Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās nav dzīves gals.

 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Labs vakars, Dāmas!
Skatos,ka šeit ir ļoti daudz diskusijas par to,ka meitenes skrien pakaļ puišiem, ka šķiras, grib atgūt ''savu'' vīrieti ut.t.
Tātad nesen esmu izcietusi tādu,kā deprasijas periodu par visu savu dzīvi.
Pirms pāris dienām arī izšķīros. Ar puisi jau domājām par kopā dzīvošanu, kopīgiem nākotnes plāniem u.t.t, bet viņš nebija romantisks, ļoti daudz un bieži mani pievīla,sāpināja, es daudz raudāju, gaidīju viņu kā tāda muļķe-Cerēju pēc kārtējā strīda,ka viņš atbrauks teiks ,,Piedod Mīļā, ka liku Tev gaidīt tik ilgi, viss no šī brīža būs savādāk'', bet viņš tikai pateica,to,ka nav jūtu (ko es noveļu uz to,ka vienkārši nevēlējās palikt muļķa lomā,pēc tā,kad pateicu VISS MAN PIETIEK ŠIS VISS), skumji,jo es spēju šo vīrieti iedomāties,kā savu bērnu tēvu, nākotnes ceļus iesim kopā u.t.t. Asaras bija gana daudz izlietas, bet kad izšķīrāmies vairs nebija,ko raudāt, jūtos atvieglota, nu varu sākt jaunu,skaistu dzīvi. JŪRĀ VĒL DAUDZ ZIVJU. Pašlaik attiecības nevēlos,lai gan ir daudz piekrišanas, neesmu tām gatava.
Vēlējos Jums pateikt- Nekad neskrienat pakaļ kādam, novērtējat sevi. Mūsdienu sievietes taču ir tik talantīgas,skaistas,gudras.
Kā man labs draugs teica- Nav sliktu,grūtu,sāpīgu brīžu, ir tikai lieliskas dzīves mācības.
Šīs bija manas pirmās TIK nopietnās attiecības, bet otras tādas nu es zinu,ka nevēlos. Paldies šim vīrietim, jo tagad es zinu,kas ir laime, es zinu,ka esmu stiprāka nekā man šķita, un es zinu tagad, ko vēlos no dzīves. Es nevienam neskriešu pakaļ, ja nav lemts- tad nav ko!
Vēlējos laikam pateikt tikai to,ka džive neapstājas, paraudājat un pietiek, tiekat pāri, ejat uz randiņiem, tie taču ir tik humoristiski un jauki, kad visa uzmanība tiek vērsta JUMS Mīļās Dāmas, un lai cik nejauki neizklausītos, visādi forši nieciņi Jusm tiek izmaksāti, skaisti.
Un, pietrūkst brīžiem tas viens, bet tas nekas, nāks cits,kas prātu aizpildīs tikai ar visu to skaistāko. :)
31.10.2012 23:54 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man arī parasti uznāk tāds pohujiskais "i'm gonna be fine without you", kā tev šobrīd, bet tad atkal... emocionāls lūziens;)
31.10.2012 23:59 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Es esmu līdzīgā situācijā, kādā biji arī tu. Teksts uzmundrinošs, bet sabēdājos. :)
01.11.2012 00:00 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
daudzām šeit der'tu tava attieksme pret dzīvi! malacis. ;)
01.11.2012 00:05 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
zili_rudzi, Sievietes dzīve jau vien sastāv no emociju kalniem, galvenais ir atcerēties,ka viss notiek uz labu.

ponette, Līdzīgā situācijā tas ir,ka vēl ar šo vīrieti esi kopā?

Ance, Paldies liels! Tik daudz,kam iets cauri, ka šķiet pēc tā visa spēju tikai augt un augt. :)
01.11.2012 00:12 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
pilnīgi virsrakstam piekritīšu!
01.11.2012 00:15 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Man bija tapat ka zili_rudzi. Atvieglojums, prieks, saku beidzot izbaudit dzivi pec ilgiem laikiem, tacu tad naca atkal emocionals luziens. Vel pec gada lauka, tumsa, kur ejot, raudaju. Bet nu jau esmu var teikt aizmirsusi vinu. Tacu veljoprojam ta pieredze iespaido jaunas attiecibas.
Velu veiksmi, Turies!!! :) Un pareizi pateici- ta ir dzives maciba, pieredze un sadi dzives posmi liek saprast cik patiesiba stipri esam:)
01.11.2012 00:19 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
evijak, jā iespaido. Baidos,ka pēc šīm attiecībām jau esmu iespaidota. Aizgāju uz randiņu un puisis par mani uztraucās, vai nav auksts, netīšām pagrūda nedaudz un pēc tam kādas četras reizes atvainojās, bet es tik domāju,ka tas jau nekas nav, kāpēc viņš man atvainojas :D Jo mans puisis,man netīšām spēja nodarīt pāri līdz asarām,pateica 'piedod' un skatās tālāk TV.
01.11.2012 00:23 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Esmu kopā. Nav varbūt tik traki kā tev. Es zinu problēmu, bet tā nav mana un es viena nevaru to izbeigt.
01.11.2012 00:29 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
ponette, Izrunājaties, jo ātrāk, jo labāk. Neatliekat to, citādi jūtas pazudīs-saku no pieredzes.
Bet ja nekas nemainās,labāk bēdz, pēc tam būs sāpīgāk.
01.11.2012 00:40 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Aizbēgt būtu neiespējami, jo viņš dzīvo pie manis. Reāli raudiens nāk, bet draudzenes mēģina izskaidrot visas viņa rīcības un vienīgais, kurš mani saprot ir draugs (mācījāmies kopā) un tā šķiet nedaudz kā nodevība, jo man nepatiktu, ja manējais pļāpātu ar sievieti par mūsu attiecībām. Ehh..
01.11.2012 00:45 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
ponette, nav tā nodevība, es arī tā īsti spēju zirunāties tikai ar īstu draudzeni, bet tu turies, viss būs labi.
01.11.2012 00:54 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Draudzenes man ir patiesas un divas vienīgās, kuras par tādām uzskatu, bet domāju, ka viss slēpjas tur, ka viņām šobrīd mīlestībā viss ok un tāpēc redz visu rozā krāsā, nav objektīvas. Bet man prieks par viņām un ceru, ka drīz būs prieks arī pašai par sevi, ja nu tomēr, tad kādreiz noteikti atkal spēšu priecāties. :)
01.11.2012 00:58 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
ponette, ja Tu ar šo vīrieti nejūties laimīga, nevajag tiešām.
Esmu sapratusi to,ka daudzas sievietes jūtas gandarītas, kad viņām dara pāri. Tāds mazohisms, itkā vēlās būt laimīgas, bet neiet prom no attiecībām, kur mokās, un par tādām arī vairāk pārdzīvo. Vai tiešām mēs visas neesam pelnījušas mieru un harmoniju savās attiecībās?
01.11.2012 01:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, kad es ilgstoši mēģināju atgūt nu jau savu ex-draugu, pēc kāda laika nonācu pie tā paša secinājuma, pie kura autore.. bet līdz tam ilgi dzīvoju tad apmātībā, tad bija vienalga, gribēju tikties ar citiem, tad atkal bēdu periods. bet tiku tam pāri un saprati, ka tās ir vnk privtāīpašnieciskas tieksmes un mēs negribam vnk gandrīz principa pēc pielaut, ka vīrietis aiziet prom, ja viņš vēl tikko teica, ka mīl. bet, kā, ja mīl, pēc tam pasaka, ka tā nav? šis ir tas konflikts, kad notiek sievietē iekšēji. vismaz man tā bija. un tad visu laiku bija tā pārliecība, ka es likšu atcerēties, ka es parādīšu visu to skaisto, lai arī viņam to nevajaga. tik daudzas reizes es salauzu to puisi, bet tikpat daudzas reizes pati cietu, jo cilvēki jau nemainās. reizēm vnk varbūt vīrietim vajag būt nepielaidīgam un ignorēt sievieti, lai viņa saprastu, ka ir pienākušas beigas . pa īstam. es to sapratu tikai pēc kādiem 2 gadiem. līdz tam es tikai sapņoju par mums un domāju, kā atgūt. pat gaidīju vairākus mēnešus, lai nomierinās, un atkal uzrados, jo domāju, ka viņš ilgojas pēc manis. sākumā tā bija. un reizēm, ja viņš vēl pats tā izdarīja, tad vēljovairāk man citām reizēm parādījās tas spars.
nu bet tiku tam pāri un miers. un pie tam vēl, labi sen jau
01.11.2012 12:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits