Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atbrīvoties no stalkera?

 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Pirms uj-cik-sen gadiem internetā iepazinos ar kaut kādu čali. Īpaši nebiju ieinteresēta viņā, tāpēc izpalika tikšanās. Vispār biju pat aizmirsusi par tādu cilvēku. Pagājušogad ap šo laiku šis cilvēks atkal uzradās. Atrada mani draugos. Tā kā tolaik biju viena, nedomāju, ka kaut kas slikts būtu ar džeku sarakstīties. Neko īpašu jau arī nerunājām, tiesa gan ātri sapratu, ka cilvēks ir uzbāzīgs - pēc tā, ko viņš man rakstīja. Radās neomulīga sajūta, ka viņš visu jau plāno uz priekšu - un tā arī izrādās, ka bija - jo no viņa nāca teksti: "tad, kad mēs būsim kopā mīļi" vai "sapartīšu, ja pirmajā reizē tiekoties negribēsi ar mani seksu" aptuveni stundu pēc tam, kad bijām sākuši sarakstīties. Mūžīgais: "Viss būs mīļī, jauki" vai "mēs būsim mīļi jauki"... jau pēc divām dienām sapratu, ka man reāli bail ar tādu tikties. Kādu laiku neatbildēju uz viņa meiliem un čātā, jo cerēju, ka viņš aizmirsīs. Bet nekā. Tad cilvēcīgi paskaidroju, ka mani biedē tāda uzbāzība, bet nekas nemainījās. Sākās teksti: "es taču esmu labs" un "es gribu, lai mums viss būtu mīļi". Es biju ļaunā. Tad es sagāju kopā ar savu draugu, bet arī tas viņam netraucēja. Nācās nobloķēt visos sociālajos tīklos. Bet viņš tik un tā atrod veidus man uzrakstīti - tviterī DM, meilu e-pastā (kaut gan neesmu viņam to devusi), taisa jaunus profilus, sūta uzaicinājumus draugos kā garas vēstules, jo šī cilvēka dēļ, man esmu izķeksējusi iespēju ar mani sazināties cilvēkiem ārpus draugu loka...
Esmu izmēģinājusi visu - ignorēšanu, lūgšanos, apalēšanu pie veselā saprāta, esmu pasūtījusi d!rst, sūtījusi tiešām aizskarošas vēstules, tikai lai tas cilvēks liktu man mieru, bet nekas nemainās!
Un es pat neesmu redzējusi šo cilvēku nevienu reizi savā dzīvē!
Vai ir iespējams vērsties pret šo cilvēku tiesā? Man vienkārši trūkst līdzekļu un izdomas, lai atrisinātu šo situāciju un mans draugs par to tikai ņirdz, lohs.
10.10.2012 01:15 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Pēdējās vēstules. Ceru, ka tu šito lasi, kretīn!


es pilnīgi eju tagad pret sevi.cenšoties no sirds paskaidrot taisnību kā domāju , es vēl vairāk Tevi nokaitinu, bet nu šausmas, es nez kā lai savādāk saproti lūdzu es neko nevaru izdarīt , pateikt, jo viss iet pret mani Tavās acīs



nevēlos aizmirst , es teicu, ka viena iespēja neitrāla kaut un es Tev likšu pasmaidīt un Tu ņemsi vārdus atpakaļ Tu zini, ka cīnos rakstot tāpēc, ka tiešām no sirds rakstu


Tu principos iegāji pret mani, lai gan nenoliegsi, ka mēs tiešām tik spontāni pēc seniem laikiem sākām runāties, bija jau 99%, ka aiziesim satikties, neesmu jau neforšs vai slikts cilvēks. ja Tu mani nejauši iepazītu vai satiktu, Tu ļoti iespējams domas mainītu.
10.10.2012 01:22 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es, tāpat, kā tavs draugs, par to tikai pasmietos. Jā, varbūt nedaudz biedējoši, bet domāju, ka tam trakajam apniks.
Vēl - ja tavs puisis negrib, bet ja zini viņa paroli draugos, ieej un uzraksti ķertajam kādu skarbāku vārdu! :)
10.10.2012 01:24 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Pēc vēstulēm liekas, ka nav nemaz tik dumjš. Vismaz gramatiski pareizi :D
10.10.2012 01:26 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Saprotu, ka izklausās smieklīgi nedaudz, bet tas, ka tas velkas jau tiiiiiik ilgi ir tracinoši un biedējoši.
Es piespiedu draugu uzrakstīt, tad bija miers aptuveni mēnesi, bet tas viss atkal atsākās no jauna un daudz biežāk.
Stulbs viņš nav, bet tas nepadara neko labāku. Vēl trakāk, ņemot vērā, ka viņš visu laiku atrod, kā mani sakontaktēt, baidos, ka neizštuko, kur es dzīvoju vai kaut kā tā.
10.10.2012 01:31 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Karamelle, tieši to pašu par gramatiku gribēju rakstīt :D .
Un vēl "Tu" ar lielo burtu, vispār retums :D.
10.10.2012 01:32 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
man agrāk bija stalkeris, kādus gadus 15 par mani vecāks, kuru arī nekad dzīvē nebiju satikusi un pat nezināju par viņa eksistenci, bet viņš mani bij' nolūkojis sakarā ar to, ka strādājām vienā jomā. un viņš sūtīja man sms naktīs, ka mani vēro.. un stāstīja, ko viņš dara ar sevi, kad domā par mani. lieki teikt, ka biju pārbijusies līdz nāvei un gribēju iet uz policiju.. bet tad sanāca pazaudēt telefonu un nolēmu mainīt numuru, ja reiz tāda izdevība. tad tas viss, paldies Dievam, arī atrisinājās..
iesaku centies saglabāt vēsu prātu un gan jau viss nokārtosies, jo šie cilvēki (vismaz toreiz manā gadījumā) no tā gūst baudu, ja kāds viņu dēļ iet no rāmjiem ārā.. un kaut ko censties sarunāt - tas ir kā ar sienu.
10.10.2012 03:22 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
Piekrītu sinless,liec vienkārši ignoru,izlasi vēstules,bet neatbildi-labākais variants,ko darīt.
Ar lūgšanām vai dusmu vēstulēm panāksi pretēju efektu,paliks vēl trakāk...
Galu galā viņš terorizē Tevi netā nevis dzīvē.
Man līdzīgi ir bijis un tolaik ignors vislabāk nostrādāja.
10.10.2012 07:20 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tviterī arī var nobloķēt! Un cilvēks, kuram tu neseko, nevar tev DM aizsūtīt!
10.10.2012 07:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tiesā tu neko nepanāksi. bet policijā gan vari vērsties, bet diez vai viņi ko darīs..bet uzrakstīt iesniegumu vari, lai viņi noskaidro cilvēka personību utt. varbūt tas ir kāds gadiem meklēts maniaks
11.10.2012 09:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vēl kas- uz kādu laiku izdzēsies no soc. tīkliem un nomaini e-pastu un vairs nekad arī publiski nekur viņu neuzrādi
11.10.2012 09:49 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
ignore un miers
11.10.2012 09:50 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
Tas gadienā nebija daplis? :D
bet vispār - arī es esmu biju šādā situācijā. Es vienkārši ignorēju visas viņa ziņas vēstules, līdz cilvēkam apnika. nu cik ilgi var? gadu? divus? apniks.
11.10.2012 09:52 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Es arī esmu par to, ka vienkārši IGNORĒ. Ne uz vienu no viņa vēstulēm neatbildi. Lai viņš Tev raksta.. labāk vispār izdzēs to vēstuli nelasot.
Gan jau ar laiku apniks.
Es arī šādi esmu visādus uzbāzīgos ignorējusi un pēc laika viņi nozūd, tik dažkārt vēl mēdz apskatīties draugiem.lv profilu.
11.10.2012 09:53 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
trakums. viapār man arī tagad uztrauc kas līdzīgs, tikai man tiešām bail par manu drošību (liekas, ka varētu pārsimts gramus sērskābes dabūt sejā). tas cilvēks pat atrada meiteni sev ar tādu pašu vārdu kā man, un ar tādu pašu frizūru - saka, ka, ņemot viņu no aizmugures, liekas, ka tā esmu es. un pat šajā gadījumā policija neko negri darīt, protams.
11.10.2012 09:53 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man dzīvē ir bijuši divi stalkeri :D
pirmais vēl nebija tik traks,bet otrs gan brrr...atceros,ka toreiz zvanīju mammai un teicu,ka man bail :/ šis pat bij stāvējies pie manas mājas un gaidījis,kad nākšu ārā,kad teicu,ka negribu viņu redzēt un lai iet dillēs
11.10.2012 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man gan smiekli par ko tādu nenāktu. Ja viņš varēja sadabūt e-pastu, tad tik pat labi var pielikt visas pūles un dabūt arī telefona nummuru un, nedod Dievs, adresi.
Ignorē un ceri uz labāko - ka viņam apniks. Man šķiet, ka policija LV ir tik kūtra, ka viņiem, kamēr tev reāli kāds kaut ko neizdarīs, būs pilnīgi vienalga.
Vispār drausmīga situācija...
11.10.2012 10:00 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
manējais stalkeris mēģināja dabūt manu jauno adresi. es pat aiz 3 atslēgām nejūtos īsti drošībā. pat nedaklarēju savu dzīves vietu, lai mana adrese nefigurē kaut kādos dokumentos utt.
11.10.2012 10:02 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Neatbildi. Katra atbilde ir kā maza cerīva. Vienkārši ignōrs visur - kur vien iespējams, bloķē. Es pat apsvērtu iespēju izdzēsties no visiem soc.portāliem uz laiku.
11.10.2012 10:06 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Es arī reiz čatā sapazinos traku puisi, sākumā, protams, tā nelikās :) Kad es sapratu, ka viņa nodomi attiecībā uz mani ir pārāk nopietni, sāku distancēties un tad sākās viņa dīvanie izgājieni. Tas bija terors visos iespējamos līmeņos + vēl viņš reāli mēģināja mani nomedīt vietās, kur es varētu atrasties un izteica visdažādākos draudus. Ja viņš būtu uzzinājis, kur es dzīvoju, es vērstos policijā, bet līdz tam netika. Es pilnībā ignorēju viņu, nebloķēju draugos un citos soc. tīklos, lai viņš zin, ka es saņemu katru viņa īsziņu un vēstuli un, ka man vienalga. Tas nebija ātri, bet ar laiku viņš pārstāja. Man šķiet svarīgi, lai stalkeris zin, ka tu saņem informāciju no viņa un tomēr tev vienalga.
11.10.2012 10:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jā, vislabākais ir izdzēst vēstules, neizlasot
11.10.2012 10:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits