Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzlabosim garīgo! :D

 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Sveikas dāmas,
Tā kā šodien ar garastāvokli ir mazliet čābīgi, tad pastāstiet, kas smieklīgs ar Jums atgadījās pēdējā mēneša laikā? :D

Piemēram man- vienu dienu veikalā ienāca viens puisis, maza auguma, un kaut ko murmināja krieviski. Teicu, ka nesprotu viņa sacīto.
Viņš teica, ka atnācis paskatīties...
Es: lūdzu, šeit ir griestie ziedu, šeit telpaugi. Droši varat skatīties.
Viņš: nu nē.. uz Tevi skatīties..es te netālu dzīvoju.
Tad es neko neteicu un skatījos uz viņu.
Viņš: es vakar piedzēros un aizmirsu, ka mājai ir 13 pakāpieni, domāju, ka 12 un nokritu.. izsitu 4 zobus..
Es: njaaa.. traki.
Viņš: nē, smieklīgi(sāka skaļi smieties). :D
Un tad ienāca kāds cits pircējs un viņš par laimi aiztinās.
Lasot gan jau, ka neliekas smieklīgi, bet tajā brīdī likās, ka nomiršu no smiekliem. Puisis bija izvēlējies labu veidu kā iepazīties, tikai uz mani tas neatstāja to labāko iespaidu. :D
09.10.2012 09:34 |
 
Reitings 1021
Reģ: 19.05.2011
https://www.youtube.com/watch?v=EKvNqe8cKU4
šis man vienmēr uzlabo garīgo.
09.10.2012 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
nezinu vai šito jau stāstiju šeit-> pirms pāris nedēļām braucām makšķerēt, jāceļas bija 4os no rīta, tā mēs 5i, īsti neizgulējušies cilvēciņi braucām uz ezeru. Aizbraucām līdz ezeram, vēl patumšs, joprojām visi miegaini. izlikām mantas no mašīnas un draugs pabrauc ar mašīnu tālāk pagalmā. pēkšņi atceros, ka licenzes palika mašīnā, pajautāju draugam atslēgas un eju uz mašīnu. pieeju pie mašīnās spiežu signalizāciju un spiežu, bet mašīna vaļā neveras. jau lamājos pie sevis, ka pults nosēdusies un kā tagad mājās tiksim un kas tas vispār pa sviestu. pēc 3minūšu pults spaidīšanas dzirdu, ka tomēr slēdzās kkur durvis vaļā un tad man pieleca, ka stāvu pie citas mašīnas! :D tajā pagalmā stāvēja mūsu auto un vēl viens un abi vienādi, protams, piegāju pie pirmās mašīnas, ( mums tika ierādīta VIP stāvvieta, pārējie auto stāvēja citur) jo man likās, ka mūsu mašīna tur vienīgā! neko pie sevis noņirdzos palūrēju vai neviens neredz, ka es laužos svešā mašīnā un skrēju pie savas! :D draugi pēc tam normāli dabūja pasmieties par mani! :D
09.10.2012 10:06 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
priekšējos zobus? :D
09.10.2012 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
īpaši neskatījos viņam mutē, bet man liekas, ka priekšā kādi 2 pietrūka.. :D

Krāsa, 2X man ir bijis līdzīgi. Pirmajā reizē gaidīju tēti pie it kā viņa mašīnas, uzliku somu uz kapota un pati atspiedusies pret mašīnu gaidīju.. pienāca viens onkolītis un blenž uz mani, tad es ieskatījos mašīnā uz sapratu, ka nav īstā. :D
Otraja reizē, sajaucu iepirkuma ratiņus, sāku jau pārkrāmēt preces, jo likās ka draugs ne tās preces salicis un tad atnāca viena dusmīga tante. :D

a paziņas vienreiz sajacot mašīnu bija pat veiksmīgi dabūjuši vaļā durvis un šokā pat sāka ņemt mantas ārā. Tad atskrēja viens vērietis un tad viņi saprata, ka sajaukuši mašīnas, bet vēl līdz šim viņi nesaprot kā dabūja durvis vaļā. :D
09.10.2012 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
man viens paziņa no rītiem vedā sīko uz bērnudārzu, tā kā bērnudārzs mazā miestiņā viņš neslēdz ciet auto durvis. vienu rītu šis nāk atpakaļ no bērnudārza, iekāpj mašīnā, vēl grozās meklē brilles, grib jau laist klāt un tad sāk domāt kkas nav ritīgi, krēsls tā dīvaini noregulēts un mūzika tāda jocīga, beigās izrādās, ka vēl kāds neslēdz ciet mašīnu vedot sīkos uz bērnudārzu un paziņa iesēdās svešā mašīnā! :D vēl paspēja benķi sagrozīt pa savam! :D
09.10.2012 11:06 |
 
Reitings 61
Reģ: 25.09.2012
Es nesen vilciena braucot nobijos no biļešu kontrolieres, kura piezagās man klusi klusi :D

Vēl nesen 10minūtes nostaigāju ar telefona lādētāju rokās un uzminit ko darīju? Meklēju telefona lādētāju :D

Ar mani vienmēr tādas tizlības atgadās.
09.10.2012 14:32 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Tikko nopirku rudens zābakus un uzreiz uzvilku kājās, jo laiviņās sala kājas. Izdomājām ar draugu ieiet MC cafē un nobaudīt kādu kafiju. Pēc izdzertās kafijas aizgāju uz WC un ienākot ārā no WC man draugs prasa - Kas Tev tur pie kājas?
Un, protams, man pie zoles bija pieķēries garš toaletes papīra gabals, nu tā kā filmās . Cilvēki, protams, skatījās un smējās :D
Iesvētīju jaunos zābakus :D
09.10.2012 14:39 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
iznākot nevis ienākot
09.10.2012 14:39 |
 
Reitings 61
Reģ: 25.09.2012
Brucot uz Plazu piefiksēju vienu momentu. Busā iekāpj iereibusi meitene un kaut kā nokļūst līdz sēdvietai. Paiet sekundes un viņai blakus jau ir bars urlānu (puse no busas pasažieriem) kuri cenšas iepazīties.
Skola rokā- esi brīva un tev ir problēmas atrast otru pusīti? Piedzeries un marš uz sabiedrisko :D
09.10.2012 14:45 |
 
Reitings 61
Reģ: 25.09.2012
busas :d busa
09.10.2012 14:45 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Vakar devos uz vienām pārrunām. Skrēju pa galvu un pa kaklu un noripoju pa trepēm.. Zeķbikses ar visu celi pušu.. Pēc kritiena kāds vīrietis vaicāja, vai palīdzēt, uz ko es varēju atbildēt: Nē.. ko, tad vairs.
Līdz pārrunām atlikušas 20 min. Pa laimi netālu no tās vietas bija Drogas, ienesos iekšā nopirku zeķes un prasu, vai nevaru jums te stūrīti kaut kur pārvilkt. Visām tādi cietie neģīmji - nē, nedrīkst mani nekur laist, turpat stūrī! Es tomēr meitene kautrīga pēc dabas, nespēju sevi piespiest - turpat klienti staigā, a es te šovu taisīšu.
Jau devos tuvāk ofisam un pamanīju auduma veikalu, pa laimi tur meitenes bija atsaucīgas, ātri likvidēju vecās zeķes un aidā uz pārrunām.

Nostresojusies, noskrējusies apsēžos, nomierinos.
Te ienāk pārrunu vadītājs sasveicinās un vaicā - kā klājās?
Es ar smaidu un nopūtu saku visādi. Pretī acīs divas jautājuma zīmes.
Nu, tad es iekšēji nospļāvos - nu, ta lai iet uz pilnu banku. Un skaļi teicu: Nu, tad pārrunas sāksim ar stāstu.. Jūs meklējat biroja eņģeli, tad redziet.. Dodoties pie jums, aizmirsu, ka kājas jāizmanto - lidojot, atlidoju. (un atstāstīju notikušo īsumā) nezinu kā man veicās, bet atmiņā iespējams paliku.. :D
09.10.2012 14:52 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
Tiik forši stāsti. Visvairāk sasmējos par Guu stāstu, labs :) :) :)
09.10.2012 15:25 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Pirms dažām dienām draugs mūsu dēliņam rādīja bildes, kurās es esmu stāvoklī. Tad nu vakar no rīta ģērbju mazo, viņš atceras stāstīto un jautā:"Es biju tavā puncī? Atbildu, ka jā. Viņš: ''Kāpēc tu mani apēdi?" :D

Kādā vakarā skatāmies filmu-
Mazais: ''Mammai pincis."
Es:"Mammai nav pinča."
Mazais:''Ejam uz veikalu nopirkt!''
Es:"Veikalā to nevar nopirkt .''
Mazais: ''Āāā, drīz mammai izaugs liels pincis, tad viņa būs tētis!"

Ja godīgi, negaidīju, ka tik ātri būs jārunā par puiku un meteņu tēmām :D
09.10.2012 15:37 |
 
Reitings 84
Reģ: 13.08.2012
mana arī ir bijis kuriozs ,kuru nekad naizmirsīšu..
..iegājām ar draudzenēm iekšā bārā, stāvējām pie nākošām durvīm
Es meitenēm prasu, ko šovakar dzersim, un ar roku taustu ,kur ir rokturis, meičas sāka smieties, es tik paspēru solīti atmuguriski, un jūtu kaut kas dzīvs :D
es paskatījos uz aizmuguri, bet tur viens no bārmeņiem stāvēja un smaidot teica: " Vari turpināt,es neiebildīšu" :D
es biju visa sarkana, jo negribēdāma apčamdīju viņa mantību :D
..tad visu vakaru bārmenis uz manis skatījās un smaidīja , pēc pāris dienām mums bija uzplaucis mazs romāniņš, bet tik un ātri viņš beidzās :)
09.10.2012 15:57 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
žizele :D :D :D :D :D :D :D ak dievs
09.10.2012 15:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits