Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā palīdzēt draudzenei- anoreksiķei

 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Sveikas, meitenes! Man gadījusies dzīvē tāda situācija, ka mana labākā draudzene krītas svarā. Un nevis nedaudz, bet ievērojami (tagad jau izskatās kā mazs bērns un sver arī zem 50 kg jau, kaut arī augums ir 1.70 m). Viņas ģimene jau palīdz- meitene iet pie ārstiem, pie terapeitiem utt, bet iznākums nekāds. Vienu brīdi jau gāja svars uz augšu, arī domāšana. Bet tagad cilvēks atsakās iet pie ārstiem un neko vairāk par sauju salātlapu dienā nenoēd. Es saprotu, ka ir tādas diētas, bet pie tāda svara, diētas jau vairs nav nepieciešamas. Varbūt jums ir kādi ieteikumi kā viņai novirzīt domas vai pie kādiem speciālistiem griezties, jo man tiešām jau ir grūti skatīties, jo viņa nav vairs cilvēks, bet kaulu kalns.
21.10.2012 22:32 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Ja viņa pati nevēlēsies ārstēties,nekas nekādos apstākļos viņai nepalīdzēs!Diemžēl.
Cilvēkam ir jāgrib pašam.
21.10.2012 22:34 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Nu jā es saprotu, ka laikam ar anoreksiju ir līdzīgu kā ar alkoholiķiem- ja paši neapzināsies nekā nevarēs palīdzēt... Bet zini, cik grūti noskatīties? Un man jau vienkārši vairs nav ideju kā varētu mēģināt rosināt jaunas domas un prieku par dzīvi, jo tas manāmi pagaist
21.10.2012 22:38 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Es zinu,ka grūti. Man ļoti laba draudzene bija slima ar bulīmiju. Paldies dievam bija. Es zināju,ka palīdzēt nespēšu,bet visu laiku viņai centos atgādināt,ka ir izskatīga meitene tāda kāda viņa,ka nav resna(kāda tiešām nebij)utt.
Pamest novārtā cilvēku nevajag,protams,ka nē,bet nu tā reāli vajag pašam gribēt izārstēties,mēs varam tikai censties iedrošināt.
21.10.2012 22:42 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Jā, to jau es arī daru :) Paldies
21.10.2012 23:02 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Cilveekiem ar anoreksiju vajag uztureeties netaalu no virtuves un lai smarzho supergarsiigus eedienus :) Manaa gadiijumaa pat smarziigakais ir MAggi Idejas vainu Ribinjas vai arii Caalju stilbinji, No taas smarzhas var gjiibt cik forsa :)
22.10.2012 23:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits