cik ilgi?!?

 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Sveiki!
Mani jau kādu laiku ir nomākušas iekšējas un nu jau arī ārējas bēdas..Man ir gandrīz 20 gadi un nav bijušas nevienas attiecības, es nesaprotu kāpēc tā notiek. Man patīk pretējais dzimums, pat ļoti. Man liekas, ka vīrietis ir tik noslēpumaina būtne, neizprotama un tik dziļa... tāpat kā sievietes, bet šie abi dzimumi ar kaut ko ļoti garīgu atšķiras.
Lieta tāda, ka iespējams ap mani ir kaut kāda sienas, kurai caur neviens nevar tikt, es to pati jūtu. Es nevienu nevaru pielaist sev tuvu klāt un es zinu iespējams, kāpēc tā ir. Man ir bailes būt sāpinātai, pieviltai, izmantotai utt.
Kā man pārvarēt šīs bailes? Kā ar to sadzīvot..
20.10.2012 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Tici man, nav māksla mazai būdamai uztaisīt sīkos un 20 gadu vecumā sēdēt ar sīko mājās, kamēr citi bauda jaunību!
Un par to vīriešu dziļumu- kāds tur dziļums, bet gan bērna loģika. :D

Nesatraucies par to, ko nevajag. Mīlestība atnāks tad, kad tu to jutīsi nevis kāds cits! :)
20.10.2012 23:07 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es izvēlos piesaistīt labāko ciema mednieku

es vienu tadu pazistu, un zini tiesham darbojass, bet uz neilgu laiku heh
20.10.2012 23:10 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Kāds ļaunums?


Ja tu atšķirtu pieklājības normu grāmatu 282 lapā 14 punkts no augšas-tur skaidrā latviešu valodā teikts-ja tu aizrādi kādam primitīvismu,tad tev ir pienākums pateikt,kā ir pareizi,izglītot to cilvēku,pretējā gadījumā tu esi ļauns augstprātīgs cilvēks,kurš staigā vienīgi apkārt ar vārdiem mētājas nosoda no saviem augstumiem visus,kas zemāk par viņu.

________
Kā tu vari tā dzīvot nepārzinot pat pieklājības normu pamatus.
20.10.2012 23:15 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Labāk pasaki, kas Tev likās tik ļoti nepieklājīgs un aizskarošs!

Es nesaprotu par ko Tu runā! :D
20.10.2012 23:21 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.04.2012
Pilnigi piekrītu Cumshot, tikai liekulīgi būtu nepiekrist. Ir ļoti milzīgas atšķirības starp sievieti un vīrieti. Pirmajām gandrīz visur ir priekšrocības, kā jau te rakstīja - nedomā, pats atnāks, dzīve piesviedīs utt. Tā patiesi arī ir, nav tādas meitenes, kurai būtu jāuztraucas par to. Un tagad, pasakot to pašu čalim, šis tā arī gaidīs līdz attapsies ar vienu kāju taisaulē. Tā nu tas ir, nevajag te likt vienlīdzības zīmes, jo tas ir galīgi aplami.
21.10.2012 15:24 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009

Ja tu atšķirtu pieklājības normu grāmatu 282 lapā 14 punkts no augšas-tur skaidrā latviešu valodā teikts-ja tu aizrādi kādam primitīvismu,tad tev ir pienākums pateikt,kā ir pareizi,izglītot to cilvēku,pretējā gadījumā tu esi ļauns augstprātīgs cilvēks,kurš staigā vienīgi apkārt ar vārdiem mētājas nosoda no saviem augstumiem visus,kas zemāk par viņu.


Cumshot, vienkārši ģeniāls komentārs, drīkst izmantot to vienā rakstā?
21.10.2012 15:29 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Atradušās te filozofētājas Paspēlējās bērnībā ar lellēm ,pēc tam paaugās piecēlās 10mitos no rīta uzkrāsoja nagus padomāja ko lai sev vēl nokrāso,un kur ir mans sapņu princis? Jums pat neinteresanta dzīve,ja tā padomā,nekas jums nav jādara atliek vien izvēlēties,no tiem kurš tur nesīs labākās zvēru ādas mājas un viss

Kā Jūs variet piekrist tik sausam komentāram, ka meitene aprobežojas tikai ar nagu uzkrāsošanu un sapņa prinča atrašanu, kurš nesīs labākās zvēra ādas mājās un viss?

Par kādām cumshot, Tu pieklājības normām vēl runā?
21.10.2012 21:55 |
 
Reitings 16
Reģ: 21.09.2012
semmija, neuztver to visu tik personiski! Katram ir savs viedoklis, gribi tu to vai nē. :)
21.10.2012 21:58 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
nē, nē personiski es to neuztveru, viss ok!! :D

izsaku viedokli, mani tas vienkārši pārsteidza!
21.10.2012 22:04 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.10.2012
Nessijai...
Izlasot Tavu jautājumu, personīgi man liekas, ka tas ir jauki, ka 20 gados, vēl neesi saskārusies ar sāpinājumiem un tamlīdzīgi! Tas, manuprāt ir normāli, piemēram man pašam pirmās nopietnās attiecības sākās tikai 20 gados, protams es tāpat kā Tu vēlējos jau senāk otru pusīti :) Mjā, manas attiecības gan izjuka pēc 2 gadu kopdzīves un protams tās jūtas vēl ilgi nezudīs, kaut gan tiku ļoti sāpināts..., bet es uzskatu, ka liela nozīme ir vai meitenei ir jau bijušas attiecības vai nav un protams arī ģimenes ieaudzinātais modelis
(Jautājums kā ir ar Taviem vecākiem, kā viņi sadzīvo? - no tā daudz kas pārmantojas)...
Personīgi es ļoti vēlētos satikt tādu meiteni, kā Tu šajā situācijā, jo tad ir vieglāk, jo meitenei nenāk līdzi iespējams iepriekšējā puiša domāšanas veids, dzīves stils... Un ja vēl ir tā ķīmija abu starpā, tad ir ideāli :) Protams var Tevi saprast jo ir maz foršu puišu un meiteņu arī, kuriem var uzticēties - diemžēl...
22.10.2012 01:40 |
 
Reitings 82
Reģ: 20.02.2009
man arī nesen palika 20 un nav bijušas attiecības ko varētu nosaukt par nopietnām
tgd uz rudeni nāk virsū,ka gribētos attiecības, bet baigi nepārdzīvoju

daļēji pati esmu vainīga, jo 80% manu draugu ir džeki, skaidrs, ka neviens nenāks klāt meitenei,kas klubā vai bārā sēž kopā ar 5 čaļiem:D
27.10.2012 22:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, jau vīrieši nav būtnes, bet cilvēki, pie tam vēl tādi paši, kā mēs sievietes. katram cilvēkam ir sava domāšana un nevar teikt, ka vīrieši domā tikai tā, bet sievietes -tā. protams, ir jāprot saskatīt kādas iezīmes utt.ja tev vīrietis nepatīk, tad nelaid viņu klāt. citas sievietes viegli iemīlas un tikpat viegli arī aizmirst to, bet ir arī sievietes, kuras nevar kurš katrs iekarot, tikai pienākot klāt un papļāpājot.
cik saprotu no tevi stāstītā, tad tev ir nodarīts pāri. nezinu gan ,cik ļoti, bet varbūt ir vērts aiziet pie kāda laba psihologa parunāties. bailes jau būs vienmēr. arī man uzsākot attiecības ir tādas pašas izjūtas. domāju, ka tā jūtas katrs cilvēks, kurš kādreiz ir tā juties. nevar arī gluži uzsākt attiecības un visam akli ticēt un ne par ko nedomāt. galvenais, ka tad, kad tev būs attiecības, neņemt šo nastu līdzi, jo tad tu kļūsi nervoza, greizsirdīga, katrā vīrieša rīcībā meklēsi nodevību utt.sāc ar to, ka paaugstini savu pašapziņu. nevajag kļūt par dzelzs lēdiju, jo tā jau ir tikai maska. sāc ar to, ka uzdrošinies sevi mainīt no ārienes. varbūt nomaini matu griezumu, matu krāsu. nokrāso kādā spilgtā tonī nagus, uzvelc savādāka stila drēbes, kas tevi padarītu sievišķīgāku. varēsi iet pa ielu un redzēt, ka visi uz tevi atskatās un pati būsi pārsteigta par rezultātu.
29.10.2012 09:49 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Sany, paldies par tavām domām.
Nu jau viss ir it kā kārtībā, esmu kādu satikusi un ceru, ka viss noritēs labi un centīšos pārkāpt pāri barjerai, kura man vienmmēr seko.. :)
02.11.2012 16:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits