Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skolas maiņa - citu viedoklis

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Sveikas. :)
Es te tā skatos, ir jūsu starpā arī tādas kas nomainījušas universitāti, fakultāti uz citu.
Šāda bija arī mana situācija. Aizgāju no ārstiem uz skolotājiem.
Man šobrīd ļoti patīk tas ko māca, vairāk patīk izprast cilvēka emocijas, iekšējo būtību, labi saprotos ar cilvēkiem. Nevis pētīt cilvēka iekšas (atvainojos jau iepriekš, ja te ir kāda kas studē MF).
Tas bija mammas sapnis, jo visi ģimenē + - ir saistīti ar medicīnu. Skolā interesēja bioloģija, padevās. Aizgāju uz ārstiem un sapratu, ka nav mans. Pēc jūnija sesijas pateicu, ka es nevēlos un labāk ātrāk pāriet uz citurieni.
Palaida, ar lielu negribēšanu, taču tagad ik pa laikam piemin kaut ko par skolas maiņu.
Nebrauksi lepnā auto. Nomainīja dzīvokļa atslēgu un jokodamies teica - nelaidīsim mājās kamēr nebeigsi 1. kursu skolotājos. Ik pa laikam piemin - nemaz nedomā čīkstēt, ka te ir grūti. Es nemaz nedomāju!!!

Labi, pēc visa mana garā pentera - tās, kuras ir mainījušas skolu, fakultāti - kā to uztvēra vecāki, mamma? Pārmeta? Ja tā, cik ilgi tas turpinājās?
14.10.2012 13:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pārmetīs tik ilgi, kamēr nebūs pārrauta nabassaite.
14.10.2012 14:02 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Studēju reklāmistos, aizgāju, jo sapratu, ka nav mans un visā tajā PR-šķiku pūlī es bez haizivs rakstura pazudīšu. Aizgāju pēc pusgada. Pusotru gadu izlaidu, jo stādāju un nezināju, ko īsti gribu mācīties, pabiju ārzemēs, katrā ziņā uz mammas kakla nesēdēju un iestājos citur. Mamma priecājās, kad iestājos, bet toreiz, kad gāju projām, pajautāja, vai tiešām skaidri zinu, ka Negritude tur macīties un viss. Lielāku skandālu sarīkoja drauga mamma, jo arī viņš bija pametis skolu un tad man klupa virsū ar to, ka es esot aizgājusi, tāpēc ka viņš arī tā izdarīja (tas bija ar gada nobīdi) un viņš mani slikti ietekmējot un vispār mēs viens otru slikti ietekmējot :D
14.10.2012 14:32 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
"negribu - es nezinu, kas ir "Negritude" :D
14.10.2012 14:32 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Samaara Negritude ir portugāļu grupa :D
14.10.2012 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits