Negribu dzīvot.

 
Reitings 18
Reģ: 08.10.2012
Situācija ir tāda,ka man un ģimenei nav dzīvesvietas. Nav naudas,nav darbi,nekā. Kā atrodam darbus,tā no dzīvokļa liek ārā,jo neviens negrib gaidīt kamēr samaksās. Tad mainam dzīvesvietu un nevar izbraukāt uz darbu. APLIS! :(
Visiem depresija,agrāk bijām saticīga ģimene,tagad viss. Nekad neesmu bijusi pašnāvnieciska un liekas,ka kaut ko jau var izdomāt,nu tad šoreiz es lieku roku uz sirds un saku,ka vienīgā izeja ir krīzes centri,tas nozīmē manu ģimeni izjauks. Apnicis sēdēt mājās (no kurām mūs met ārā) bez ēdiena,bez nekā. Kaķi ir visvairāk žēl,grauž tas,ka nevaram viņam dot visu ko vajag.
Pēc manis rakstītā,drošvien daudzas nodomās,gan jau ka nelabvēlīga ģimene,dzērāji,vai kas tāds. Tā nav. Ja godīgi,nezinu,kā tādā situācijā nonācām. Man drēbju pat nav. Reāli nav. Un kam prasīt palīdzību,pašvaldībai? Viņi čīkst,ka nevarot palīdzēt. Dzīvoju mazpilsētā,viņiem godīgi ir vienalga,tas atkrīt. Draugu,radu nav,ja ir,tad tikai tie kas piezvana un pajautā kā iet,lai ''uzzinātu,kā tad mums iet'',bet kad palūdz,vai nevar 10ls ieskaitīt ---> ''oooj,man nav''. Nu jau nav,tad nav. Negribas nevienam uzbāzties. Neredzu nekādu atrisinājumu,gribas aiziet un pakārties... Nezinu,ko vēlos no Jums dzirdēt. Bet man ir fiziski,morāli,utt,slikti.
Drošvien dzirdēšu arī pārmetumus,droši.. Sliktāk jau vairs nevar būt.
08.10.2012 13:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sany! jābūt arī uzmanīgai, jāizvērtē,ko piedāvā, jo zinu,kad citi nekaunīgi izmanto,ja cilvēks ir bezizejā. piedāvā darbu ar dzīvošanu uz vietu, samaksu, bet kad pārvācas dzīvot, iekārtojas darbā, tad pēc kāda laika vairs nemaksā un nodrošina tik ar dzīvesvietu, ar kaut ko pabaro, bet izturas visai nicīgi, ņirgājās. . cilvēkam nav īsti kur iet, pie kā vērsties, kas palīdzētu, ne mob. kredīts,lai piezvanītu kādam , labi,ja ir internets mājās, vai arī palaiž pastaigāties,lai tiktu līdz tuvākajai bibliotēkai un var izmantot iespēju ,ar kaut ko sazināties. tas ir reāls gadījums neviss izdomājums, taču ne no manas dzīves.
persona iekārtojās krīzes centrā un tika ārā no bedres:) tagad ir ģimene un viss kārtībā:)
09.10.2012 09:06 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Jā,bļe te jau dažas dikti gudras,uzreiz saka "Nāciet uz Rīgu dzīvot!" Muļķes tādas! Cilvēks no laukiem vai mazpilsētas,nevar uzreiz tā hoops ielekt lielā pilsētā,un pierast pie dzīves! Un vispār,kāpēc uzreiz visiem jāskrien uz Rīgu??? Tāda Liepāja,Ventspils arī pastāv! Lai Rīgā no sākuma dzīvotu,vajag kaut kādu naudu,kur tad viņas abas aizskries,un pirmo mēnesi badā mirs,kamēr dabūs darbu? (ja dabūs,vispār).
Nevajag citu noriet,un iedomāties,ka visiem ir labi radinieki un labi draugi. Tā mūsdienās nenotiek! Meitene,var izdomāt dažādus variantus,protams internetā ne vienmēr visa informācija ir patiesa,tur tev vajadzētu painteresēties NVA mājaslapā,par darbiem,bezdarbnieku statusu. Varbūt tiešām,aizbrauciet uz kādu citu pilsētu,kas jums tuvumā vai kā,(nejau uzreiz uz lielām pilsētām),bet nu paskaties,moš tur var dabūt kur dzīvot. Lai nu,kā vēlu tev veiksmi,un neņem galvā,ko te dažas pilsētu cacas runā! Un vispār ja tu esi nepilngadīga,un vēl mācies,tad nodoties mācībām! Pieņemu,ka tev ir 17,šogad drošvien eksāmeni,tāpēc nemeklē nekādu darbu tagad! Nododies mācībām,jo ir grūti vienlaikus strādāt un mācīties! Pastrādāt varēsi pa vasaru,bet nejau tagad! :)
09.10.2012 09:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mani arī nošokēja piedāvājums nākt uz Rīgu dzīvot - te taču drošības naudai par īri vajadzīgi līdzekļi, un nevar zināt, vai darbs būs. vispār dzīve galvaspilsētā ir dārgāka nekā laukos. nav tas nemaz tik viegli.
varbūt ir kāda lauku saimniecība tavā pusē, kurai vajadzīgs kāds palīgs, kam tu varētu derēt? zinu, ka daudzi laukos tā piepelnās
09.10.2012 09:23 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Vēl kā variantu dzīves neizbeigšanai vari pieņemt kādu iespēju braukt prom no LV brīvpeātīgā darbā. Bieži, brīvprātīgajiem nav alga, tomēr attiecīgā iestāde sedz dzīvošanas izdevumus, dod tādu kā kabatas naudu, kas pārsvarā ir lielāka par Lv minimālo algu. Peimēram, es atradu sludinajumu:

Ja Tu esi 18 un vairak gadus jauns un velies kadam palidzet ka ari redzet pasauli, tad Tev ir iespeja pievienoties projektam starptautiska un nevalstiska organizacija DRH- Norway, kas piedava brivpratigo darbu Indija un Afrika. Projekts ilgst 18 menesus – 4 menesi darbs (Norvegija, Danija vai Zviedrija), 6 menesi macibu periods Norvegija, 6 menesi darbs Afrika (Zambija/ Mozambika) vai Indija, un 2 menesi Norvegija pieredzes apmaina pec atgriesanas no brivpatiga darba Afrika/ Indija.
Ja velies pievienoties, tad sikaku informaciju var sanemt rakstot [email protected]
Informacija par projektu majaslapa www.drh-norway.org
Papildus informācija pa telefonu- 004761264444 vai 4791691509
09.10.2012 13:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja tiesam nevar atrast nevienu darbu mazpilseta(par ko es nemaz nesaubos), tad vismaz doma ilgtermina! visu muzu jau sada situacija nebus. pabeigsi skolu, kaut vai iepazisies ar kadu draugu, dzivosiet kopa, vai vnk pameklesi darbu kada lielaka pilseta, stradasi, saksi studet(teicamniekiem ir stipendijas). ta kaizdzivo so periodu,lai dzive vari novertet to,kas tevi vel tikai gaida, bus!! veiksmi, izturibu!
09.10.2012 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es gan to būtu noformulējusi mazliet maigāk, bet zizhelei rausis par trāpīgumu. ;)
Melanija, te ir daudzi derīgi ieteikumi, apdomā un mēģini realizēt kaut vienu no tiem, tikai pamazām kārpīsies laukā, viss uzreiz nebūs! :)
09.10.2012 13:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.10.2012
Melanija www.ziedot.lv pats var pieteikties un lūgt palīdzību! Viņi palīdz ar lietiņām, kuras saziedojuši citi cilvēki (drēbes, trauki, higiēnas preces u.t.t.) -pati uz ziedot.lv labdarības māju pirms mēneša aizvedu dažādas mantas :)

Otrs variants, ja gribi, lai Tev palīdz ir tomēr atklāti par to pastāstīt, kādā portālā (nedomāju, ka Cosmo.lv būtu labākais), šajā grūtajā laikā daudz cilvēkiem ir plaša sirds- Kāds vienmēr palīdzēs!
09.10.2012 14:13 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Turies, meitene! :) Šobrīd vienkārši tev ir melnā svītra un viss liekas bezcerīgi, bet tas nebūs mūžīgi, jo dzīvē viss plūst un mainās. Galvenais cīnies un nepadodies! Meklē palīdzību sociālajos, ja nepieciešams, uzraksti man privāti, ir pazīstams cilvēks, kurš pārzin visas maznodrošināto/ grūtībās nonākušo cilvēku tiesības, un palīdzības variantus.
Man arī ir bijuši ļoti grūti laiki dzīvē, kad gribējies bezcerībā nokārt galvu, bet te nu es esmu - viss nokārtojies! :) Tā kā - galvu augšā! :)
09.10.2012 14:30 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Nellija - ar laiku :) tiešām, vienīgais, kas līdzēja, kamēr nāca apjausma, ka jāsaņemas, bet nu tā apjausma nāca diezgan ilgi :D
09.10.2012 18:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kā Tev veicas??
Es Tev privāti vēl nosūtīju sludinājumu,kurā piedāvā kasieres vakanci bistro Rīgā, nodrošina ar dzīvesvietu:)
15.10.2012 08:43 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Vismaz man viņa neatrakstīja. Kas mani nemaz nepārsteidz. Tipiski latviešiem, sagrib zivi un tieši to arī gaida un visi, kas iesākumā piedāvā makšķeri vai dīķi ir briesmīgi apvainojuši un tas nekādā gadījumā neder.
15.10.2012 08:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits