Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aiziet..;)

 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2011
Kas Jums ir palicis atmina vislabakais seksaa..?:))

kada dzeka izdariiba pateiktais..?:D
25.10.2012 00:34 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
Kapec pati nedalies ar atminam? :)
25.10.2012 00:39 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
Labu laiku atpakaļ sastrīdējāmies tā, ka mans vīrietis bija gatavsbija aiziet pa visam....Nakamājā dienā mani apciemoja , jo biju slima...Viņš man super rūpīgs, pat ūdeni pudelēs sanesīs, lai man tik nav jāpārpūlās...un tad viņš man atveda zupu, jo bija solījis.....
Kad viņš ieradās, zupa protams nebija primārā....mums bija labākais sex ever...jo es jau pa nakti biju noraudājusies, ka viss beidzies....un es sapratu, ka citu man nevajag.....pēc sexa viņš mani cieši cieši apskāva un pateica, ka mīl mani daudz vairāk, nekā pats bija domājis.....nekad to neaizmirsīšu!:)

Mēs esam kopā jau miljons gadus, bet viņu es iekāroju vienmēr, lai arī cik sagurusi, dusmīga būtu!

Kā teica šarlote no sex and the city....es esmu laimīga katru dienu....varbūt ne katru mirkli, bet katru dienu gan!:))
25.10.2012 00:48 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
no sākuma pati pastāsti :p

25.10.2012 00:48 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2011
Nu ar savu tagadeejo puisi,kopa esmu nesen,ir gaajis dazaadi mums..esam striidejusies un kaskeejusies pat par siikumiem..bet sekss mums vnm ir looti labs un katra reize ir taada,ka pirma..:)

dziwojam kopa uk,maja seit protams neesam vieni esam veel dazi cilveeki,kas dziiwojam kopa tpc,ar seksu nodarboties ta ir ka ir,jo sienas set ir looti plaanas..:D

Bet viens vakars man ir neaizmirstam,mileejamies taa kaa nekad to nakti nekad neaizmrsiisu,taas sajuutas ,majas protams bija visi,bet taja mirklii mums abiem bija vng un tad es sapratu,kad tikai ar vinju man ir bijis labaakais sekss..:D

Pat tgd guloot majaas gultaa un domaajot par to,pa visu kermeni parskrien tirpinas..:D

diivaini,bet nu taa tas ir..:D

un kaa ar Jums.?:)
25.10.2012 01:20 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Es nezinu par seksu,bet man nagi niezēja apskatīties Aigu,ne visi te raksta savus īstos vārdus :D Piedod.
25.10.2012 01:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits