Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attālums attiecībās

 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Sveikas!

Gribu dzirdēt Jūsu pieredzi :)

Iepazinos ar kādu vīrieti, kopā labi, veidojas attiecības.. Bet liela problēma - ikdienā mūs šķir 200 km. Katrs esam "iesakņojušies" savā pilsētā. Darbs, karjera, mērķi. Reāli tikšanās reizes nesanāk pat katru nedēļas nogali.
Māc šaubas vai vispār vērts ļaut iet visam tālāk. Attiecības caur telefonu un internetu izklausās pēc "īslaicīga projekta". Vai kādai ir bijis tā, ka jau uzsākot attiecības, attālums starp dzīves vietām ir bijis liels?
Paldies par atbildēm :)
09.10.2012 18:02 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
:)
09.10.2012 18:05 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
skaties kā ies,mošk pēc laika kkur tomēr dzīvosiet kopā
09.10.2012 18:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.09.2012
Man tā ir tik pierasta lieta.. Jo nedzīvoju Rigā, bet visi exi ir no turienes..

Tapēc nevaru iedomāties kā būtu satikties katru dienu utt. Man laikam patīk tā ilgošanās sajūta. Ka brīvdienas ir paradzē :)
09.10.2012 18:15 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas, ka Latvija ir tik maza, ka attālumus starp pilsētām nevar saukt par ATTĀLUMU :D Nu, vismaz ar to noteikti nevar aizbildināties!:) Ja jums viss ir forši, tad lai veicās.:)) Attiecību sākumā, iespējams, nav nekāda vaina, bet pēc kāda laiciņa gan noteikti, ka gribētu dzīvot viens otram tuvāk un satikt biežāk :) Pieredze šājā jautājumā nav :D
09.10.2012 18:26 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
man attieciibas ir 2000km attaalumaa arii ar visaam sakneem katram savaa galaa un satikties rudens-pavasara sezoonai sanaak reizi paars meeneshos..jaasaka atklaati ir gruuti bet labi jo tu zini ka ir otrs cilveeks un pavasarii-rudenim vinj6 buus pie tevis ..ak jaa arii šeit lv mees esam 200 km attaalumaa un ja nesanaak katru nedeeljas nogali satikties vairs neshkjiet nekas traks . ir veerts ja ja juuti ka tas ir tavs cilveeks un ir to veerts paciest ..esmu taadaas attieciibaas jau otro gadu..veelreiz atkaartoshu ir gruuti bet ir labi ja arii otrs censhas lai tu nejustos vientuljsh..izmanto sho laiku sev...sporto ..pamaini kautko sevii..maacies straadaa..dari kautko lai laiks ietu nemanot...man pashreiz ir gruuts posms shajaas attieciibaas bet bez taadiem neiztikt..protams vieglaak ir dziivee samiiljot un izrunaaties nekaa to kaartot skaipaa sazvanoties bet par miilestiibu jaaciinaas un ja redzi ka ir veerts kaadelj ne?! :)

lai tev viss izdodas, esi laimiiga :)
10.10.2012 02:50 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
jā un vasarā biju līgavas māsiņa draudzenītei, kurai 2 gadus jau ir attāluma attiecības, līdzīgi kā man :))
10.10.2012 02:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man arī bija attāluma attiecības, lai gan attālums nebija tik liels, bet mums bija nenormāli daudz šķēršļu un netikāmies par mēnešiem. nu pēc kādiem 3 gadiem mēs izšķīrāmies, bet būtu bijuši kopā, ja sākumā man neienāktu pratā, ka nav vērts. pēc tam es pārdomāju, bet laikam jau ar to es biju pārlauzusi mūsu attiecības. vēlāk viņš tā uzskatīja. daudz reizes salauzu viņa domas, bet gala rezultātā bija tādi kašķi, ka nu maz neliekas. izšķīrāmies..lai gan es ilgi un dikti to pārdzīvoju, bet tagad esmu laimīga šajās attiecībās, kurās nav attāluma un mēs jau dzīvojam kopā. ja tu zini, ka tas ir uz laiku, tad pagaidi, mēģiniem rast risinājumu. bet, ja tas vilksies gadu gadiem, tad tas dabiski pārtrūks. vienam no jums ir jāpiekāpjas, bet otram arī jānāk pretī. vai tu pārvācies pie viņa, vai viņš pie tevis vai kopīgi dzīvojat citā pilsētā
10.10.2012 12:41 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Jā ir tā bijis. Lielu laika posmu tika braukāts, bet beigās vienalga viss pajuka.
10.10.2012 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 25
Reģ: 25.05.2010
man šobrīd ir tādas attiecības, un mūs arī sķir 200 km. tiekamies 6 mēnešus. zini, ir grūti. vasarā bija ok, daudz ciemojāmies viens pie otra. bet tagad studijas, darbs - sanāks reizi mēnesī uz brīvdienām satikties. nezinu, es domāju pārtraukt, jo visu laiku tik ļoti pietrūkst. kā arī zinu, ka šitā dzīvosim 2 gadus kā minimums.
10.10.2012 12:59 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mums attālums bija 300 km, bet parasti tikāmies gandrīz katru nedēļas nogali, nu dažreiz ik pēc divām vai trijām, bija ļoti grūti un kas zina kā būtu viss izvērties, ja nebūtu pēc gada sākuši kopā dzīvot, jo pēc kopā dzīvošanas attiecības tikai uzlabojās un esam jau kopā 5.gadus, bet tas pirmais gads ar braukāšanu bija visāds. :)
10.10.2012 13:02 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Sakuma varbut ir ok. Bet ja no si attiecibam gribi ko vairak, tad jau vienam vai otram naksies parvakties. Nedomaju, ka apprecesieties un dzivosiet katrs sava pilseta :D
Ja neviens no jums pilnigi noteikti nav gatavs dzive parvakties, tad nav jegas no sim attiecibam.
10.10.2012 13:20 |
 
Reitings 146
Reģ: 05.11.2009
Ļoti pazīstama situācija... M;es arī tiekamies tikai brīdienās, šad tad vins atbrauc uz Rīgu.. Tā mokamies jau vairākus gadus, kādus 5 laikam.. jā, tiešām tik daudz.. un ir bijis neviens skandāls par to ... esam kopā jau 9 gadus, bet nu jau laikam ir pnācis laiks beidzot izlemt ko darīt, jo vins grib palikt laukos, a mani vairāk vilina rīga... un uz rīgu vins negrib ... tā ir mūsu lielākā problēma... man rīgā ir labs, labi apmaksats darbs, tas arī mani visvairāk attur no parvākšanās...
10.10.2012 13:27 |
 
Reitings 188
Reģ: 03.07.2012
Nekad nevar zināt. Varbūt jau pēc mēneša dzīvosiet kopā. Ja cilvēks sirdij tuvs, ir vērts turpināt.
10.10.2012 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Man pozitīva pieredze- 3 gadus katru nedēļas nogali braukāju 250 km pie sava mīļotā. Kopā iet jau 7ais gads.
10.10.2012 14:07 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Var jau mēģināt, bet ir tad ir jāskatās - ja paiet 5 gadi un kopā dzīvošana joprojām nespīd, tad jāpārvērtē šo attiecību jēga. Vismaz es pārvērtētu, jo nevēlos savā nākotnē šādu ģimeni, kurā radīt bērnu, kur māte vienā pilsētā, tēvs citā, bet ķipa skaitās kopā un skaitās baigā ģimene. Cik ilgi tad tā raustīsies pa divām pilsētām? Vienas no pirmajām attiecībām man bija tādas. Tagad vairs neesam kopā, jo pēc tā viena gada, kas šādi pavadīts, sapratām, ka mums katram veidojas sava dzīve, savi pārdzīvojumi vienatnē, kurus nevar kompensēt tās dažas nedēļas nogales mēnesī, kas pavadītas kopā. Man tieši pēdējā pusgadā bija pārdzīvojumi saistībā ar veselību un atbalsts caur mobilo tomēr nav tas pats, kas apciemojums slimnīcā un būšana blakus. Šķīrāmies kā draugi, jo nebija par ko naidoties. Vienkārši šāda veida attiecības mums nederēja.
10.10.2012 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits