Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nodevība

 
Reitings 2
Reģ: 24.11.2009
Sveikas, Meitenes! Vēlējos uzzināt,kādu padomu vai jūsu pieredzi par sekojošo tēmu. Nožēlojama nodevība. Citus vārdus grūti atrast. Sākšu ar to,ka gadu bijām kopā. Šķita,ka viss ir pareizi-mīlestība, uzticēšanās, saskaņa,kopīgi pavadīti vakari... LAikam jau rozā brilles.
Pienāca rudens, manai dvēselai dažkārt šājā drūmajā laikā kļūst skumji, gribas pabūt klusumā tikai ar savām domām. Tā nu es kādu rītu saskumusi un ar asarām acīs izgāju no viņa dzīvokļa,lai saņemtos un atbrīvotos no rudens smaguma. Bet ar domu,ka mēs vēl tiksimies...
LAi savāķtu sevi,ķēros pie psiholoģījas mājasdarba-papētīt iepazīšanās sludinājumus,izanalizēt dažādiem vecumiem raksturīgās komunikācijas prasmes,valodas pielietojumu...(ironiski smiekli) Mans mīļotais bija latviešū krievs,kurš centās runāt latviski(ar neatkārojamām kļūdiņām). Iztēlojaties manu pārsteigumu,kad es tajā pašā vakarā,kad biju atstājusi viņu vienu, ieraugu nodevēja manierē uzrakstīto sludinājumu. (protams man bija jāpārliecinās vai es neesmu kļūdījusies) Aizsūtīju vēstuli, neatklājot sevi, apmaiņā saņēmu viņa foto.(šajā brīdī mana sirds salūza,pažēlojos par sevi,paraudāju) VAi šādu nodevību sevis cienoša sieviete piedod? VAi teiciens,ka zibens 2x vienā vieta nesper, bet ja iesper, tad sekos arī citas reizes, ir patiess? CIk tomēr dzīve ir interesanta un savādi skaista.
07.10.2012 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Tātad tu no viņa izšķīries un tad viņš uzrakstīja sludinājumu vai kā? saprast nevar.
07.10.2012 17:17 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ko tu vari pārmest savam vīrietim-krievam par ''neatkārojamām kļūdiņām'' ja pati nespēj uzrakstīt normālu tekstu?
Bezsakars kaut kāds.
07.10.2012 17:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 24.11.2009
Piekrītu
07.10.2012 17:31 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Ko ?
Vispār neko nesapratu.
Sapratu apmēram tā - aizgāju no viņa dzīvokļa ar asarām acīs, skatījos sludinājumus iepazīšanās , un tur bija viņa sludinājums .
Nē , nopietni uzraksti normāli! :D
07.10.2012 18:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tu esi jukusi?jūs izšķirāties, bet viņš ielika iepazīšanās sludinājumu?un kas par to, ka tu cerēji vēl ar viņu satikties. viņš toties negribēja. varu iedomāties, kāda esi ikdienā. ja nav noslēpums, kāds bija šķiršanās iemesls?
kāda vēl nedevība, ja jūs esat šķīrušies. lai viņš dara kā grib. cita lieta būtu, ja viņš būtu to ievietojis, kamēr bijāt kopā. bet redzi, ja jūs esat šķīrušies, tad arī noteikti bija iemesls, kāpēc tur tas sludinājums varbūt ir bijis agrāk.un kāda starpība tam visam, ja jūs tgd neesat kopā?!pieņem to un viss. tās ir tikai tavas iedomas, ka jūs vēl tiksieties. varbūt arī tā notiks, kas to lai zina, bet dotajā brīdī jūs esat šķīrušies, un viņam ir tiesības kaut pārgulēt ar citu.
08.10.2012 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits