Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis no Nīderlandes!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Pagaidām pati neko nekomentēšu,tikai būtu interesanti,ja kādai ir attiecības ar puisi no Nīderlandes pastāstītu vai tā ir taisnība ka viņi nav romantiski,pret meiteni izturās vienlīdzīgi kā pret puisi,nekad neizmaksā,nekad īpaši neved uz randiņiem,nedāvina ziedus un ir saka visu ko domā ??
04.11.2012 06:34 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Reiz biju uz randinu ar puisi no Niderlandes. Nu...izmaksaja kino :D Bet tas arii viss un turpianums nekads mums nebija. Nebija ipashi romantisks nekas no musu randina :D
Man jau liekas, ka nevar pec viena stereotipa vertet visus konkretas valsts viriesus.
04.11.2012 07:57 |
 
Reitings 46
Reģ: 15.08.2012
Katram cilvēkam ir pašam sava personība, man jau liekas, ka nevar tā vienkārši ņemt un spriest pēc tautības. Ja VISI Nīderlandes vīrieši būtu tādi kā tu aprakstīji, droši vien, ka gandrīz nevienam nebūtu draudzenes/sievas. Un tā jau nu čist nav, manas draudzenes draudzene ir kopā ar nīderlandieti un arī vēl viena attālāka paziņa kādu laiciņu atpakaļ (varbūt viss notiek vēl joprojām) bija par mīļoto sev atradusi 1/2 nīderlandieti (neko sīkāk gan par attiecībām un tā nezinu).. tā kā laikam tik sūdīgi viņi jau nu nav.
04.11.2012 08:50 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Agrāk satikos ar nīderlandieti. Viņiem nav pieņemts tāds galantums pret sievieti, kā Latvijā, taču, ja būsi svarīga tam konkrētam vīrietim/puisim, tad viņš centīsies kā vien mācēs (ja vien uzzinās, kā vīrieši pret sievieti izturas Latvijā).
04.11.2012 11:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kārtējā diskusija, kurā tiek uzskatīts, ka visi tādas vai citas tautības cilvēki ir vienādi. Vai, vēl trakāk, ka visi "arzemnieki", vienalga vai lietuvieši, jaunzēlandieši, libānieši vai Nigērieši, ir visi vienādi, kamēr mūsu pašu bāleliņi - katrs savādāks.

Par jautājumu - man māsasvīrs ir Nīderlandietis, brīnišķīgs cilvēks, labs vīrs un tēvs, un zini, man pat nekad nav ienācis prātā painteresēties, vai viņam randiņu fāzē bija tendences kaut ko izmaksāt vai nē.

Kas tev, galu galā, ir svarīgs, tās rozes, kafija un kino, vai cilvēks?
04.11.2012 13:31 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Lauvēns,es to pamanīju ka nevienam vien tā ir pieņemts,ka neprot galanti izturēties.
08.11.2012 01:43 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nevis neprot, bet tāda kultūra. Tik pat labi tu varētu apgalvot, ka indieši neēd gaļu, jo neprot to pagatavot, nevis viņiem tā pieņemts.
08.11.2012 08:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits