Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu veselība

 
Reitings 26
Reģ: 27.07.2012
Sveikas,gribēju jautāt jo nesen aizdomājos....lieta tāda,ka man pēdējā pus gada laika ir pretīgas pumpas vaigu un zoda zonā...nu un tagad jūtu pēc tā pus gada ir redzamas mazas ,tumšas rētiņas,bet pumpas nepārstāj mesties:(..vai tas varētu liecināt par kādu iekšējo kaiti?!
Un kā vislabāk tikt vaļā no tām rētiņām vai vismaz ,kā viņas gaišākas padarīt.....
Un vispārīgais jautājums,vai jūs ļoti vaktējat sevi un sekojat katrai izmaiņai savā ķermenī,organismā?!
Un,kas ir tas par ko viss vairāk uztraucaties?!
24.10.2012 13:47 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man ar bija līdzīgi. Problēmu atrisināja tikai vizīte pie dermatologa. Ja grib indēties, var hormonālās, bet rezultāts man bija tikai to lietošana laikā.
24.10.2012 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Tpu, tpu, man pagaidām veselība daudz maz kārtībā, bet es jau arī nedaru neko, lai to bendētu - nesmēķēju, maz lietoju alko, cenšos pietiekami izgulēties un dzert daudz ūdens, kā arī no bērnības esmu radusi ēst +/- veselīgi.
Vienīgā problēma, kas man jau no pusaudzes gadiem - šad tad uznāk migrēnveidīgas galvassāpes, bet tad zinu, ka tas ir signaļs, ka atkal par daudz nosēdējusies un nekustējusies esmu.
24.10.2012 13:55 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Un kā vislabāk tikt vaļā no tām rētiņām vai vismaz ,kā viņas gaišākas padarīt.....

Ar lāzerprocedūrām, bet tas arī labi maksā.
Un vispārīgais jautājums,vai jūs ļoti vaktējat sevi un sekojat katrai izmaiņai savā ķermenī,organismā?!

Nē!
Un,kas ir tas par ko viss vairāk uztraucaties?!

Bail no vēža! tpu tpu tpu
24.10.2012 13:58 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Arī cīnos ar pumpām, bet tikai uz muguras, problēma jau sen, bet tagad tikai pievērsos tās risināšanai.
Biju gan pie dermatologa, gan pie kometologa, secināju, ka varēju arī neiet.
Dzēru homonus (ne jau speciāli pumpām, bet kā izsargāšanos), bet tas situāciju nemainīja necik.
Šobrīd dzeru rauga tabletes un ir parādījies mazs cerību stariņš.

Pie ārstiem nepatīk iet, tāpēc nemeklēju liekus iemeslu, lai to darītu. Ā ir 2 ārsti pie kuriem sevi esmu piespiedusi iet regulāri: zobārsts un ginekologs.
24.10.2012 14:04 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Iesaku grāmatu Gillian McKeith "Tu esi tas, ko tu ēd". Tur ir perfekti aprakstītas visādas kaites, tai skaitā pumpas - konkrēti kurā vietā un kurs konkrētais iekšējais orgāns nestrādā. Pumpas uz zoda, man liekas, bija aknas vai nieres, bet no galvas nepateikšu. Es vispār uzskatu, ka lielākoties pumpas ir no nepareiza dzīvesveida un ēšanas.
vai jūs ļoti vaktējat sevi un sekojat katrai izmaiņai savā ķermenī,organismā?!

Man parasti nekādu izmaiņu nav, bet, ja pēkšņi kaut kas mainās, tad jā, protams, uzreiz ievēroju un domāju, ko esmu darījusi nepareizi un kā to novērst.
24.10.2012 14:08 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Arī cīnos ar pumpām, bet tikai uz muguras

Man gan nebija traki, bet es to atrisināju - mazgājoties, uz sūklīša uzpilinu austrālijas tējas koka eļļu un ar krēmiem mugurai neaizraujos, kādu 1-2x nedēļā plāni uzsmērēju. Kādreiz aptiekā bija dušas želeja ar tējas koka eļļu, tā bija laba, vairs neesmu tādu redzējusi.
24.10.2012 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Iespējams, ka tas tiešām liecina par iekšēju kaiti. Īpaši, ja visu laiku metas vienā un tajā pašā vietā. Nu, tā kā Royalty raksta. Es arī kko tādu senāk esmu lasījusi, tikai ne tajā grāmatā, bet kkādā žurnālā. Tā kā - ja tev visu laiku vienā vietā metas, tad varbūt tiešām problēma ir iekšēja.
Pati tagad ļoti uzpasēju sev un tiklīdz kā mans organisms sāk uzvesties ne tā kā vajadzētu, eju pie ārsta. Ar neieklausīšanos savā organismā un kaut vai mazu pārmaiņu ignorēšanu, jo ''nost jau nemirstu'' man ir slikta pieredze. Tāpēc no savām kļūdām mācos.
Vienīgi pie zobārsta eju uz regulārām pārbaudēm, lai gan nav par ko sūdzēties.
24.10.2012 14:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits