Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Reģistrēties
Ienākt
Sākums
Forums
Mode
Skaistumkopšana
Attiecības
Horoskopi
Veselība
Māja
&
dārzs
Ziņas
Receptes
Atziņas
Video
Dieviete.lv
Forums
Par visu pārējo
Pievienot komentāru
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
|
nākamā »
pļāpu stūrītis
Pupka
3007
Reģ: 29.01.2009
labs vakars! ;)
tik sen neesmu šeit bijusi. kas jauns, labs noticis?
respektīvi, vakara beztēma :)
0
0
09.10.2012 20:28 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
:D :D :D :D Ahahahahah,es te šovakar esmu nosmējusies ar jums :D
0
0
09.10.2012 22:29 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
Lancaster-nu tā ir īpaša recepte kokteilim pēc kura ir čības gaisā :D
0
0
09.10.2012 22:29 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
cik labi, ka nenēsāju čības :D esmu vilnas zeķu fane :D
0
0
09.10.2012 22:30 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
nu ne jau burtiski :D
0
0
09.10.2012 22:32 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
nu taču sapratu :D :D
0
0
09.10.2012 22:33 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Lancaster, sit pieci ! es arī kaifā ar vilnas zečēm !
0
0
09.10.2012 22:33 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
haa tad būs dress-code : vilnas zaķes un seksīga augšiņa (es gan solīju nazim nevilkt dekoltē, bet citas drīkst :D )
0
0
09.10.2012 22:34 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
Man arī ir normāli pupi :D
0
0
09.10.2012 22:35 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
visas kurām ir lielāki pupi par manējiem nedrīkst vilkt dekoltē :D :D :D eu a toč tikai zeķes un maiciņas? trusenes drīkst?
0
0
09.10.2012 22:36 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
nazi, tikai šādas :
0
0
09.10.2012 22:38 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
a ja man dabīgais kažociņš ir? tās tur pazudīs :D :D :D
0
0
09.10.2012 22:40 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
es ieradīšos šadi
0
0
09.10.2012 22:40 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
nazi, es jūtu, ka tev nav :D
monro, tikai jack daniels pudeles trūkst :D
0
0
09.10.2012 22:41 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
monro tev jānāk šādi :D
0
0
09.10.2012 22:41 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
nazi, es tevi sasitīšu !!!! es neesmu tik nesmuka, lai vilktu maisu galvā :D neliete ! :D
0
0
09.10.2012 22:42 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
labi kļūdījos,tev vajag divus,ja nu viens nokrīt :D :D :D
Lancaster-es nekad neesmu dzinusi villu :D
0
0
09.10.2012 22:43 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
nazi, tad Monro lielie pupi vēl vairāk izcelsies. to tu gribi panākt?? :D
0
0
09.10.2012 22:43 |
Nazīc
6531
Reģ: 18.08.2010
Lancaster monro ir sniega dēlis :D :D :D :D viņa tik muld ka šamējai ir pupi :D
0
0
09.10.2012 22:44 |
Lancaster
7497
Reģ: 29.01.2009
nazi, esmu dzirdējusi, ka no lielas berzes arī viss izkrīt ārā. tad tu esi tam pierādījums? :D
0
0
09.10.2012 22:44 |
M
6947
Reģ: 21.10.2010
ahahaha :D es esmu dēlis ar celulītu, jā :D
0
0
09.10.2012 22:45 |
Kārtot pēc:
jaunākā
,
vecākā
« iepriekšējā
|
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
|
nākamā »
Pievieno savu komentāru
Nepieciešams
reģistrēties
vai
autorizēties
, lai pievienotu atbildi!
vairāk >
Dieviete sarunas
Butterfly clothing
Wtfvienkarši
Šodien, 19:40
Krētas kaislības
Zandinaja
Šodien, 19:18
KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA
Rumblerx
Šodien, 19:12
Viss par un ap NL
Draudzenīte
Šodien, 18:48
IetekMeļu tops
Law9
Šodien, 16:16
Could Salman Waria Influence Online Technology Ideas?
Abigail Young
Šodien, 11:49
USG precizitāte
debestinaa
2026-06-23 16:17
vairāk >
Aptauja
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
Nezinu, nav viedokļa
Cits
Rezultāti
|
7 komentāri
vairāk >
Lietotāji online (20)
Krokoundils
Fargerike
Hha363
Katriiina
u.64c79b55c5fe6
Stalkere Jr.
Sviestaciba
Matilde23
Harpūna
Maple
LilyLady
Euclid
Esaizgaju
Dainuviete
Schokolaade
Perrina
Otiiilija
Merkadel
skylie
didii5
© 2022 Dieviete.lv