Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sporta apavi.

 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Sveikas dāmas .
Zinu,ka ļoti daudzas no forumā esošajām dāmām regulāri apmeklē fitnesa klubus un ir fiziski aktīvas.
Vēlējos jautāt kur pērkat savus sporta apavus ?
Cik ļoti pievēršat uzmanību kvalitātei? Tām, kuras regulāri skrien vai sporta apavi ir skriešanai paredzētie vai vienkārši - kādas nu botas ir ar tām skrienu.
Tātad viss par un ap mūsu sporta apaviem!

Par mani - apavus sporta apavus pērku sportlandā, tā kā agrāk nodarbojos ar konkrētu sporta veidu tad tādi apavi arī man ir ( basketbola botas) , bet laikam ir laiks iegādāties arī atsevišķus apavus tieši skriešanai.
07.10.2012 10:19 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Pērku ārzemēs, lielākoties sportam lietoju Nike. Agrāk skrēju ar parastām botām, bet tad sapratu, ka nevēlos bojāt savas kājas...
07.10.2012 10:48 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Man ir Nike speciālās skriešanas botas. Zinu, ka veikalā "Maratons" var uz speciāla skrejceliņa ar botām paskriet un tur nosaka, kādas botas piemērotas tieši tavai kājai. Domāju, ka kādreiz būs jānopērk tādas dārgas, tiešām labas botas, jo tas baigi maina skriešanu.
07.10.2012 10:54 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Jā tas gan , ka skrienot piemērotos apavos mēs nekaitējam savam mugurkaulam un ceļiem.
Uz sporta apaviem naudu nevajadzētu taupīt , žēl tik , ka mans naudas maks šo domu neatbalsta! :D
07.10.2012 10:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits