Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad vismazāk gaidīsi

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Labvakar! Rudens arī mani ir ietekmējis un parādījies nepatīkamais gruzons... par sāpīgo tēmu – attiecībām. Nu jau kādu laiku esmu viena, kopš izšķīros no ļoti smagām un sarežģītām attiecībām. Bija vajadzīgs laiks, lai no tām attietu, bet man jau šķiet, ka pārāk ilgi esmu viena. Man vienkārši nesanāk ne ar vienu iepazīties, jo kā paziņas saka, ka es nepazīstamiem cilvēkiem liekos pārāk augstprātīga un neaizsniedzama, kaut arī patiesībā tā nemaz nav. Pie tam esmu ieturēta, nopietna un atveros ar laiku. Īsāk sakot, pilns komplekts. Visu šo laiku manā ceļā gadās nepareizie vīrieši – tie, kuriem ir draudzenes un vēlās mani kā otro. Ja notiktu šādi vienreiz, divreiz... bet nu jau ir par daudz. Un vienmēr es uzķeros uz tiem sliktajiem. Es tiešām vēlos attiecības, vēlos būt laimīga. Mani mierina sakot, ka viss būs, kad uz to tik ļoti nekoncentrēšos, ka visskaistākās lietas notiek tad, kad tās negaida u.t.t., bet es nevaru par to nedomāt, man tas šobrīd ir aktuāli. Es pat nezinu... varbūt tās, kuras ir bijušas manā situācijā var padalīties, kā jums gāja līdz satikāt to Īsto? Vismaz iesakiet, kā iemācīties būt laimīgai esot vienai? Hobiji, jauni kursi u.c. neder, jo esmu noslogota uz visiem 100%. Atklāti sakot man pat nebūtu laika attiecībām, taču es šādi sevi nodarbinu, lai nav jāsēž 4 sienās un jādomā par to, kā man nav. Es zinu, ka visam ir savs laiks, bet ir grūti tam ļauties un paļauties.
22.10.2012 21:19 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Šobrīd mēģinu piestrādāt pie tā, lai spētu atvērties cilvēkiem.
Tā pati problēma, kas tev, ka jāpaiet ilgam laikam, lai justos tā brīvi un ērti kādā kompānijā.
Alkohols, protams, maina visu.
22.10.2012 21:21 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
pamēģini iepazīties internetā :D
22.10.2012 21:24 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
Internets?
Un jauns hobijs - Interneta randiņi...
Ej uz tiem randiņiem ne uz ko necerot, tā nebūs jāviļās... Bet ejot uz randiņiem, būsi nodarbināta, būsi izbaudījusi pretējā dzimuma uzmanību. Un ja paveicās, varbūt arī kādu satiksi..
22.10.2012 21:25 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.10.2012
Sveika! Zini, sajūta tāda, ka stāsti par mani - burtiski izņemti vārdi no manas puses, viss tik precīzi... Jā man ar tā ir, ka pēc pailgām un sāpīgām attiecībām esmu palicis viens un visu laiku cenšos atrast sev īsto meiteni nopietnām attiecībām, bet daudzi saka, lai nemeklēju, pati atnāks, bet man gluži kā Tev ir grūti to pieņemt... jo gribās taču to mīļumu no otra cilvēka, tāpēc visu laiku tākā gribu atrast! It kā sāku tikties ar meiteni, bet sapratu, ka nav tās ķīmijas un velti būt kopā ar nav prātīgi... Es arī godīgi nezinu vai ir laiks attiecībām, jo visu laiku tagad sanāku aizņemts ar darbu un mācībām, bet morāli ir grūti, jo apzinos, ka nāk ziema un X-masus gribās tā mīļi svinēt ar kādu kopā, bet nav ar ko - tā skumīgi un vēl tas laiks, tie 2 mēneši bez sniega priekšā, kad tik līs un drūms... Patiesībā es ar vēlos dzirdēt padomus... :)

Jebkurā gadījumā pilnīgi saprotu Tevi Leta!
23.10.2012 00:00 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Man tas pats, tikai kopš izšķīrāmies pusotrs gads pagājis,pat vairāk. Joprojām esmu viena. Tikai to pusotru gadu es baigi pārdzīvoju par bijušo,tāpēc arī nekas nesanāca,iespējams. Tagad esmu izārstējusies no tām attiecībām un esmu gatava jaunām. Man liekas,ka katram jāpienāk katu kādam noteiktam laikam,kad būsi gatava.
23.10.2012 00:04 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Varbūt vari vairāk koncentrēties tam darbam, ar ko esi tik ļoti noslogota? Pārdomā, kas Tev svarīgāks attiecības vai pašreizējā nodarbe. Ja pati saproti, ka abiem laiks neatliks ir jāizvērtē prioritātes un jāmeklē kāds vidusceļš. ;)
Tie mierinājuma vārdi šķiet banāli, jā, bet vajag tos pielietot dzīvē, nevis tikai uzklausīt.
23.10.2012 00:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tieši tagad šac tad atrauties no darba, jo pati teici, ka tev nav laika, jo strādā tādēļ, lai tev nebūtu brīva laika. tad atļauj sev ko vairāk. nestrādā tik daudz, apmeklē pasākumus utt
24.10.2012 12:29 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Vismaz iesakiet, kā iemācīties būt laimīgai esot vienai?

Sports - ļoti uzlabo garīgo un noņem negācijas. Un nekāda stresa par to, ko otrs padomās, ko dara, jo otra vnk nav :D varu viena mājās vīnu dzert, skaļi klausīties mūziku un dejot kaut vai plika :) man ļoti patīk šī brīvības sajūta, arī tagad varu flirtēt ar visiem pēc kārtas, ja sagribās. Varu nākt mājās, kad gribu - nekādu pārmetumu. Mīļumu gūstu palīdzot dzīvniekiem un pieskatot bērnus.
24.10.2012 12:38 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ahhh un ceļošana - varu aizlidot kaut kur ellē ratā viena un iepazīties, ar ko vien gribu. piedalīties visos pasākumos, projektos :)
24.10.2012 12:40 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu vai ir jēgas meklēt īsto,jo iespējams tas skanēs vecmodīgi-bet tiešām tas īstais atnāks pats. Man arī pirms tam bija attiecības,bet ne visai veiksmīgas un tad kādu laiku biju viena,bet es to izbaudīju,izklaidējos kā man patika,vairāk laika varēju veltīt draudzenēm un ģimenei un tad vienā vasarā pavisam nejauši iepazināmies,nekas uz priekšu nenotika,šad tad satikāmies,man pat viņš īsti nepatika,līdz notika kaut kāds klikšķis un nu re,esam kopā laimīgi jau 3 gadus :)

saskati visā šajā arī ko pozitīvu,tev ir laiks dots,lai pavadītu kā vēlies,iepazīties ar jauniem cilvēkiem. un zini,iesaku tev,esmu pati tā darijusi un tas arī nostrādā,ejot pa ielu,uzsmaidi kādam pretimnācējam,tā arī var jauki iepazīties :)
24.10.2012 12:59 |
 
Reitings 137
Reģ: 23.10.2012
Nav nekāda īstā..Miers :D Vienkārši viens liekas interasantāks, neka otrs, atkarībā no daudzām lietām, apstākļiem utt. - tas arī ir viss. Daudzi var kļūt par tā saucamo "īsto", vienkārši ar tik daudz cilvēkiem prakstiski nav iespējams iepazīties ;)
24.10.2012 13:09 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Varu pievienoties shai probleemai.. Bet arii nu jau vairs neticu kaut kaadiem mistiskajiem iistajiem, kas visu padara skumjaaku.
24.10.2012 13:27 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Ak, nekādu "īsto" nav.
Vienkārši satiksi sev piemērotu cilvēku, ar kuru kopā būs labi. Un viss. Varbūt arī nesatiksi! Nekad nevar zināt. Ir jau arī tādi cilvēki, kas nodzīvo vieni un vientuļi.
Negribu tevi aizsakart, bet dzīvē gadās arī tā.

Tāpēc kāp vien laukā no savas komforta zonas, sāc dzīvot. :) Dziļi sevī jau zini, kas tieši būtu jāmaina. Sāc to darīt. Nav jau tā, ka cilvēkiem patīk tikai skaļie, sabiedriskie un superforšie, bet lielākā daļa neies krāmāties ar noslēgtajiem...
24.10.2012 13:36 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Siren, tev padodas mierinaat! :D
24.10.2012 13:38 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Internetā var iepazīties ,,,, bet ne cerot uzreizu kad būs īstais ....Es arī meklēju to īsto un aptrukās man enerģīja no vilšanās pasādes....tad izdomāju būsu kāda esmu ,netelošu to labāko
,sarakstijamikes ilgi , un zini satikamies un bijam ari dzive viens otram piemeroti ,man vinjs patika es vinjam ...... Aprecējamies.....iepriekš biju ļoti vilusies attiecibas ,,,,
24.10.2012 13:39 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jap, pilna pasaule ar vecmeitām! un viņas tusē kopā ar citām vecmeitām, arī labi :)
24.10.2012 13:39 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Leta, es Tevi ļoti labi saprotu, pati jau 2 gadus esmu brīva + arī man uzradās visādi neriktīgie... Un ir tik grūti sekot padomam "nedomā, tad uzradīsies", jo reāli, ja Tu šausmīgi gribi, piemēram, šokolādi, nu Tu nevari par to nedomāt :D bet man bija tā, ka sākumā bija tāds kā izmisums (zinu, zinu, ka tas atbaida vīriešus, bet es to vismaz neizrādiju, tas bija iekšēji), pēc tam jau sāka izbesīt tas, ka es nemāku baudīt dzīvi, ja vīrietis nav pie sāniem, un pēc tam jau man palika vienalga... Aizpildīju savu laiku kā vien mācēju - darbs, skola, kursi, sports... Nu, un tā man te viens jaukumiņš ir uzradies - tad jau redzēs kā mums tur būs :)
24.10.2012 13:42 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Pievakare, esmu jau izteikusi šeit savas domas par mīlestību un tā. Ne zibens spēriens (nu, sākotnējais lieliskais iemīlēšanās uzbudinājums, protams), ne "īstais", bet vienkārši saskaņa un cieņa, diezgan liels darbs ar sevi un sadzīves jautājumos. :)

Par uzmundrināšanu - kritiskāk mums jādomā. Jā, ir jauki otru uzmundrināt ar labiem vārdiem, bet labāk vienkārši pateikt kā ir! Es daru kā kuru reizi un kā kurā jomā. :D :)
24.10.2012 13:44 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nu tad es laikam varu saakt mekleet vecmeitas, ar ko satuseet :D
24.10.2012 13:44 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nu tad es laikam varu saakt mekleet vecmeitas, ar ko satuseet


Bullšits!

Par tēmu - vienam ir grūti un mīļuma trūkst, bet ar visu var iemācīties sadzīvot! Cilvēks ir tāds mērkaķis, ko pie visa var pieradināt :D Tikai jāpiespiežas!
24.10.2012 13:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!