Vīrieši neprot aplidot?

 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Vai tas tā ir tikai man vai arī vispār?
Man ir tāda sajūta, ka mūsdienu jaunie vīrieši vairs neprot aplidot sievieti? Nu kas tas par tekstu "kad atbrauksi pie manis ciemos?" Nu kurš normāls vīrietis uzreiz aicina pie sevis uz mājām? + vēl sievietei pašai jābrauc :D Kur ir uzaicinājums uz teātri, restorānu, kur ir atbraukšana ar auto pakaļ? Vai arī esmu pārskatījusies romantiskās filmas? :)
28.10.2012 12:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Nē, bet nu kaut vai parastais standarta komplektiņš kino + vakariņas.

Vienkārši tas, ka grib, lai braucu pie viņa, uzreiz man liek domāt, ka grib no manis uzreiz seksu. Ka es bez maz vai esmu kāda vieglas uzvedības sieviete? Fuj...
28.10.2012 13:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
nebrauc uz majam un pasaki,ka tev tas nav pienemami
28.10.2012 14:01 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.11.2010
atvaino jaunkundz, bet katrs ir tik samaitāts, cik samaitāta ir sava iztēle :p
28.10.2012 14:01 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Ilze2, Tev vnk nepaveicās ar to džeku! Nav vaina Tevī! Neklausies,ko te saka,ka laikam neesi tada tipa sieviete,kuru aplido! tad jau bomža svilpiens kādai no viņām nozīmē,ka tādu arī viņa pelnījusi! Vienkārši trāpījās Tev slinks tēviņš, kurš nevēlas izkāpt no komforta zonas. Uzaicināt uz normālu randiņu nozīmē parādīt,ka tiešām ir ineterese, tas liek uztraukties, svīst :D protams,ka vieglāk ir pateikt,lai brauc pie viņa.Tāds mačo izgājiens. Iespējams,ka iepriekš tas ir nostrādājis un visdrīzāk meitenes arī bija braukušas,tāpēc turpina to darīt.
28.10.2012 14:05 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Es viņam tiešā tekstā pateiktu, ka nevēlos braukt pie viņa. Un, ja viņš nepiedāvātu man pieņemamu alternatīvu, tad aizmirstu par viņa eksistenci. :D
Kā atļauj, tā arī izturās pret tevi.
28.10.2012 14:07 |
 
Reitings 161
Reģ: 06.09.2011
Ir, domāju ka ir gan galanti vīrieši, kuri māk rūpēties un būt jauki pret sievieti visāda ziņā. nepiekrītu ka mūsdienas sievietem ir pilnīgi jābūt patstavīgam un pašām jārūpējas par visādiem sīkumiem ( tikšanās reizēz utt.). Necienu vīriešus kuri ir skopi, vai nespēj parūpēties lai sieviete varetu justies apgadata, ievērota un mīlēta (neiet runa par pasīvu attieksmi un bezdarbību no pašas puses). Neciešu arī bezkaunīgus čaļus, kurus tiešām pat nespēju nosakt par kārtīgas, interesantas sievietes cienīgiem.
28.10.2012 15:36 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Man mazliet otrādi,nav nekad tā bijis,kad meitenei prasu naudu par degvielu:)Bet ir bijis meitenei saku es labāk tev iedošu tos 20Latus ,kurus degvielā neiztērēju nebraucu pakaļ tev un tu iekāp vilcienā un varēsi pēc tam pa tiem 20 sev kaut ko uzdāvināt.
28.10.2012 15:58 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Bet ir bijis meitenei saku es labāk tev iedošu tos 20Latus ,kurus degvielā neiztērēju nebraucu pakaļ tev un tu iekāp vilcienā un varēsi pēc tam pa tiem 20 sev kaut ko uzdāvināt.


Fuj, noteikti nevēlētos, lai man tā pasaka... :D
28.10.2012 15:59 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
KAĶIS Es to sev tuvai meitenei teicu,nevis tiko iepazītai.Un šim stāstam nav sakars ar naudu.
28.10.2012 16:09 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Esmu laipna, pieņemu viņa uzmanības apliecinājumus. Tā teikt dodu zaļo gaismu randiņam. Un tad šādi te teksti - atbrauc pie manis!


un pa ko vel te jabrinas?
28.10.2012 16:13 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
pieklajigs vecis, vismaz kluba uz tualeti neaicinaja nodrazties vai kur vel jaunieshi medz drazties? sabiedriskaja transportaaaa,,,, utt.
28.10.2012 16:17 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu kā tad būtu jāizpelnās aplidošana? Tas taču dabisks process vai nu ir vai nav.
-Tas ka daudzi nemāk tam es vairāk piekritīšu nekā nepiekritīšu, kāpēc- iespējams kaut kā saistīts ar to, ka sievietes ieņem vīrieša lomu, tas ir izvadā vīrieti, vienmēr organizēt randiņus, neļaut izmaksāt, ja izmaksā, tad cīnas par vienlīdzību...
28.10.2012 16:18 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
the_one , pilnīgi manas domas!

Ilze2, neņem galvā, ko te saka. Ir normāli vīrieši, kas māk izrādīt uzmanību, un ir izlutināti/sabojāti vai vienkārši nekaunīgi. Daudz kas nāk no ģimenes un vides, kādā vīrietis ir audzis. Es tev ieteiktu nebraukt pie viņa un paskatīties, vai būs kāds solis no viņa puses. Ja ne, tev tāds nav vajadzīgs. Tici man, ir daudz foršu vīriešu, kas ir vairāk vērti tavas uzmanības.
28.10.2012 18:12 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Viirietim ir jaanovertee sieviete kaa taada gan moraali, gan apdaavinot. Es nez, ja man butu sazin kaadu gabalu jaakulas es taaa nebuutu ar mieru ( vieniigi ja tiesaam miil) Uzskatu ka viirietim ir jaabut dzentlmenim pieklaajiigam, izmaksaat dzerienu, atvert sievietei durvis (nav jau jadavina massina), bet nu ir jaaizraada to ka sava meitene tev patiik..
Nekas nav pretiigaak par nogribeejusiem tipiniem, satiecies 1x neko ne izmaksaa, ne izraada kadu pieklaajiibu un velak uzplijas ar seksu.
28.10.2012 19:22 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Man tomēr šķiet, ka tā attieksme pret sievieti vairāk atkarīga no katra vīrieša individuāli. Ja sieviete patīk, tad taču izrādīs uzmanību, rūpes, simpātijas, utt. Atšķiras ko nu kurš uzskata par vajadzīgu darīt, nav visi vīrieši tādi romantiķi, kā filmās rāda.
29.10.2012 00:21 |
 
Reitings 557
Reģ: 29.01.2009
es tā arī bildi nesaņēmu :)
29.10.2012 00:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
māk, ja paši grib to. esmu arī pie drauga braukusi pati, bet tās bija tikai dažas reizes. un pēc taviem stāstiem izskatās, ka tu esi viņam tikai izklaidei. mani arī nevadāja pa kādiem restorāniem, bet mani citrreiz atveda pēc darba mājās, dāvināja puķes u.tml. tagad jau puķes ir tik uz svētkiem, bet svarīgākā man ir attieksme. ko man dos tās puķes, ja es zaudētu visu mīļumu, uzmanību utt, kas man tiek veltīts vienmēr.
pati vainīga tu esi tādēļ, ka tam piekrīti. piemēram, kad tevi aicina pašai atbraukt, tad esi drosmīga. ja redzi, ka vīrietis tev vsp tāda veida uzmanību neizrāda, tad sūti viņu ellē. pasaki,piemēram, ka vēlējies brīvdienās iet uz kino. pagaidi viņa atbildi. ja viņš tevi neaicina, tad pasaki, kā pats vēlas, ka iesi ar draudzeni uz kino un pēc tam patusēties.
29.10.2012 11:31 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, jau uzreiz nekad nepiekrīti pie viņa braukt. tad jau viss skaidrs savādāk, ko viņš domā ar tevi darīt un tavu piekrišanu izmantos kā akceptu tam.
29.10.2012 11:32 |
 
Reitings 108
Reģ: 28.12.2011
man šķiet, ka mūsdienu visatļautība veido tādu sabiedrību, arī man ir bijuši 100 līdzīgi piedāvājumi pēc kuriem vairs neatbildēju uz telefona zvaniem. Viņš meklē 1, tu citu, ko tur iespringt? Nedomāju, ka esi uzkrāsojusi sarkanas lūpas un laizījusi tās viņa klātbūtnē. Vai arī atnāci ar miņukiem, kas knapi piesedz dibenu.

Man bija tieši tādas situācijas - satiekos, pasēžam kafejnīcā, runājam par darbu, dabu utt un tad piedāvājums. Vīrieši bija vecumā ap 35 gadiem. Protams, ka vairs nekādu kontaktu neuzturēju, bet satiku arī tādus, kas aicināja paslidot, uz kino, utt. Nedomāju, ka vaina ir tevī. Kur garantija, ka vīņš šo sms neizsūtīja vēl 20?
29.10.2012 11:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
BumBum- tev vsp ir stulba attieksme pret attiecībām. tas, ka tu visu berz, nenozīmē, ka tavs vīrietis ir laimīgs. cilvēkam ir jāvelta uzmanība, nevis jāvicina gar degunu putekļu lupata. protams, nevar jau dzīvot cūku kūtī, bet, domāt, ka tad, ja uztaisīsi ēst, vīrietis tev nonesīs zvaigznes no debesīm, ir stulbs uzskats. tās ir lietas, kurām jābūt pašām par sevi. arī viena tu sev gatavotu ēst un aiz sevis nomazgātu traukus, un kam tad tu prasītu zelta rozi kā atzinību par paveikto?protams, ka arī vīrietis nevar gulēt gultā un skatītieis tv, kamēr tu apdari visus mājas darbus. noteikti ir darbiņi, ko arī viņam var uzticēt, ja visā kā ir par daudz, kaut vai piemēram, izmest mistkasti vai nomazgāt traukus, ja tu pusi vakara esi taisījusi ēst vai nomizot kartupeļus.
un kā sieviete var atļauties pateikt-viņš prasīja sexu. tad priekš kam tu esi ar viņu kopā- lai dzīvotu kā māsa ar brāli?un tu vēl sagribēji, lai vīrietis tev kkādu laipnību izrāda. es no tādas muktu pa gabalu, kurai vēl būtu jālūdzas kādu brīdi intimitātes.
tas, ka bijušais dzīvoja uz tava rēķina, bija tikai un vienīgi tavas pašas vaina, jo tu to pieļāvi. izmestu laukā ar visām parpalām, tad tā nenotiktul. lai iet un strādā, nevis prasa vēl naudu no tevis.

drostala-mans vīrietis nekad man neliek nest smagus maisus. pat, ja es kko parasti paņemu vairāk, tad man tie maisi tiek vnk atņemti, jo man ir smagi, kaut vai pats nevar panest savējos gandrīz :D nezinu, vai tā ir tava drauga iepriekšējā pieredze vai vnk dzīves uzskats, bet tas ir fiziski smagi sievietei nest smagumus, un pat nav vēlams. ja tu pieļausi, ka viņš pat negribēs atskrūvēt burciņu, tad tu vsp varēsi pēc tam viena uz tirgu braukt un kā ēzelis nest visu mājās. galvenais nepadodies, un tu dari pareizi :) varbūt vnk bija iepriekšējā draudzene darīja visu. un varbūt tāpēc viņa arī ir bijusī
29.10.2012 11:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits