Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā to var zināt...

 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2011
Sveiki, Man ir radušie daži sarežģījumi manās attiecībās ar manu draugu, un vēlos noskaidrot kāpēc mēs vēl esam kopā! Kā var zināt - Vai tā ir mīlestība vai tikai pieradums vienam pret otru?
28.10.2012 13:19 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
pieradums būs jebkurā gadījumā, bet vispār sarežģīts jautājums, arī man interesē. bet tomēr, dzīvošu labāk ar domu, ka dzīve ir vienkārša un jātver visu vieglāk...kas to lai zina kas ir mīlestība, es zinu tikai to, ka blakus cilvēkam man ir labi un man neko vairāk nevajag. :)
28.10.2012 15:47 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Ja nezini,vai tā ir mīlestība,visticamāk tās nav.
28.10.2012 15:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un kāpēc tad jūs neesat kopā?kas tie ir par sare;z;g;ijumiem?tu varbūt vari noskaidrot savas jūtas pret puisi, bet vēl jau paliek viņa jūtas pret tevi. ja tur nebūs mīlestības, tad jūs nebūsiet kopā tāpat
29.10.2012 09:08 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2011
Sany,
Mēs esam kopā un dzīvojam kopā, ir tā ka citreiz liekas ka vairāk neko nevajag kā tikai viņu man, bet vēl citreiz gribas kaut viņš vispār nebūtu ienācis manā pasaulē, jo viņam strauji mainās attieksme pret mani, vienā brīdī viņš ir mīļš un labs, bet tad nu citā tik nejauks ka pat par katru sīkumu dusmojas un lai gan man tur nav nekāds sakars viņš visu uz mani izgāž. Un izrunāties arī ar viņu tā vairs nevar kā agrāk, jo ja gribu ar viņu izrunāties, tad viņš sāk stresot un paliek vēl vairāk dusmīgs un nez ko man pārmet.
30.10.2012 20:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Viss skaidrs, viņš iet pa kreisi, skatās pa kreisi un domā kreisi.

Tagad, kad savu atbildi esi saņēmusi - nevis runājot ar viņu un pati ar sevi, bet Cosmo forumā, gaidu nākošo diskusiju ar nosauku - ko man darīt.
30.10.2012 20:09 |
 
Reitings 150
Reģ: 29.01.2009
iespējams, ka tavam puisim vienkārši ir kkādi sarežģījumi skolā, darbā ,ar līdzcilvēkiem...
30.10.2012 20:13 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2011
stellaglmr,
tu diemžēl neesi atbildējusi uz manu jautājumu, jo to ka viņš mani nekrāpj zinu 100%. Tu domā ka par to Es arī nebiju aizdomājusies, protams ka biju, un zinu ka tur viss ir tīrs. ;)
30.10.2012 20:21 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Varbūt tiešām paskaties dziļāk. Iespējams viņu ir piemeklējušas problēmas, ar ko viņš netiek galā.
Intravertiem cilvēkiem problēmas krājas un krājas iekšā un, kad vadzis lūst, tad emocijas nāk ārā tā teikt "nepareizos" veidos - izgāžot dusmas uz tuvajiem, ātri aizsvilstoties, kašķējoties par sīkumiem utml.
30.10.2012 20:25 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Piedod, tas nebija domāts nopietni. Vienkārši šovakar nav garastāvokļa un ar savu žulti mētājos uz visām pusēm, protams - Tu neesi vainīga. :D

Pieradumu no mīlestības, manuprāt nedala, ja tā pastāv starp diviem jau teju 60 gadus. BET. Pirmajā periodā, kad mīlestība nav pierādītā ar mega šķēršļu un iekšējo krīžu pārvarēšanu - šīs divas lietas izdala ar - depresiju un romantiku.

Respektīvi - ja attiecībās sevi izjūti - biežāk nomāktu, biežāk apspiestu, izjūti zināmu diskomfortu viena vai otra iemesla dēļ esot kopā sbiedrībā utml - tad ilgtermiņā tas ir pieradums. Ja attiecības vairāk izjūti - kā baudpilnas, sabiedrībā iznes ar tisnu muguru, neijūti ierobežojumus, bailes, apmātiju - tai skaitā, atkarībū (emocionālu vai fizisku), izjūti empātiju un izjūti - "viņu kā šūnu" vairāk kā "es varu arī bez savas labās rokas" - to var traktēt kā iemīlēšanos, mīlestību - atkarībā no attiecību ilguma un tamlīdzīgām lietām.

Tas ir mans personīgais viedoklis.
30.10.2012 20:28 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Daudz drukas kļūdu, atvainojos - tā kā ōbrīd esmu izcili nīgra, taustiņi mani neklausa. :D
30.10.2012 20:36 |
 
Reitings 16
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, viens no veidiem, kā to atšķirt - vai Tev neapnīk būt kopā ar cilvēku un viss, ko viņš dara, kā viņš runā Tev šķiet vienreizējs un interesants, kad Tu vari mācīties kaut ko jaunu un apbrīno otru cilvēku kā personību.

No vienas puses, nu nav dzīvē viss vai nu tikai melns vai balts.

Tas varētu būt vairāk sasaistāms ar to, ka mīlestība pāriet, to kāpēc tā ir - vai tad tā nebija mīlestība vai vienkārši tā notiek - tas ir mans aktuālais jautājums, to varēšu pateikt pēc pāris gadiem :D Nu, kā var būt ka kādu periodu liekās, tas cilvēks ir viss uz pasaules, tad pēc pusgada - atkal attieksme nekāda un atkal pēc pusgada - nē, es Tevi tomēr mīlu un Tu man esi viss (tas nav no manas puses):D:D:D ciest nevaru savas slimās attiecības.
30.10.2012 21:08 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.10.2012
Atpūties kādu labu laiku no viņa.Vnk aizbrauc kaut ,kur.Un tad tu pati arī sapratisi,vai tu pēc viņa ilgojies,jo tu mīli...vai arī beidzot sapratīsi,ka bez viņa arī tīri normāli var dzīvot.
Praksē,esmu darījusi tā daudz reizes.Un vienmēr tieku skaidrība kas un kā:)
30.10.2012 22:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 26.07.2011
Katherinaa,
Jā varbūt ka tā arī darīšu, jo tā tik tiešām spēšu labāk sakārtot savas domas. Paldies par ieteikumu. ;)
31.10.2012 15:48 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
stellaglmr lab pateici, tā arī ir :)
31.10.2012 17:36 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Linda, Tev ir pilnīgi mana situācija, vienīgais man jau sāk likties, ka manējais vnk tāds ir un viss! Bet man jau arī sāk parādīties visādas domas, kaut mēģinu viņas apklusināt. :/
31.10.2012 18:00 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
To var zinaat tikai peec sajuutaam, peec taa, kaada energjija straavo juusu starpaa. Un veel - miilestiiba nav tikai rozjainu izjuutu kopums un juusma, tas ir ljoti liels darbs pashiem partneriem ar sevi un attieksmi pret otru, taa ir otra iziinaashana un sleepts vinju veelmju piepildiijums. Tu saki, ka pie katra meegjinaajuma runaat vinsh kljuust aizkaitinaats, nezinu gan kaapeec taadam stgresam buutu jaapaarnjem, man tas liek domaat, ka vinsh dara kaut ko taadu, kas tev ljoti vareetu nepatikt, piemeeram kraapshana. Iespeejams, ka vinsh ir taads cilveeks, kuram visu sakraajushos zhulti patiik izgaazt uz tuvaakajiem... Variiantu ir daudz. Kaadaa veidaa vinja nejaukaa attieksme izpauzjaas?
31.10.2012 18:12 |
 
Reitings 44
Reģ: 15.10.2012
Pēc kumeliņa rakstītā, man arī kļuva interesanti, kā tā attieksme nejaukā izpaužās.
Principā, ja iet pa kreisi - tad agri vai vēlu to var arī pēc citiem simtomiem noteikt, ja tas notiek ilgu laiku, puisis vienubrīd arī atslābinās un sāk atstāt pēdas.
Un par dusmām, varbūt viņš pieder pie tā tipa cilvēkiem, ka ir savā laikā nocietinājušies, nevienam neko neizpauž, neuzzticas, tajā skaitā arī Tev,dusmas un aizvainojumu tik rij nost un saprot, ka paši savas iekšējas un citas problēmas atrisināt nav spējīgi. Starpcitu, ja vīrietis jūt, ka nevar dot sievietei to, ko vēlētos dot, vai jūt sevi mazvērtīgāku par tevi, tas arī varētu būt milzīgs cēlonis, dusmas kopā ar bailēm pazaudēt.
31.10.2012 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits