Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izgāzīšu

 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Gribu pasūdzēties. :D
Tātad jau sen atpakaļ bija konflikts starp mums (es un vīrs) un vēl kādu pāri. Rezultātā mēs nebijām kādu gadu kontaktējušies. Uzradās viņi atkal ar vēlmi atvainoties. Uzaicinājumi draugos utt. Ok, vīrs pāris reizes satikās, bet tā arī nekādu atvainošanos nedzirdēja. Kontakti atkal sāka pazust. Izdzēsu to meiteni no saviem draugiem. Parādījās uzaicinājums atpakaļ. Neapstiprināju. Raksta man uz mammam.lv profilu, kāpēc tad man vīrs tā negribot ar viņu (meiteni) kontaktēties. Atbildēju godīgi, kas un kā. Šī sadusmojās, raksta - netraucēsim, lai veicas, ka viņai nav visa vaina jāgrūž virsū un ka neesam tīņi, lai strīdētos. Jāpiebilst, ka toreiz biju grūtniecības pēdējās nedēļās un biju novesta līdz histērijai. Par to viņa raksta, ka man nekas nebūtu noticis, kā TIKAI priekšlaicīgi dzemdējusi. Es atbildu, ka tikai atbildēju uz viņas jautājumu. Viņas atbilde - viņa neies strīdēties, ka esot augstākas lietas, ko darīt. Viss. Izdzēsa savu profilu. Nu kāpēc tad viņa meklē kontaktu, ja pēc godīgas atbildes ir šitāda reakcija. Jāsaka, ka to gadu, kamēr nekontaktējāmies, viņa bieži skatījās manu profilu, mainīja uzvārdu un lika viltus kāzu bildes, lai tikai pievērstu manu uzmanību. Kur loģika? Liekas, ka viņai deguns tik augstu gaisā, ka neko aiz tā vairs neredz.
Viens pluss tajā visā ir, beidzot liksies mierā. :D
02.11.2012 12:21 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Es ceru, ka kko sapratāt. :D
02.11.2012 12:22 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Kā var noviltot kāzas? :D
02.11.2012 12:26 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu tādus cilvēkus :D Gribas pajautāt, vai viņi zin, ka smadzenes ir radītas, lai tās izmantot.
02.11.2012 12:26 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Viņa vienkārši nav apmierināta ar notiekošo, ar savu dzīvi, sadarīto utt.
Nemāk risināt lietas tā, kā tas pienākas.
Viņa iespējams nezin, kā tas darāms. Tad nu dara, kā (ne)māk.

Tu tik vari skatīties uz to visu, kā teātrīti un dzīvo savu dzīvi tālāk.
02.11.2012 12:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es domāju, ka jāpārtrauc kontakti un viss, atnāca vēstule - izdzēs nelasot, pat ja gribās zināt, kas tur ir, protams, tādai pašai konsekventai rīcībai ir jābūt arī no vīra puses. Jo šajā situācijā man šķiet, pat ja tad, kad pāris/meitene lūgs piedošanu, piedod tu neesi gatava, tevī tomēr tā situācija izraisīja ļoti spēcīgas sajūtas, spēcīgākas nekā tu spētu to jelkad aizmirst, tāpēc, ko sevi mocīt, ignorējiet un viss, iesaistoties sarunās vai atrakstīšanās, ka draudzību turpināt nevēlieties, tas tāpat visu laiku velsies līdzi un kritīs uz nerviem.
02.11.2012 12:28 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
nazīc - caur māti gūgli. :D
02.11.2012 12:32 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
kāpēc tad viņa meklē kontaktu, ja pēc godīgas atbildes ir šitāda reakcija

Ir cilvēki, kas godīgas atbildes nespēj panest. Kas iedomājas, ka viņu sastrādātie mēsli tiks aizmirsti, jo "nav taču pieklājīgi" par tādām lietām skaļi runāt un to atgādināt. Un savā muļķībā iedomājas, ka tad citiem vajadzētu klusēt arī tad, ja viņi paši uzbāžas un jautā.
Skumji, ka cilvēki ir tik nožēlojami savās dzīvēs, ka nespēj samierināties ar to, ka izjukusi draudzība. Šķiet arī diezgan panaivi, ka viņa vēl jautāja ko tādu Tev. Pat nerunājot par to, ka nav vajadzīgs kāds īpašs iemesls vai attaisnojums (vienkārši nepatk, un negriu ar viņu draudzēties, tāpat bez dziļākiem iemesliem!), bet - vai tad nu viņa pati nejuta to, ka tas konflikts ir bijis nopietns. Nav gadījumā kārtējā seklā būtne, kas pieradusi, ka visi skrien pakaļ, un iedomājas, ka Tev arī Tavā dzīvē viņa vajadzīga, ka aizmirsīsi bijušo un izliksies, ka nekā nav bijis?
02.11.2012 12:40 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
aprobezhots cilveeks, kas iedomaajas, ka ir pasaules naba. droshi vien mekleeja kontaktu, jo vnk vinjai kaut ko no tevis vajadzeeja, nu neizdevaas un psiho ;)
02.11.2012 13:22 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Man tikai neliek mieru tas, ka tagad ir tāds grauzējs iekšā, nu nepatīkama sajūta. Pilnīgi jūtu, kā viņa cepās un ņemās. Gribās tā nokratīties, kā kratītu kko netīru nost. Grūti paskaidrot.
Nav viņai arī dzīvē viegls gājis, tas gan. Taču to zina visi, ja nezina, tad pastāstīs. Domā, ka nu tagad to pārdzīvojusi, ir liela varone. Ui, kādai buļļa dirsai (atvainojos) es esmu gājusi cauri. Tikai to zina vien mani tuvākie.
Man arī bija žēl, ka nav izjuka draudzība. Sākumā. Tagad esmu atvieglota, ka manā dzīvē vairs nebūs tādu cilvēku. Dzīve pati visus atsijā.
Pašreklamēties viņai patīk. Vispār jau tīri simpātiska meitene. Žēl cilvēka.
02.11.2012 14:13 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es neizprotu tas meitenes iemeslus sadai ricibai. man tas viss skiet nelogiski, vai ari gluzi vnk tu esi parak vispusigi aprakstijusi situaciju.
02.11.2012 14:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kā var pateikt, ka priekšlaicīgas dzemdības nav nekas traks? ja kkas ne tā notiek, tu vari ne tikai pazaudēt bērniņu, bet arī pašas dzīvībai ir draudi. cūka tāda. atkal vnk tevi grib aizvainot un novest līdz histērijai.nedomā par viņu vispār un aizmirsti, nerunā vairs un neļauj sevi izprovocēt
02.11.2012 14:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
piedod viņai un tad iegūsi mieru
02.11.2012 14:22 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Marta, es arī nezinu, kur loģika.
Nu nav viņa slikts cilvēks, tikai es pagalam neizprotu viņas dzīves uztveri un domu gājienu.
02.11.2012 14:23 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es tava vieta totali ignoretu so sievieti, ja tiesam tev nav nepieciesamibas pec vinas sabiedribas, kontakta utt. vnk pati mierigak dzivosi.tev ir virs, berns/i. doma par viniem, nvis savu galvu noslogo ar kaut kadu attiecibu risinasanu.
02.11.2012 14:28 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
PirmāSieviete, Tu viņai neko neesi parādā. Draudzības mēdz izirt, un, ja viņa to nesaprot, tad tā ir viņas problēma. Nepadari to par savējo.
Vienkārši nedomā par to visu, tam nav nozīmes, ko un kāpēc viņa darīja, ko domāja un kā jutās. Ieej dušā. Tas palīdz visādas nevajadzīgas domas dabūt ārā no galvas.

P.S. - ja viņa tā varēja pateikt par priekšlaicīgu dzemdēšanu, tad neko pārāk labs cilvēks viņa nešķiet. Var jau būt, ka vienkārši ne pārāk gudrs.
02.11.2012 14:36 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
es vispār nebūtu neko atbildējusi, nobloķētu visur kur var un viss. Arī vīram neļautu ar tādu tikties. Citādi vēl vēlāk izdomās melus, ka viņiem pa tikšanās reizēm nez kas bijis. Tāpēc tādas labāk ignorēt lai vai kas un neskatīties nekādas bildes neko. Bet no rakstītā sapratu, ka runa par pāri. Tad radās jautājums, ko dara tas džeks Jūsu sakarā, kāda ir viņa nostāja?
02.11.2012 14:39 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
piedod viņai un tad iegūsi mieru

Nevaru nepiekrist.
02.11.2012 14:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jus abas labas. Vina cepas draugos Tu seit.


P.S. Cik biezi dzirdu ka cilveki bezmaz lieloties ka smagi gajis,tikusi pari .Kad uzzinu kas nu bijis, pilnigi nieki. Nelaimi nav cilveki istu redzejusi un dzives smagumu. Tas attiecas uz jums abam.Jo ja butu gajusa cauri kam,novertetu otru un sita pa visu internetu abas neceptos.Un ar dziveas nelaimesm nelielas, tas slepj. Jo bewsi lieki jautajumi un lidzjutibas. Vot besi ka ne suda nav redzejusi smagumu ,bet tik ko fleite.Ta dara bernudarzs.Punkc
02.11.2012 14:46 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
khmm - bija vīra agrākais draugs, un tā meitene ir viņa draudzene. Patiesībā jau strīds bija ar to čali un vīru, ne starp mums. Viņš dzērumā draudēja un sarunāja visādas rupjības, kuras nevar tā vnm aizmirst. Tas viss norisinājās mūsu mājās. Viņš izgāja, mēs aizslēdzām durvis, jo tas čalis jau sāka riktīgi ārdīties. Mēs trīs - es ar vīru un tā meitene - palikām dzīvoklī. Bija norunāts, ka viņa čali iekšā nelaidīs, bet atvēra viņam durvis. Vīrs uzskata, ka viņai nebija nekādas tiesības vērt durvis svešā dzīvoklī. Un tā arī ir! Tāpēc nevēlējās ar viņu vairs kontaktēties.
02.11.2012 14:47 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Kubiete - es ar savu dzīves smagumu nelielos. Nav ar ko lielīties. Esmu ieguvusi pieredzi, izdarījusi secinājumus un viss. Jā, un es nevaru nomierināties, pat nezinu kāpēc. Parasti ātri aizmirstu tādas lietas, bet šoreiz iekšā kaut kas skrāpē.
02.11.2012 14:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits