no cilvēkiem,kas pēc šķiršanās iet pāri otrā ielas pusē un nolād kaķa lāstiem.

manai draudzenei gan bija puisis,kas lika izdzēsties no draugiem pilnībā un lika dzēst ārā puišu nr no telefona,bija greizsirdīgs uz klasesbiedriem un pat mani(???!!!),kā arī bija ļoti neapmierināts,ka viņa bija zaudējusi nevainību pirms viņa nevis taupījās viņam(vot šitais ir neloģiskuma kalngals)
05.11.2012 17:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es traka paliktu, ja pārskatītu, kādas meitenes draugam ir draugos vai telefonā. agrāk es skatījos, kādas meitenes ir puisim utt. tas ir , bijušajiem puišiem. tagad nē. vnk tā ir nejēdzīga laika šķiešana un es neiešu par katru prasīt, kādēļ viņa tev ir draugos. lai jau būtu, ka tā ir kādreizējā draudzene. un kas par to? tas, ak viņa nav draugos, negarantē, ka nesarakstīsies ar viņu. kā arī, ja sarakstītos, no sākuma ir jānoskaidro, par ko ir viņu sarakste.
es tagad pati gribu attīrīt savu draugu loku no personām, kas man nav īsti draugi, kā arī no bijušajiem
05.11.2012 17:42 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man šķiet, Tu nedaudz pārspīlē, domādama, ka tā meitene likusi viņam izdzēst. varbūt viņam uzradās draudzene, un viņš pats, kuram tu arī rādies tajās bildītēs draugos, izdomāja, ka nav vērts tevi atstāt draugos, ja nekomunicējat, un izdzēsa. Vienkārši tāpēc, ka tā otra kļuva svarīgāka viņam par tevi, nevis ka kāda kut ko spiestu darīt
05.11.2012 17:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
mana viena draudzene gan izskatījās drauga draugus un visus telefona nr. un lika paskaidrot, kā viņš pazīst tās meitenes. un, ja viņai nepatika skaidrojums, tad lika izdzēst viņas. faktiski gandrīz visas tika izdzēstas :D bet tas taču ir slimi :D
man vienreiz lika izdzēst visus kontaktus no telefona, atstājot mātes telefona nr un puiša tel.nr. protams, ka to neizdarīju. kad viņš ieminējās, ka pats to izdarīs, es gandrīz traka paliku :D
05.11.2012 17:44 |
 
Reitings 225
Reģ: 25.04.2012
Ne es zinu cik viņam bijušas, ne kā sauc, ne kā izskatās, bet pieļauju iespēju, ka facebook draugos viņam viņas tur ir. Viņš facebook sācis lietot pirms gadiem 5-6 un ir atzīmēts daudzās bildēs ar duadzām meitenēm, gan samīļojoties, gan apķerot utt. Bet kas ta man?! Pieļauju iespēju, ka es pat esmu iepazīstināta ar kādu no viņām un mēs esam bijušas kopējās draugu ballītēs, bet neviens taču nesaka "tā ir Anna, mana bijusī" un arī es speciāli neklūpu virsū un neokšķerēju un nemēģinu sazīmēt, kas ir kas.

Tā ir viņa pagātne un mani tad viņš nepazina un, kā pats saka, būtu vēlējies mani iepazīt jau pirms 10 gadiem, lai nebūtu bijis jātērē laiks/nervi/enerģija iepriekšējās attiecībās.

Virtuālo vidi vispār neuztveru nopietni. Mana attieksme būtu citādāka, ja viņš dien-dienā ar viņām tiktos pasākumos vai darba darīšanās.
05.11.2012 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Chiquitin, ja jau Tu nezini, kas viņas ir un kā izskatās, kā vari zināt, ka viņš ikdienā viņas nesatiek? :D
05.11.2012 17:46 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
esmu likusi izdzēst , bet tagad saprotu, ka tas nebija prātīgi darīts:D
05.11.2012 17:47 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Kaut kādā muļķajā dzīves posmā, pirms daudziem gadiem esmu tā darījusi (vienam puisim īdēju par bijušo draudzeni draugiem.lv draugu lokā līdz viņš izdzēsa). Tad man bija sakāpušas galvā čuras un tagad tas liekas smieklīgi.
Visi tak nobriestam domāšanā. Vairs neko tik stulbu nevarētu izdarīt. Tagad ir tieši otrādi -neesmu pat mazdrusciņ greizsirdīga. Īpaši jau uz bijušajām.
No tā vari secināt, ka viņa jaunā meitene ir vai nu jauna muļķe, vai arī saprātīgu vecumu sasniegusi nesaprātīga un nenobriedusi būtne. Tas arī viss.
Īpaši, ja tas čalis Tev vienaldzīgs, pasmejies un aizmirsti. :D
05.11.2012 17:50 |
 
Reitings 225
Reģ: 25.04.2012
parfait, you have a point! :D

bet nē, šaubos, jo sāka studēt maģistros ar pilnīgi jauniem kursa biedrim, tikko kā bija mani iepazinis un darbā ir pārsvarā vīrieši vai sievietes vecumā ap 40.
Kaut gan man tiešām pofig . Esmu pārliecināta par sevi un šīm attiecībām
05.11.2012 17:50 |
 
Reitings 141
Reģ: 04.08.2011
Man ir zināma viena meitene,kura izdzēsa sev no draugiem.lv un fb bijušo draudzeni,tad to izdarīja arī no mammas profila un visiem nākošajiem draugiem,ja viņi ar to bijušo draudzeni bija kaut kā pazīstami. :D
05.11.2012 17:50 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Kaut kad sen atpakaļ izdzēsu bijušo no draugiem un pēc tam vairs neapstiprināju. Bet puiša draugu loku neesmu okšķerējusi.. Zinu ka viņam ir daudz paziņu no dažādām vietām, darba un sporta aktivitātēm.. Un viņš draugos tāpat ļoti reti iet.. :D
05.11.2012 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nu es buutu prieciiga, ja puisim buutu nulle kontaktu ar vinja bijushajaam un vinjas pat vairs neeksisteetu, bet vinjam nav jaazina par manu slimiigo greizsirdiibu un tarakaaniem galvaa, taapeec, nee, nekad vinjam neko taadu neesmu luugusi.
05.11.2012 17:55 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
manam draugam ir bijusī draugos, neko neesmu likusi dzēst vai ko taml. kāpēc gan? bet viņa tāda dīvaina, kā izšķīrās no puiša, kura dēļ izšķīrās no mana drauga, uzreiz sāka rakstīt manam puisim. kā kkur satiek uz ielas tā vienmēr tēlo nez kādu draudzeni, bezmazvai sāk grābstīties. tas man tā liekas tizli. bet tā lai jau dzīvo savu dzīvīti :)
05.11.2012 18:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!