Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2.novembris - labrīt!

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Kā gulējām, kas jauns, kāds laiks ārā? Par visu un neko!
Varbūt kāda ir manījusi kaut kur atslēgu piekariņu zemeslodes formā?
02.11.2012 08:08 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
:)
02.11.2012 08:09 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Labrīt!!
man samērā pozitīvi pagājusi lielā pārbaude! par ko es ļoti priecīga!
vakar ilgi nopļāpāju ar mammu un māsu, līdz ar to galīgi nevarēju šorīt pamosties, domāju vnk neaiziešu uz darbu! :D
bet nē, sēžu jau cītīgi darbiņā!
šovakar vēl līdz 21.30 skola.. it kā interesants priekšmets, tieši pa manu tēmu - Krimināltiesības, bet man gribas atpūtu, nevis sēdēt skolas solā!
Ceru, ka kļūs nedaudz sitāks, nevaru izurēt to drēgno laiku!



Jauku pēdējo darba dienu šajā darba nedēļā un veiksmīgas brīvdienas! :)
02.11.2012 08:18 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
briit!!!!
Es tulit lecu no vilciena ara un uz darbu jozhu...
Sodien atraak muksu prom- vakaraa jaasvin mana dz.d. Un draudzenes v.d. :)) jaasagatavojas balliitei.. :)


laiks pretiigs.. Ceru , ka uzlabosies... :))

kaa lai noklust uz darbu neizlistot..? :D lietussargs palika maajaas uz palodzes...
02.11.2012 08:31 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Visu naktī pūta stipri! Un 3 naktī pamodos un man norēgojās, ka šinšilai bēbītis piedzimis!! Bet man tikai rādījās...
(vnk tam kuru katru dienu jānotiek)
02.11.2012 08:35 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
No rīta pamodos ar apziņu, ka ir sestdiena. Ja godīgi - daudz labāk man patīk pamosties sestdienā ar apziņu, ka ir piektdiena un pēc tam saprast, ka tomēr esmu kļūdījusies! :D
no otras puses - patiesībā man jāpriecājas, ka šodien ir piektdiena, jo tas nozīmē, ka man ir veselas 24 stundas sava lielā darba pabeigšanai, kurš mani šonedēļ ir novedis līdz baltām pelītēm un zaļiem rūķīšiem! :( Pat gaidāmā peļņa ne īpaši iepriecina, lai gan zinu, ka saņemot to es tomēr smaidīšu! :)
Ak jā, vēl, šodien braucot uz darbu sapratu, ka ieradumiem ir liels spēks. Lai gan uz ceļa jau nedēļu atļautais ātrums no 70 nomainīts uz 90, visi brauc pa vecam ieradumam - nekādas peļņas radariem! :D Bet varbūt tas ir labs preventīvs pasākums - liec cilvēkiem visu vasaru uz šosejas braukt 70, tad viņi arī ziemā nekur neskries.. :D Izņemot dažus dullos, kā mani.. :D :D
Lai saulaina piektdiena.. :D :D
02.11.2012 08:50 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Labrīt!
Vakardien Vācijā bija brīvdiena un tad nu kopā ar draugu pavadījām kā brīvdienu. Vakaru noslēdzām burvīgā restorānā ar jauku atmosfēru un gardām vakariņām :)
Vakarā iedzēru latti un laikam tas bija par iemeslu, ka līdz 2:00 naktī nespēju aizmigt. Grozījos pa gultu, klausījos kā draugs šņāc blakus un domāju visādas lietas, no tā ka miegs nenāk.
Laiks aiz loga pagaidām ir labs, kaut gan sola it kā lietu.
Nedēļas nogalē jādodas iepirkt istabai aizkarus. Gribas tādus lielus, skaistus tumšos aizkarus. Un vēl ir jānomaina ziemas riepas, varēšu asistēt draugam. Labi, ka ir ziemas riepas uz diskiem un paši varam nomainīt, jo nomainīt visas četras riepas šeit maksā ap 100eur.

Jauku piektdienu un nedēļas nogali visām ;)
02.11.2012 09:03 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Man šodien vēlais rīts, ko izmantoju pilnībā :D Neskaitāmas reizes atliku modinātāju un piecēlos 2 h vēlāk nekā gribēju :D Nu nekas, mācīšos citreiz.
Šodien būs smaga diena darbā, bet vakarā brauksim uz Bondu, tāpēc man vienalga. Uzvilkšu smuku kleitu, sapucēšos un neņemšu galvā neko no vadības pukstēšanas :D
Un man noteikti būs lieliskas brīvdienas!! Vismaz es tā gribu domāt.
Lai jums fantastisks nedēļas noslēgums :)
02.11.2012 09:19 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Labrīt!!!

Šorīt man dalītas jūtas... riktīgsa niknums iekšā par avāriju kas vakar notika, bet no otras puses riktīgs pruieciņš, jo šovakar būs mans atpūtas vakars... bērns pie omes, draugs darbā, varēšu pačilot... :)
02.11.2012 09:24 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Roxy, kas par avāriju?
02.11.2012 09:33 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Slikti gulēju - visu laiku modos. tagad sagribējās arī ēst! jāiet uz veikalu, bet slinkums.

jā, Roxy, kas par avāriju?
02.11.2012 09:35 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Labrīt :)
beidzot gulēju labi, pat negribēju celties, nebija stulbu sapņu, baldriāņi palīdzēja. darbā galīgi šodien nav ko darīt, laikam jāpamācās. gaidu kad darba diena beigsies un došos mājās nodoties kulinārijas brīnumiem.
02.11.2012 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Esmu darbā un ēdu brokastis, kuras sastāv no mandarīniem. Pagaidām nav vēl tik garšīgi, skābi. Varbūt ir konkrēta valsts no kuras nāk saldāki? :p

Ārā ir baigais draņķa laiks, cik sapratu, tad šāds laiks vēl kādu brītiņu būs. :(

Vakarā braukšu ppie māsas, viņas dēlam svinēsim vārda dienu ar helovīna pieskaņu. Man būs blondu matu parūka. :D
02.11.2012 09:44 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Šorīt tik labā noskaņojumā pamodos, kas ir netipiski man no rītiem. Apēdu apelsīnu, noklausīšos līdz galam - Prāta Vētra - Šonakt neguļ tik daudzi
un tad skriešu uz universitāti.
Lai jauka diena! :)
02.11.2012 09:47 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt! (l)
Esmu pārcietusi vakardienu, tad nu šodien gribas darīt neko, bet vajadzētu ķerties klāt BD, vismaz apskatīties, ko varu paņemt no iepriekšējo gadu kursu darbiem, jāpatulko no ārzemju resursiem paņemtā informācija, nu kaut ka tā, tas viss man jāizdara pa šīm dienām, tātad laiks man vēl ir DAUDZ :D
Pie mums arī pamatīgi nomācies, kad modos nodomāju, ka nakts aizkari pie vainas, ka tik tumšs, bet izrādās, ka ne.
Visā visuma ir baigi labi, sēžu ar eļļu matos un domāju, ko lai ēd brokastīs.
02.11.2012 09:59 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Baigi gari jāstāsta, bet viens āzis vakar atpakaļgaitā iebrauca manā mašīnā, labi, ka man pienāca klāt vīrietis un pieteicās, kā liecinieks, jo tas vīrietis ( kuru nevarētu nosaukt pa vīrieti pēc šādas rīcības), izdomāja, ka blondīnei neviens tāpat neticēs un liek vainu uz mani....

Vispār jutos šausmīgi, nevis tāpēc, ka mašīnai būtu, kas traks, vai kā tamlīdzīgi, bet visi garāmejošie kuri neredzēja pašu avārijas bŗidi protams domā, ka stulbā blondīne ietriekusies džipa aizmugurē, taču tā nebija, es stāvēju uz vietas, vēl taurēju tam muļķim, bet šis normālā hodā ar ieslēgtiem atpakaļgaitas lukturiem iebrauca man purnā... Gribējās tajā brīdī būt ar citu matukrāsu un vīrieša dzimuma...

Labi, ka policija vismaz saprata, kas tas par fruktu... bet cik saprotu tie policisti, kas atbrauc konstatēt faktu, jau nav nekādi lēmēji....

ai man dusmas.... jācīnās tagad lieki par savu tainsību, nesaprotu, kāpēc vainīgs vilvēks nevar atzīt, ka kļūdījies... nauda viņam tāpat pietiek, ja jau var ar džipu braukāt... Grrr....
02.11.2012 10:07 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Roxy,
kaut kā pēdējā laikā uzkrītoši daudz tāda tipa veču (nesaukšu viņus par vīriešiem) parādījās. bēdīgi :(
02.11.2012 10:10 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Roxy, cerams, ka tomēr varēsi pierādīt, ka vainīga nebiji Tu un viss nokārtosies ;)
Bet spēju iedomāties, cik tizli varēji justies. Tas ir briesmīgi, ka ir tāda attieksme, bet labi ka liecinieks bija.
02.11.2012 10:15 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
-Mīļā, tu esi piedzērusies?
-Nē.
-Tas labi, celies augšā no paklājiņa un nāc mājās gulēt :D

Lika man pasmaidīt!!! :) Raksturo mani jauniības gados :D
šodien darbā vnk āmen!!!! Kā jau mēneša beigās. šausmas vnk!
Esmu izbesījusies un drīz laikam būs jalieto nervu zāles.
Bet labi,ka īsā diena un mājās jau pēc pāris h tiksu.
Roxy
Man viens smagais norāva spoguli un teica,ka es esmu vainīga, pie veikala norāvusi un tagad aizdzinos tieši viņam pakaļ un izsaucu policiju :) Lieta protams kaut kur "pazuda"...netaisnīgi...
un nav jau tā ka man tā mašīna sūds ir...žēl
02.11.2012 10:16 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Jā esmu ļooti priecīga, ka pienāca tas vīrietis un pats pieteicās, kā liecinieks, jo es sākumā biju pārliecināta, ka nu viss OK, cilvēks zin, ka vainīgs, vienosimies un viss čill, bet izrādījās, ka nē...

Par iznākumu, protams ceru, ka taisnība vinnēs, bet es nezinu, ko viņš paskaidrojumā uzrakstīja, varbūt redzot, ka man ir liecinieks, pierakstīja kaut kādus savus draugus Vasju un Ļohu, ka itkā redzēja un var liecināt... to jau es nezinu...bet ceru, ka vismaz tik kretīnisks viņš nebija...

Būtu zinājusi, ka tā... būtu skrējusi visus kas apkārt bija un pierakstījusi vaŗdus un nummurus... bet pat neienāca pār'tā, ka tādi kretīni eksistē... negribas jau teikt citreiz būšu gurdrāka, jo ceru, ka citas reizes nebūs...
02.11.2012 10:21 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
laabrīt!

Tāds laiciņš..un es vēl biju plānojusi taisnot matus :D Ok, šodien vienalga, bet rīt gan man vajag superlabu..pēc ilgiem laikiem iziešu ielās :D :D :D
02.11.2012 10:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits