Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parādnieku reģistri

 
Reitings 23
Reģ: 05.07.2009
Sveikas!

Pirms kāda laika paņēmu smscredit naudiņu. Katru mēnesi pa kādai nelielai daļai atdodu, vienlaikus katru mēnesi pagarinot kredīta atdošanas termiņu.
Ja man viss ir kārtībā un nekad neesmu neko nokavējusi un nekādas soda naudas nav bijušas, es esmu reģistrēta parādnieku reģistrā, vai arī tajā ir tikai tie, kas jau skaitās melnajā sarakstā un ir jau kādas soda naudas?
It kā jau nav traki, man tas parāds šobrīd ir nedaudz virs 100 Ls, bet man tik un ir drusku bail, jo ir doma iesaistīties vienā pasākumā, bet tur iesaistoties tiek pārbaudīta kredītvēsture izmantojot Latvijas Bankas parādnieku un citus reģistrus.
28.10.2012 18:34 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Ja tu visu dari saskaņā ar līguma nosacījumiem, tad neviens tevi nekur nereģistrēs.
No tādiem nebanku paādnieku reģistriem ir minams Crediteform.
Kas attiecas uz LB, tad sen vairs neeksistē parādnieku reģistrs. Jau labu laiku ir Kredītreģistrs, kur tiek reģistrētas visas spēkā esošās saistības (arī kredītkartes, overdrafti utt.) un informācija par to izpildes gaitu. Bet nu šeit tikai bankas iesniedz informāaciju.
28.10.2012 18:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10500
Reģ: 29.01.2009
Kredītu reģistra dalībnieki ir tikai bankas un banku meitas sabiedrības. Tā kā atskaites šajā reģistrā jāsniedz ne visām kreditēšanas kapitālsabiedrībām. Un pārējie reģistri jau ir katras pašas sabiedrības datu bāzes.
28.10.2012 18:41 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.07.2009
Paldies liels! :)
28.10.2012 18:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits