Par laimi dzīvē

 
10 gadi
Reitings 845
Reģ: 17.12.2010
Sveikas!

Es pēdējā laikā ļoti daudz aizdomājos par laimi, par taisnīgumu dzīvē utt. Tāpēc vēlējos Jums pajautāt - vai visu mūžu esat jutušās laimīgi? Vai ir bijuši tādi atsevišķi periodi, kad bijāt nelaimīgas?

Es vienkārši laikam pirmo reizi dzīvē jūtos patiesi nelaimīga. Man ir 25 pašlaik un visu šo gadu es jūtos nelaimīga. Bet pirms tam es biju laimīgās attiecībās ilgus gadus un visu laiku biju laimīga. Arī bērnību, pusaudžu un jaunības gadus es atceros ar prieku. Būtībā šitik nelaimīga , kā šogad es jūtos pirmo reizi dzīvē un tagad es domāju - cik ilgi tas vilksies? Kad es atkal būšu laimīga.. Un varbūt man par visiem šiem 24 laimes pilnajiem gadiem būs kaut kā jāsamaksā? :D Zinu, ka izklausās muļķīgi, bet nesaprotu, kāpēc man dzīve deva iespēju justies tik laimīgai, bet tagad to visu ir pilnībā atņēmusi un liek man iziet cauri šim pārbaudījumam.. Man vajag motivāciju, ka tas pāries.. Tāpēc vēlējos pajautāt - cik ilgu periodu esat dzīvē bijušas nelaimīgas ( nu teiksim gados ), un cik kopumā laimīgas? Protams, problēmas ir dažādas un visu laiku, tāda ir dzīve..bet tā kopumā ņemot, cik gadus savas dzīves vērtējat kā laimīgus, un cik nelaimīgus..?
Un pierakstiet, cik jums gadi :)
08.10.2012 18:29 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Man līdzīgi kā kristai.
Lai gan es vispār uzskatu, ka laime kā tāds konstants stāvoklis nemaz neeksistē un nav iespējama, ja ar laimi tiek saprasts nemitīgs pacēlums. Ir ikdienišķās dzīves plūsma ar sadzīviskiem krikumiem un raizēm, rutīnas notikumi un ir prieka uzplaiksnījumi. Precīzāk būtu teikt - apmierinātība ar dzīvi un to, kas ar mani notiek. Tā gan man piemīt. Taču pati laime ir periodiska.
08.10.2012 21:00 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Kaut kur horoskopu gramata lasīju,ka vispār cilvēkiem šis būs grūts gads.Neatceros gan kāpēc.Īpaši attiecību jomā.
08.10.2012 21:03 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Apmeeram piektais gads, kad nepaziistu to sajuutu, kad juutos laimiigs. Nu jau esmu pieradis. Skaitu nevis dienas, bet gadus. Diezgan slikti ar mani.
10.08.2015 00:37 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
man ir bijuši kalni un lejas.
lielāko daļu dzīves esmu bijusi nelaimīga.
tad bija viens posms, salīdzinoši īss, kurā biju laimīga, tad bija vairākus gadus ilgs posms kurā es biju ļoti nelaimīga.

tad es sevi nokasīju no asfalta un savācos, atkal bija ok... un tas arī bija salīdzinoši neilgs laiks-kāds gads...un atkal nelaimīga.
16.08.2015 22:07 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Es gribu saprast, vai gads priekš tādas nopietnas melnās vītras ir daudz..un esmu kaut kur iestigusi, netiekot ārā , vai maz..Kā ir citiem?


attiecība aptuveni tāda: melnā svītra 2 gadus, baltā svītra aptuveni gadu, melnā svītra 3 gadus, baltā svītra aptuveni...8 mēnešus....
16.08.2015 22:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)