Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meditācija

 
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
Vai jūs meditējat? Zināt, kā pareizi to darīt? Kā tas ietekmē jūsu dzīves kvalitāti ? :)
Zinu diezgan daudz cilvēku, kas meditē un saka, ka palīdz ikdienā atbrīvoties gan no stresa, gan iegūt enerģiju. Tāpēc likās interesanti
20.10.2012 18:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es mediteeju tiesi tad,kad daru kaut ko taadu,kaa gleznoju,izsuju!Man mediteesana noziimee-"aiziesana citaa pasaulee"!Taa ir tiesaam labaakaa sajuuta no visaam,kaadas esmu izbaudiijusi-atsleegsanaas pilniigi no ikdienas ruupeem ,probleemaam-visa negatiibvaa ,kas pastaav ikdienas dziivee!Reizeem mediteejot ir bijis taa ,ka saaku raudaat...izraudu visu aaraa,kas sakraajies!Mani Hawaii dziednieki saka ,ka taa ir loti laba attiiriisanaas-raudaasana meditaacijas laikaa!
Peec tam juutos loti labi-taada viegla sajuuta-miers!:)
20.10.2012 19:19 |
 
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
tu meditācijas laikā pilnīg neko nedomā? cik bieži sanāk meditēt? :)
20.10.2012 19:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kapri-Es tagad straadaaju ar vienu lielu izsuvumu uz lina!Interesanti tas,ka nekas nav uzskiceets uz auduma!Klausos muuziku un rokas izsuj to ziedu...esmu savaas domaas loti taalu!Parasti domaaju kaut ko taadu,kur veeleetos buut sajaa briidii,izfamtazeeju to vietu...!Man noteikti, mediteejot ,kaut kas jaadara radoss!Zinu cilveekus ,kuri vienkaarsi gul gultaa un aizsapnojas par kaut ko ,kur grib buut -skaista vieta-mezs,okeaans.lietus utt .Ir taa,ka tu pilniigi sajuuti to uudens smarzu un salkas...!Parasti paliidz arii taada loti nomierinosa muuzika-katram jau savs!
Es mediteeju katru dienu-man tas loti paliidz paarvareet gruutiibas ...!
20.10.2012 19:29 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Vienu laik dzivoju super perfekto dzivesveidu. Regularas mazas, loti veseligas edienreizes, sports, ikdiena vismaz 3 litri udens, sevis kopsana, lutinasana, lavanas tvaiku dushas, psihologiska, filizofiska literatura...pameginaju ari mediteeet, bet man kaut kaa tas nesanaaca lidz galam. Meditejot nav ne par ko jadomaa, tacu man bija gruti piespiest sevi nedomaat, sedet saij viena pozaa ar tuksu, skaidru galvu. :D:)
20.10.2012 19:32 |
 
Reitings 291
Reģ: 07.10.2011
man arī ir grūti nedomāt :D tāpēc liekas, ka tas ir diezgan grūti
20.10.2012 19:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es mediteet maacijos Hawaii!Vienu laiku dziivojaam tur divus meenesus.Tie dziednieki teica,ka tas ir kaa kuram,kaa kurs redz ,juut to savu mieru!Muusu meditaacijas stundaas tika "pasniegtas" ar aiziesanu "citaa pasaulee"-tu redzi to savu iedomaato vietu...!Es vienmeer redzeeju aara kafejniicu -atceros ,ka vienmeer izskatiijaas vienaadi-taadaa loti zalaa augu valstii,bet taadaa vietaa, kaa vecaas pilsdrupaas...!Atceros ,ka vienmeer bija jaakaapj augsaa pa akmenainaam kaapneem kaut kur utt!
20.10.2012 19:43 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Esmu mēģinājusi, bet pārstāju, jo tas nav mans. Es tieši nevis relaksējos procesa laikā, bet nemitīgi domās ar sevi runāju, vai pareizi sēžu, vai pareizi elpoju utt. Un man tas nesniedza gandarījumu. Kāpēc darīt to, kas nesaista un nedod gandarījumu. Turklāt man vispār ir aizspriedumi pret austrumu lietām kā joga, meditācija, mantras un kas tik vēl viņiem nav.
20.10.2012 19:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans viirs nupat laikam loti pareizi pateica-mums Hawaii bija taadi kaa skolotaaji ,kuri paliidzeeja mediteet...vini vadiija to ieiesanu "citaa pasaulee"!Tu faktiski nedomaa reaali,tu ej to celu uz to vietu,kuru veelies redzeet!To gruuti taa izskaidrot!Zinu tikai vienu,ka es noteikti mediteeju gleznojot,jo nekad nezinu,kas beigaas iznaaks-peec vairaaku stundu darba,beigaas redzu-iznaakusi seja,kaa manaa profila bildee ,piemeeram...tas bija vienas veselas dienas darbs!Biju pilniigi prom no realitaates!:)
20.10.2012 19:50 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.05.2012
Jā, palasot Emmanuelle var saparast ka tas nemaz nav tik vnk, ka tomēr labi, ja tās zināšanas pasniedzēji dod un iemāca pašos pamatos!
Bet mani savukārt ļoti iedvesmoja viņas rakstītais, lasīju un priecājos !!
20.10.2012 20:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Rose-atceros ,kaa bija saakumaa!Pasaa saakumaa,kad veel neticeeju pilniigi nekam taadam...Biju viena no 100parastaam latviesu sievieteem ,kura nokluust videe,kura ir pilniigi nesaprotama reaalam cilveekam!Leenaa garaa sapratu vienu lietu,ka nekas cilveeku nepadara tik laimiigu ,kaa harmonija-taads iekseejs miers!Nauda ,manta utt, ir kaut kas taads,kas cilveeku padariis prieciigu uz loti iisu laiku!Iisti laimiigs cilveeks buus tas,kuram iekseejaa pasaule buus loti sakaartota!Man liekas,ka meditaacija loti paliidz radiit so mieru!:)
20.10.2012 20:51 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Reiz jogas nodarbibas beigas mums bija jaapgulas uz gridas, tika izslegtas gaismas un skolotaja teica, kas jaiztelojas... Bet pat tur nevareju izteloties tiesi, ko vina teica "esmu viena pludmalee...mieraa, klusumaa, harmonijaa...tikai udens salkona...pavisam viena". Man domas visu laiku gribejas iespraust draugu. :D
"Ja esmu viena, tad gaidu draugu. Tulit naks...". Ehh mulkiigi...:D
20.10.2012 21:00 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Varbūt skanēs dīvaini,bet reti kaut ,ko domāju,galvā klusums.Ja arī domāju tad pārsvarā vienīgi domas,kuras ved mani uz priekšu.Neesmu meditējis,bet doma dienās ir izlasīt par jogu vienu plānu grāmatu iepazīties ar to,kas tas ir.
20.10.2012 21:12 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Pati vēl to daru pavisam nesen, lai vēl būtu rezultāti. Taču zinu, ka rezultāti nāks ;)
Taču mans brālis, kas ar jogu nodarbojas un meditē ilgāk, tik pēc kāda pusgada pirmo reizi saslēdzās ar apziņu uz pāris mirkļiem. Tur reāli ilgam laikam jāpaiet, lai iemācītos meditēt kā īstie jogi ;) Bet nav neiespējami.. treniņš
20.10.2012 21:34 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
man bija ta pat kā evijaik, arī nekas nesanāca
20.10.2012 22:01 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.09.2012
Nesen arī domāju, ka jāpaprovē, bet vēlējos to mājā, kur esmu viena, likās, ka tā būs vieglāk. Tā nu meklēju info līdz uzdūros, ka ar meditāciju var nodarboties tikai stingri skolotāja klātbūtnē, citādāk varot nojūgties, jo redzot paralēlās pasaules un citi iemesli. Tā nu šo domu atliku, jo tomēr ir arī tādi daudzi, kas pasniedz jogu un meditāciju, bet no īstā skolotāja viņos nav ne smakas. Tāpat meditācija vairāk vai mazāk iet kopā ar jogu, savukārt man interesē tikai meditācija. Vēl musina tas, ka esmu kristiete, ne baigā fanātiķe, bet tomēr un baznīca ar jogu neiet kopā
21.10.2012 00:33 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
FunnyBunny, kapeec neiet? Kas tur jogaa tads ir???
21.10.2012 01:26 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
FunnyBunny, ir arī kristīgā meditācija. Man ir pat grāmatas par kristīgo meditāciju, vienu laiku gribēju mēģināt, bet tā arī netiku līdz mēģināšanai :)
Manuprāt, īstā meditācija atšķiras no tā, ko saprot vairums cilvēku. Mana "meditācija" ir pastaiga pie jūras vai arī konkrētu dziesmu klausīšanās mājās. Kas, protams, ne tuvu nav īstā meditācija :)
21.10.2012 08:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits