Palīdziet ar kādu padomu.

 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
Sveiki, zinu, ka te ir daudz jauku un saprotošu meiteņu, kuras ir pieredzējušas.
Tātad īsumā izstāstīšu savu problēmu, un stāstu, kas mani nedaudz, vai pat nomāc.

Lieta tāda, ka ar puisi esmu kopā jau 2,5 gadus, sākumā viss bija ideāli, tikāmies kad gribēju, katru dienu, vienkārši lidoju, viss bija kā pasakā, tad nokrita rozā brilles, un vairs nebija tā kā sākumā. Esam gājuši pa kalniem un lejām. dažreiz pat liekas, vai man ir jēga vēl cīnīties par kko?
tagad sanāk, tā ka katrs dzīvojam savā pilsētā, jo es uzsāku studēt, un vinš palika manā pilsētā, kur es esmu katru nedēļas nogali.
no sākuma es domāju, kā būs, ka mēs nedēļu netiksimies, bet no sākuma gāja labi, pat likās, ka attiecības no tā, ka esam katrs savā pilsētā, ir uzlabojušās. Katras brīvdienas paliku pie viņa pa nakti, forši dzīvojāmies., kā arī, kad esam katrs citur, sarakstījāmies caur skype.
tagad ir tāds periods, ka caur skype viņš man uzraksta ļoti reti. negrib, lai es pie viņa palieku, jā , tā arī pasaka, ka negrib. es nesaprotu, kā var negribēt gulēt ar mīļoto, ja neesi redzējis viņu veselu nedēļu. tas viss, manuprāt, ir saistīts ar to, ka viņš tagad ir pievērsies kādia datorspēlei, kas , manuprāt, viņam ir svarīgāka par mani. negrib satikties, visu laiku spēlē to sasodīto spēli.. grrr, un vēl tāda lieta, ka es visu laiku apvainojos, viņš uzskata , ka par sīkumiem, bet nezinu vai tie ir sīkumi, ka viņam tā datorspēle svarīgāka par mani.
ko man darīt, lai viņš atkal mani grib kā sākumā? lai vēlas ar mani pavadīt daudz laika, interesējas vairāk, un lai vairāk izrāda mīļumu, mīlestību, utt?
varbūt kādu laiku pirmajai nerakstīt, gaidīt kad vinš uzrakstīs, kad sāks vairāk interesēties par mani? un kā viņam likt manīt, ka man ļoti nepatīk, ka viņš varteikt, visu savu brīvo laiku pavada pie datora ar savu spēli?????
03.11.2012 21:19 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Es arī esmu 100% pārliecināta,ka tā ir tikai spēle.
Tevis blakām pa nedēļu nav, viņš sev ir atradis nodarbi. Ieegājis azartā.
Kad manam draugam nebija darba, bet man bija, tad arīviņš sev atrada nodarbi mājās, ar ko kavēt savu laiku. Spēle. Līdz iegāja azartā un nespēja rimties pat vakarā un bieži vien man bija (tad nedzīvojām kopā) jāgaida stunda,kad viņš man atbildē uz sms..un tā katra sms, jo viņš bija tā iazrāvies,ka nespēja apstāties.
Protams,ka sākās konflikti utt...bet es strikti pateicu,ka,kas pēles viņš var spēlēt zils palikdams, bet lkad es ar viņu gribu runāt - mēs runāsim. Nu jau 2 gadikad ir miers....tagad reizēm pat gribētos viņu aiztriek pie pc,lai es varu mieriīgi paskatīties TV savus kanāus, nevis skatīties kā šis skrien pa kanāliem.:D
09.11.2012 10:55 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es ar esmu spēlējusi datorspēles,ja es tās uzsāku spēlēt man ar pohuj :D
viens mans ex to īpaši izjuta :D
Thank God man nav Xbox :D
09.11.2012 11:04 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Es inboxa kadreiz spēlēju,kur bija jānošauj z-svētku vecīši. Toreiz mani aiztikt neviens nevarēja :D
Tā pati ferma draugiem.lv. Tik smieklīgi,kad pieauguši cilveki saka,man jānovāc burkāni :D
A kādu spēli tavējais spēlē?
Es zinu,ka manējais spēlē tgd kkadu Diablo,un tur ir kkads tirgus vēl,kur var visādus zobenus tirgot un citas lietinas,viņš jau ar sito spēli ir nopelnījis 50 eiro -īstajā naudināL:)
Varbūt tavējais arī pelna?:D
09.11.2012 11:32 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.11.2012
Sveika!

Es varētu teikt, ka man ir lidzīga situācija..

Esmu ar puisi kopā jau vairāk kā 5 gadus.Bet jau kādu laiciņu dzīvojam kopā.
Domāju, ka mūsu attiecības uzlabosies, jo mēs būsim divi vien un varēsim darīt ko vēlamies. Bet, patiesība tāda, ka lielāko daļu laika pavadām katrs savā telpā.

Man gribās pavādīt laiku kopā pēc darba dienas, bet viņa vienīgās atrunas ir - es gribu atpūsties. Es saprastu, ka var būt grūtas dienas, bet tas ir pat brīvdienās.

Vinš nosēž visu vakaru pie datora un, kad mēģinu tuvoties viņs jau ir paspējis nogurt- gribot gulēt.

Pat liekot viņu mierā, es nevaru dabūt nekādu uzmanību no viņa.

Man patika salīdzinājums- "Jebkura sieviete ir pelnījusi vīrieti, kurš viņu ievēro un liek justies novērtētai. Nekad nevajag samierināties ar plastmasas aprocīti, ja tā vietā vari dabūt dimanta kaklarotu. "

Jo mazāk man pievērš neviltotu uzmanību, jo vairāk es domāju par šķiršanos.


Un ko darīt, ja plusā tam,viņš labprātāk skatās uz puskailām meitenēm internetā?
10.11.2012 16:54 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
kāpēc jūs vispār divarpus gadu laikā nesākāt dzīvot kopā? ja pārāk ilgi nedzīvo kopā, arī tas būt par iemeslu, kāpēc izjūk attiecības. mēs nevaram visu mūžu tikai satikties ar otru. attiecībām ir jāpāriet nākošajā etapā. ja tas nenotiek un tu domā, ka drīzumā nenotiks, tad nav vērts uzturēt šādas attiecības. es nerunāju šajā gadījumā par to, ka puses ir norunājušas, ka vajag izdarīt finansiāli to un to un tad dzīvosim kopā. bet varbūt, ka pat labi, ka nepaspējāt dzīvot kopā


nedzīvojam kopā, jo nav jau kur, viņš dzīvo pie vecākiem, un esam katrs savā pilsētā, nākošgad būsim vienā pilsētā, viņam būs dzīvoklis, tad jau redzēs kā būs tālāk. es jau ļoti gribētu ar viņu dzīvot kopā, bet kkad sen atpakaļ pateicu tādu frāzi- o, forši, tad jau dzīvosim kopā kad būs tev tas dzīvoklis, un atbilde bija - nē, jo viņš vēl esot par jaunu, un nav nobriedis kopā dzīvošanai, beeeeet nu redzēsim, kas viņam mazgās traukus, drēbes, taisīs ēst, u.c jo viņš ir sliņķu sliņķis!!!!
10.11.2012 17:26 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
Es inboxa kadreiz spēlēju,kur bija jānošauj z-svētku vecīši. Toreiz mani aiztikt neviens nevarēja
Tā pati ferma draugiem.lv. Tik smieklīgi,kad pieauguši cilveki saka,man jānovāc burkāni
A kādu spēli tavējais spēlē?
Es zinu,ka manējais spēlē tgd kkadu Diablo,un tur ir kkads tirgus vēl,kur var visādus zobenus tirgot un citas lietinas,viņš jau ar sito spēli ir nopelnījis 50 eiro -īstajā naudināL
Varbūt tavējais arī pelna?


nezinu, kkādas fantastikas, kur jānogalina visi, brrrrr, nepatīk tās spēlēs, un nauda viņam par to nenāk.
10.11.2012 17:27 |
 
Reitings 99
Reģ: 30.06.2012
puisis vel nav izaudzis :)
10.11.2012 17:28 |
 
Reitings 74
Reģ: 03.11.2012
puisis vel nav izaudzis

man ar tā šķiet, jo attiecībās es esmu daudz nopietnāka, un var teikt, tās vadu..
bet aiziet, es arī nevaru.....
10.11.2012 17:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits